dr n. med. Karol Chakkour

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny, Flebolog

Doktor wykonywał u mnie operację flebektomii oraz ablację RF żyły odpiszczelowej. Operacja udała się idealnie, tego samego dnia wyszłam ze szpitala, minęła trzecia doba, a na kontroli okazało się, że nawet nie widać miejsca, gdzie była ablacja! Jestem w pozytywnym szoku, ponieważ bardzo boję się zabiegów i szpitali, ale przyznam szczerze, że jeśli kiedykolwiek miałam bym mieć zabieg ponownie, to ufam tylko Dr Chakkour. Jestem bardzo zadowolona, nogi mam idealne, blizny niewidoczne. Polecam bardzo. Do tego ogromna kultura osobista i spokój. Jest jednym z nielicznych lekarzy, jakich znam, przy których nie czuje się obaw o to, co ma być wykonywane. Pełen profesjonalizm i wszystko na bardzo wysokim poziomie. Nawet dla osób najbardziej wymagających. Pozdrawiam Pana Doktora!

Wspaniały lekarz - profesjoalista,empatyczny,słuchający pacjenta i udzielający wyczerpujących informacji.Mimo podeszłego wieku i licznych zdrowotnych obciążeń wykonany przez Doktora zabieg zakończył się bez źadnych komplikacji a ja miałam poczucie pełnego bezpieczeństwa. Super opieka po zabiegu.Dziękuję .

Super opieka po zabiegu.Dziękuję .

Znakomity profesjonalista o dużej kulturze osobistej. Usunął mi żylaki obu kończyn dolnych metodą fal radiowych w systemie szpitala dnia jednego. Wysoko oceniam: - wyczerpującą informację przed zabiegiem; - sprawne, bezbolesne dokonanie zabiegu; - troskliwą opiekę bezpośrednio po zabiegu; - szczegółowe zalecenia na przyszłość. Z efektów zabiegu jestem bardzo zadowolona: likwidacja bólu i opuchlizny nóg oraz brak śladów ingerencji chirurgicznej w postaci blizn. Polecam zdecydowanie wszystkim, którzy uskarżają się na problemy naczyniowe.

Wysoko oceniam:
- wyczerpującą informację przed zabiegiem;
- sprawne, bezbolesne dokonanie zabiegu;
- troskliwą opiekę bezpośrednio po zabiegu;
- szczegółowe zalecenia na przyszłość.
Polecam zdecydowanie wszystkim, którzy uskarżają się na problemy naczyniowe.

Pełen profesjonalizm, widać że jest to lekarz z powołania a nie z przypadku i koneksji rodzinnych. Godny polecenia!

Świetny profesjonalista. Borykałam się z licznymi, mało estetycznymi "pajączkami" na udach. Pan Dr. usunął mi je w sposób bezbolesny metodą skleroterapii. Lekarz godny polecenia.

Lekarz godny polecenia.

Znakomity specjalista. Mam duże problemy naczyniowe i jestem b. zadowolona z metod stosowanych przez dr.Chakkoura. Polecam wszystkim z problemami naczyniowymi kończyn dolnych.

Leczę się u Pana Doktora od roku i jestem bardzo zadowolona z efektów. Dr Chakkour jest wyjątkowym lekarzem. Profesjonalizm, skuteczność i wysoka kultura osobista sprawiają, że wizyty u Pana Doktora są przyjemnością. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

Można powiedzieć, że wielokrotnie korzystałem z fachowej porady i operacyjnej biegłości p. Doktora. Uważam, iż wiedza i umiejętności dr. Chakkoura reprezentują najwyższy poziom. Polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy w chorobie naczyniowej .

Leczę się u pana doktora od kilku lat, także operacyjnie. Wobec mnie pan doktor zawsze jest bardzo uprzejmy i delikatny. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu, który przeprowadził - sprawnie i bez komplikacji. Rany pooperacyjne bardzo szybko się zagoiły, praktycznie nie mam blizn. Mam również duże zaufanie do jego kompetencji, ponieważ jest na bieżąco z literaturą fachową i metodami leczenia stosowanymi także poza Polską. Doktor ma również bardzo rozsądne podejście do leków, które przepisuje, tzn. mam wrażenie, że otrzymuję tylko te lekarstwa, które są niezbędne i nie faszeruje jakimiś zbędnymi medykamentami, które pewnie nie szkodzą, ale też nie za bardzo pomagają.

Wysoka kultura, uspokajająca pacjenta atmosfera, szczegółowa informacja i zalecenia po zabiegu.W kilkanaście godzin po operacji żylaków wychodzi się ze szpitala na własnych nogach/ w tym zejście ze schodów/, środki przeciwbólowe praktycznie zbędne. Estetyka kończyn po kilkunastu dniach - niebywała, kilkanaście punkcików po małych strupkach, gdzie były mikronacięcia. Efekty tej operacji mogę porównać z wcześniejszą, wykonana przed laty na Banacha - na zdecydowaną korzyść tej, która wykonał dr Chakkour. J. Kalinowska

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Warszawa"?

dr

al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)