dr n. med. Karol Początek

Internista, Kardiolog

Bardzo dokładnie i bez pośpiechu bada pacjenta. Polecam! Doktor Karol Początek to doskonały fachowiec z powołania , bardzo rozważny, niezwykle kompetentny. Trafny dobór lekarstw. Doktor leczy mnie na serce od kilku lat we Wrocławskim Centrum Diagnostyki Medycznej Medix na Hieszfelda 17

Dobry lekarz, nie widać u Pana doktora rutyny, fajne podejście do pacjenta i bardzo solidne leczenie.

Kompetentny, dokładny a przy tym ciepły i sympatyczny człowiek. Jestem bardzo mile zaskoczona. Polecam wszystkim .

Niezwykła osobowość i inteligencja, takt,otwartosc i poczucie humoru dawkowane pacjentowi precyzyjnie w zaleznosci od potrzeb, nr 1 we Wrocławiu

Naprawdę lekarz godny polecenia. Pan doktor jest delikatny, cierpliwy, przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Wzbudza zaufanie co jest bardzo istotne. A co najważniejsze stawia diagnozę i działa w kierunku skutecznego wyleczenia.

Wspaniały fachowiec, posiadający wielką wiedzę i umiejętności. Doskonale nawiązuje kontakt z pacjentem, jest otwarty na problemy chorych. Nigdy nie odmawia pomocy. Szczerze polecam! Oby więcej takich lekarzy!

znam doktora 10 lat - jest extra, w dziedzinie kardiologii nie ma drugiego takiego. Powiem krótko - jest to osoba która dała mi drugie życie i ciesze się nim już siedem lat. Nie znam lekarza ,do którego mam takie zaufanie.

Dziękuję i polecam doktora . Konkretne i profesjonalne podejście do tematu . Jako specjalista i człowiek budzi uznanie .

Leczę się u Pana doktora od niedawna. Z ciekawością czytałem opinie o tym człowieku na różnych stronach. Też uważam, że jest to człowiek z powołaniem i bardzo wnikliwy. Bardzo dobrze zna się na arytmiach i omdleniach. Zawsze wnikliwie ocenia sytuację pacjenta i po badaniach podejmuje decyzje. Podsumowując chce nadmienić, że jestem bardzo zadowolony z wizyt u Pana doktora. Polecam Centrum Diagnostyki Medycznej Medix. Bardzo się cieszę że tam trafiłem.

Świetny specjalista, bardzo pozytywnie nastawiony do pacjenta, ogromnie zaangażowany i oddany pracy. Trafny diagnosta. Poza tym bardzo jestem zadowolona z usług i atmosfery panującej w przychodni MEDIX! Profesjonalizm, fachowa obsługa, niewygórowane ceny. Polecam :)