dr n. med. Karol Początek

Internista, Kardiolog

Leczę się u doktora od pół roku, mój przypadek to nadciśnienie tętnicze i kłopoty ze snem, po skrupulatnym wywiadzie doktor dobrał mi idealnie leki już na pierwszej wizycie , jest duża poprawa czuję się o niebo lepiej. Lekarz godny polecenia!

Pan doktor to bardzo miły fachowiec- podejście dokładność - wszystko na plus , przeprowadził szczegółowo wywiad polecam bardzo dobry specjalista

Profesjonalne podejście do pacjenta , fachowa wyczerpująca porada . Dobra i trafiona diagnoza. Bardzo pozytywnie oceniam lekarza i wizytę polecam ..!!!!

W końcu konkretny lekarz, diagnoza przemyślana i dająca nadzieję, miły sympatyczny człowiek, w końcu jestem w dobrych rękach

Po pierwszej wizycie mogę powiedzieć już , że jest to bardzo kompetentny lekarz. Jasno i przejrzyście wytłumaczył mi przebieg leczenia. Jest konkretnym lekarzem i zaangażowanym w swoją pracę.

Polecam Pana Doktora............Gabinet w medixie czysty pachnący....Pan doktor wypisał wszystkie potrzebne leki.....rzeczowy lekrz,miły i uśmiechnięty...... podpowiedział co robić żeby wracać do zdrowia. 5 gwiazdek to za mało :-)

Bardzo miły kontaktowy kardiolog. Pan doktor skrupulatnie studiuje wyniki badań oraz wypytujke o wszystko - o dolegliwości i dotychczas stosowane leki. Wyjaśnia wątpliwości.Tłumaczy zalecenia.

Profesjonalnie i miło.Lekarz spokojnie wypytał mnie o wszystko, przeprowadził wywiad, wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Wszystko wskazuje na to, że wreszcie znalazłam dobrego kardiologa.

Profesjonalne podejście do pacjenta! Lekarz z powołania!Poświecił mi tyle czasu ile trzeba.Wyjaśnił wszystko. Pomocny, punktualny i miły człowiek z dużą wiedzą. Polecam w 100%!!

Profesjonalnie, rzeczowo, empatycznie . Pan doktor fachowiec pierwsza klasa poświęca bardzo dużo uwagi pacjentowi zanim postawi trafna diagnozę. Dobór leków to strzał w 10. Polecam!