Lekarze Kardiolog dziecięcy

lekarz Beata Jołda-Mydłowska

Internista, Kardiolog

Centrum Serca LC Sp. z o.o.
Św. Mikołaja 20
50-125 Wrocław

Jestem pod ogromnym wrazeniem pani doktor jako lekarza specjalisty . W mojej rodzinie od dziecka były poważne problemy zdrowotne więc mam porownanie jak bylismy leczeni a jak pani doktor Mydłowska zajmuje się pacjentem .Wzbudza ogromne zaufanie nie spieszy sie ,zawsze znajdzie czas aby odpowiedziec na wszystkie pytania patrzy na problem kompleksowo a nie tylko pod kontem własnej specjalizacji ,a gdy jest potrzeba skonsultowania się z innym lekarzem znajduje wówczas takiego ...

lekarz Katarzyna Nowińska - Węcławek

Kardiolog, Internista

Centrum Medicover Malta
Abpa. A. Baraniaka 88
61-131 Poznań

Wspaniała Pani doktor, poświęca dużo czasu pacjentowi. Dokładnie bada, zleca badania, które są potrzebne do rozpoznania choroby. Mam do niej duże zaufanie . Polecam
Opinia dodana przez: Honorata

dr n. med. Marcin Sobiech

Centrum Medicover Prosta
Prosta 36
00-838 Warszawa

Bardzo rzetelny,komunikatywny i kompetentny lekarz.Rzeczowo odpowiedział na każde moje pytanie, cierpliwie tłumaczył.Skupiony na pacjencie, na tym z czym pacjent przychodzi. Wysoka kultura osobista. Mogę śmiało polecić wizytę u dr Marcina Sobiecha.
Opinia dodana przez: Maciej Król
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Kardiolog
                                       lek. med. Igor Tomala

lek. med. Igor Tomala

31-271 Kraków

Od niemowlęcia miałam problemy z rytmem serca. Mama nie raz opowiadała mi, jak jeździła ze mną od lekarza do lekarza z zaburzeniami. Każdego roku ból coraz bardziej ustępował, aż w dorosłości odczuwałam go tylko momentami, standardowo raz na pół roku. Jako samodzielna już osoba, bagatelizowałam sprawę. Skoro ból dosięgał mnie tak rzadko, stwierdziłam, że nie jest to warte uwagi. Jednego wieczoru wyszłam z narzeczonym na kolacje i podczas drogi powrotnej ...
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Internista
                                       prof. dr hab. n. med. Andrzej Gackowski

prof. dr hab. n. med. Andrzej Gackowski

31-271 Kraków

Pasjonat.Lekarz z najwyższej pólki.Walczy o zdrowie pacjenta.Jest ze mną od ośmiu lat,które otrzymałem od Profesora choć inni nie dawali mi szans życia.
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Internista
                                       dr n. med. Krzysztof Szyndler

dr n. med. Krzysztof Szyndler

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Gdańsk

Lekarz super. Podejście do pacjenta ekstra. Badany czuje się po wyjściu z gabinetu w pełni zadowolony. Podejście profesjonalne.
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Kardiolog
                                       lek. med. Ewa Domańska

lek. med. Ewa Domańska

Centrum Medyczne CDS
ul. Artura Młodnickiego 16 a
50-305 Wrocław

Pani Doktor jest bardzo dobrym specjalistą, dokładnie tłumaczy wszystko w trakcie badań. Jest lekarzem z powołania, poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu i analizuje wyniki badań z różnych dziedzin by mieć cały obraz choroby. Ponadto słucha uważnie i uspokaja. Bardzo polecam wszystkim zarówno na konsultację jak i dalsze leczenie.
{'id': 36027, 'name': u'Gdynia'} Kardiolog
                                       lekarz Elżbieta Krzymińska-Stasiuk

lekarz Elżbieta Krzymińska-Stasiuk

Gabinet
Hryniewickiego 6
81-301 Gdynia

Nie spotkałem pod każdym względem - tak dobrego lekarza. Wszechstronność, dociekliwość, inteligencja i olbrzymia skuteczność. Pełen profesjonalizm. A przede wszystkim porządny człowiek.
{'id': 17055, 'name': u'Sosnowiec'} Internista
                                       dr hab. n. med. Maciej Kaźmierski

dr hab. n. med. Maciej Kaźmierski

Gabinet Kardiologiczny- Maciej Kaźmierski
Aleja Zwycięstwa 8
Sosnowiec

Bardzo dobry lekarz leczy mnie po zawale już 25 lat z dobrym rezultatem. Pomógł mi bardzo w trudnych momentach mojej choroby i nadal zawsze mogę liczyć na jego pomoc. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Adam
{'id': 6664, 'name': u'Olsztyn'} Kardiolog dziecięcy
                                       lekarz Michał Brożyna

lekarz Michał Brożyna

Kardiolog dziecięcy, Pediatra

GABINET PEDIATRYCZNO -KARDIOLOGICZNY "ECHO"
10-305 OLSZTYN ul.Zientary -Malewskiej 21 woj .warmińsko-mazurskie
10-504 Olsztyn

Z całego serca polecam Pana Doktora. Bardzo dokładny i cierpliwy. Przeprowadzony wywiad od A do Z. Wytłumaczy wszystko krok po kroku. Na każde pytanie odpowiada bez zawahania. Oby więcej takich lekarzy 🙏🙏
Opinia dodana przez: Ilona
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Kardiolog dziecięcy
                                       lekarz Elżbieta Kukawczyńska

lekarz Elżbieta Kukawczyńska

Kardiolog dziecięcy

Echo-Med
Wrocław Przybyszewskiego 17
51-151 Wrocław

Anioł nie lekarz! Uratowała życie naszej córeczki ponad 4 lata temu. Oby więcej takich lekarzy z powołania leczyło w Polsce.
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Kardiolog
                                       lek. med. Korneliusz Fil

lek. med. Korneliusz Fil

31-271 Kraków

Lekarz bardzo kompetentny i niesłychanie zainteresowany pacjentem. Pomaga nawet w dostanie się do szpitala jak zachodzi taka potrzeba. Naprawdę pomaga chorym ludziom

lek. med. Anna Wołodźko

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Żeromskiego 4-B lok. 2
01-861 Warszawa

Pani doktor Anna Wołodźko - znakomity lekarz i niezwykle życzliwa osoba. Pełny profesjonalizm. Cierpliwie wysłucha pacjenta i stawia trafną diagnozę. W moim przypadku zdecydowanie wykluczyła ewentualny zawał. Po obejrzeniu EKG i dokładnym badaniu oraz wywiadzie kategorycznie stwierdziła że zawału nie powinienem się obawiać ani teraz , ani w przyszłości.. Najserdeczniej polecam .
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Krzysztof Jankowski

Prima
Nowogrodzka 84/86
Warszawa

Bardzo dobry specjalista, w dzisiejszych czasach trudno na takiego trafić. Bardzo dobrze leczy i umie rozmawiać z pacjentem. Polecam
{'id': 28075, 'name': u'Pu\u0142tusk'} Kardiolog
                                       dr n. med. Robert Gajda

dr n. med. Robert Gajda

Centrum Kardiologii Sportowej w Pułtusku
ul. Piotra Skargi 23/29, 06-100 Pułtusk
Pułtusk

Niestety moja opinia po wizycie jest mocno negatywna, może dlatego że na NFZ? Rekordowe zakażenia w skali kraju a poczekalnia pełna pacjentów bez wyznaczonych godzin, bo „pan doktor wyczytuje”, do tego spóźnienie 15 minut. W czasie konsultacji wyczuwalny niesamowity pośpiech i brak szacunku. Udałem się na wizytę z kompletem badań w celu ustabilizowania ciśnienia, jednak poza kartą informacyjną ze szpitala nie wzbudziły one w ogóle zainteresowania. Czas wizyty nie przekroczył ...
Opinia dodana przez: Robert
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Internista
                                       dr n. med. Urszula Czubek

dr n. med. Urszula Czubek

31-271 Kraków

Sugerując się doświadczeniem i renomą Pani doktor zarezerwowałam u niej wizytę. Niestety jestem zaskoczona stopniem jej nieprofesjonalizmu. Lekarz rodzinny zalecił mi konsultację kardiologiczną (ubytek w zastawce). Nie dość, że nie uzyskałam oczekiwanej pomocy medycznej to Pani doktor potraktowała mnie obcesowo i nieuprzejmie a na końcu spławiła. Straciłam jedynie pieniądze i czas, który mogłam przeznaczyć na znalezienie dobrego kardiologa. Nawet jeśli kompetentna (czego nie dane mi było doświadczyć) pani doktor wykazała ...

dr n. med. Tadeusz Wilk

Specjalistyczne Centrum Medyczne Arkamedic
Łabędzia 67/18
43-100 Tychy

Lekarz cierpliwy do pacjenta, zawsze pomocny. Plus bezcenna cecha - doświadczenie. Pozdrawiam, Grzegorz
Opinia dodana przez: Grzegorz

Bogdan Skrabucha

Saska 72
03-914 Warszawa

Wyprowadzil mnie z ciezkiego zawalu. Uwazam, ze jest wspanialym czlowiekiem i kompetentnym lekarzem.
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Kardiolog dziecięcy
                                       dr n. med. Elżbieta Wójcik

dr n. med. Elżbieta Wójcik

Kardiolog dziecięcy, Pediatra

31-271 Kraków

Nie polecam! Sprawia wrazenie jakby nie wiedziala w jakim stanie jest dziecko,malo cierpliwa dla kilkutygodniowego.dziecka denerwujac sie, na to ze podczas echa serca dziecko placze. Odsylanie dodo.innych lekarzy dla porownania.
{'id': 21850, 'name': u'Sochaczew'} Kardiolog
                                       dr n. med. Teresa Kawka-Urbanek

dr n. med. Teresa Kawka-Urbanek

Klinika Alfa
Polna 9
96-500 Sochaczew

mogę śmiało polecać ponieważ zostałem przy życiu po ciężkiej kardiologicznej chorobie - po bardzo poważnych powikłaniach { PO GRYPIE }. proszę nie lekceważyć choroby jaką jest GRYPA.
Opinia dodana przez: Stanisław