Karolina Korwin-Piotrowska

Psychiatra

2,5
2,5
2,4

Podpinam się pod wszystkimi komentarzami. Byłam na wizycie jakiś czas temu i już nie wróciłam. Pół roku minęło zanim odważyłam się pójść po pomoc do kogoś innego. Podczas wizyty czułam się wręcz atakowana że nie pamiętałam kilku rzeczy. Doktor dziwiła się że nie znam miasta w którym żyje - nie każdy ma pamięć do nazw miejsc. Moje problemy skwitowała krótkim "każdy się boi". I tyle. Po wizycie wyszłam z jeszcze większym poczuciem beznadziejności. Omijać z daleka.

Zglosilem sie do tego psychiatry w wakacje 2020 roku. Podejscie jej do pacjenta bylo ponizej jakiegokolwiek poziomu. Ignorowala, drwila z mojego problemu, nie pozwolila mi sie swobodnie wypowiedziec, bardzo szybko przerywala. 'Tyle tak pan tu juz siedzi i co..., a czas sie konczy', a potem gdy z zazenowania wyszedlem powiedziala 'powodzenia'

Nie wiem jak ta osoba może nazywać się doktorem. To moja druga wizyta, nie wiem nawet dlaczego zgodziłam się przyjść drugi raz. W gabinecie po raz kolejny czułam się jak g****, przyszłam z pozytywnym nastrojem, a teraz płacze i nie mogę się pozbierać. Jestem bardzo podatna na stres, a ta kobieta doprowadziła mnie do stanu w jakim już dawno nie byłam. Nie miła, nie uprzejma. Wyśmiewa, drwi. Powiedziałam jej, ze nie potrafię już nic jej opowiedzieć bo bardzo mnie stresuje na co zrobiła duże oczy, pochyliła sie nad biurkiem i odpowiedziała „tak? Ja stresuje, tak?”. Nie potrafię tego w słowach opisać, ale odpowiadała tak bezczelnie.. powiedziała, żebym zmieniła lekarza, na co odpowiedziałam, ze napewno tak zrobie. Jest mi bardzo przykro. Byłam u wielu psychiatrów, ale nigdy nie trafiłam na tak okropną osobę. Nie polecam nikomu się do niej wybierać, okropnie traktuje człowieka. Ludzie przychodzą do psychiatrów po pomoc, często są to ludzie załamani, z depresją… przypomniała mi o moim stanie, bo byłam na dobrej drodze. Wychodze z uzależnienia, powiedziałam jej, że nie ruszam już tego od 6 tygodni co jest dla mnie ogromnym wynikiem, a ona mnie znowu wyśmiała. Drwiła, jakby to było nic i zasugerowała, że jeszcze do tego wroce. Czuje się po wizycie, jakbym nic nie osiągnęła, jakby moje starania były niczym. Jest mi strasznie źle. Nikomu nie zycze żeby trafił do tej pani. To było straszne.

Jestem po pierwszej swojej wizycie u pani doktor w gabinecie prywatnym Poszłam bo ktoś mi polecił,że taki świetny specjalista a potraktowała mnie jak zero Odniosłam wrażenie,że drwi z tego co do niej mówię,że nie traktuje mojej choroby poważnie..że kiedy powiedziałam,że odczuwam potworne zmęczenie każdego dnia,odpowiedź brzmiała "każdy jest zmęczony po pracy" Powiedziałam,że nie toleruję hałasu,że wszelkie odgłosy ulicy są dla mnie bardzo męczące a ponieważ miała otwarte okno zapytała czy taki hałas z ulicy mnie irytuje..odpowiedziałam zgodnie z prawdą,że tak,że mnie rozprasza i nie mogę się na niczym skupić to ...

Jestem po pierwszej swojej wizycie u pani doktor w gabinecie prywatnym
Powiedziałam,że nie toleruję hałasu,że wszelkie odgłosy ulicy są dla mnie bardzo męczące a ponieważ miała otwarte okno zapytała czy taki hałas z ulicy mnie irytuje..odpowiedziałam zgodnie z prawdą,że tak,że mnie rozprasza i nie mogę się na niczym skupić to nawet nie miała na tyle kultury i empatii w sobie aby zamknąć to okno
Poza tym przerwała mi w środku zdania i stwierdziła,że musimy kończyć bo czas się kończy gdzie weszłam z 15 minutowym opóźnieniem ponieważ dyskutowała przez telefon
Wizyta totalnie porażka,wyszłam zdruzgotana
Jedyny plus,przepisała leki
Nie polecam i więcej nie pójdę

Pani doktor nieżyczliwa i niemiła. Spóźniłam się 15 minut na wizytę, ponieważ był poważny wypadek (choć jeśli brać pod uwagę pierwotny termin to byłam na czas - pani doktor telefonicznie przekazała aby być wcześniej skoro pierwsza wizyta, co wskazuje na błędne dane na stronie.. ), natomiast pani doktor była bardzo oburzona i podirytowana, zaczęła podnosić na mnie głos i miała pretensje, że się spóźniłam, choć to nie była moja wina. W tamtym momencie czułam się okropnie i chciało mi się płakać. Byłam roztrzęsiona i trzęsły mi się dłonie. Jestem osobą bardzo podatną na stres i można powiedzieć, że dostałam wtedy ataku paniki. Jednak pani doktor to nie obchodziło, bo najważniejsze było moje spóźnienie.. Na szczęście była ze mną mama i uspokoiła mnie, gdyby nie mama nie mam pojęcia co by się stało. Stąd też mój wniosek, że nie zależy jej na pacjencie. Pierwszy raz spotkam się z takim potraktowaniem pacjenta. Przyszłam tam po pomoc, a nie po to aby moje lęki były bardziej wywoływane. Była to moja pierwsza wizyta i na pewno ostatnia. Nie polecam. Jedyny plus tego wszystkiego to to, że odzyskałam pieniądze za wizytę.

Trafiłam do Pani w wieku zaledwie 14 lat, zostałam potraktowana tak ozięble i brutalnie że pamiętam to do dzisiaj, przyszłam z problemem a usłyszałam uwagi dotyczące mojego wyglądu, byłam nastawiona na współpracę a zostałam zwyzywana i pozbawiona nadziei, nie miałam ani chwili na wytłumaczenie mojego problemu i każde moje słowo było atakowane, najgorsza wizyta u specjalisty w moim życiu, nie życzę wrogom

Efekty leczenia u Pani Doktor są widoczne gołym okiem nie tylko przeze mnie, ale również przez moich bliskich. Pani Doktor zawsze potrafi dobrać leki, tak aby poprawiły mój stan psychiczny, posiada ogromną wiedzę oraz potrafi wytłumaczyć laikowi z dziedziny psychiatrii istotę problemów wynikających z choroby. Poza tym jest lekarzem bardzo cierpliwym i wyrozumiałym. Wizyty są absolutnym przeciwieństwem negatywnego stereotypu, wg którego lekarz psychiatra przepisze tylko leki i powie "do widzenia za dwa miesiące". Surowy (co wynika z prawdziwej troski o pacjentów) , ale bardzo kompetentny, empatyczny i skuteczny lekarz, zdecydowanie ...

Surowy (co wynika z prawdziwej troski o pacjentów) , ale bardzo kompetentny, empatyczny i skuteczny lekarz, zdecydowanie polecam!

ZENADA!! Wizyta u tej kobiety to jedno z moich najbardziej frustrujacych przezyc. Brak kultury i buta u pani karoliny sa wrecz prymitywne i smutne. Nawet swoim wrogom nie polecam wizyty ani jakiejkolwiek stycznosci z ta osoba

Kiedy mówię znajomym, że mój lekarz psychiatra rozmawia ze mną, są zdziwieni. Dr Karolina to robi. Rozmawia, rozmawia, rozmawia. Wyjaśnia. Ale też zostawia duże pole do działania dla pacjenta. Świetny lekarz, wydaje się też być fajnym człowiekiem. Z dystansem, humorem. O wiedzy nie wspominam, bo to oczywiste.;-) Polecam.

Pani Doktor to wspaniały empatyczny człowiek , który w krótkim czasie daje pełną odpowiedz na wszystkie problemy. Czarująca doskonała i dzięki niej odkryłem pisarstwo noblistki Olgi Tokarczuk.