Karolina Korwin-Piotrowska

Psychiatra

2,5
2,5
2,4

Odniosłam wrażenie, że pani doktor tylko czekała na swoją kolej, by podważyć moje słowa i wylać na mnie jakieś niezidentyfikowane frustracje. Na wizytach czułam się zbyta i potraktowana surowo jak na dywaniku. Nie polecam.

Pani Karolina jest wspaniałym lekarzem, prowadzi mnie od ponad sześciu lat i jest to osoba, która uratowała mi życie, nie raz... Słucha, rozmawia, poświęca czas, ma dystans,ma WIELKĄ wiedzę... Po każdym wyjściu z wizyty czuję się jak nowo narodzona. Najlepszy lekarz i jedyny, który mi pomógł. Całym sercem polecam Panią Karolinę.

Pani bardzo uprzejma i uśmiechnięta, natomiast w rozmowie nie oszczędza człowieka. Druga szansa nie wchodzi w grę, nawet mimo samowolnej chęci i motywacji do terapii. Podejście do pacjenta jak do "zera" które i tak nie ma szans się wyleczyć.

Niekompetencja, brak czasu poswieconego pacjentowi, liczy sie tylko kasa. Nie stara sie wyjasnic choroby.

Nie jestem pacjentem lecz mam wgląd do podejścia i "leczenia" osoby z uzależnieniem. Ten lekarz to całkowity brak profesjonalizmu. Chamstwo w stosunku do pacjenta, buta, itp. Wydaje jej się, że ONA jest Bogiem a inni to śmiecie. Program "metadonu" zdaje się celować raczej w dilerów (którzy mają to gdzieś) niż pomoc uzależnionym. Jeśli są tam pacjenci po kilkanaście lat to oczywistym jest, że program NIE DZIAŁA! Narkomani przychodzą tam otrzymać legalnie i za darmo metadon (narkotyk). Nie muszą martwić się o zdobywanie innych środków, kraść, wydawać kasy, itp. Mają to ...

Ten lekarz to całkowity brak profesjonalizmu. Chamstwo w stosunku do pacjenta, buta, itp. Wydaje jej się, że ONA jest Bogiem a inni to śmiecie. Program "metadonu" zdaje się celować raczej w dilerów (którzy mają to gdzieś) niż pomoc uzależnionym. Jeśli są tam pacjenci po kilkanaście lat to oczywistym jest, że program NIE DZIAŁA! Narkomani przychodzą tam otrzymać legalnie i za darmo metadon (narkotyk). Nie muszą martwić się o zdobywanie innych środków, kraść, wydawać kasy, itp. Mają to w przychodni legalnie i w nosie mają leczenie. Natomiast uzależnieni nieświadomie i przez lekarzy są traktowani jak śmiecie. Ta osoba niema pojęcia ani o psychologii ani o psychiatrii. Wrażenie jest takie, że można się zastanawiać: czy to lekarz czy może pacjent szpitala obok. Jednym się wydaje, że są Napoleonem innym, że są lekarzami. Swoją drogą zastanawiam się czy sami pracownicy tej poradni są badani na obecność metadonu! Bo to co widziałem i czego byłem świadkiem daje dużo do myślenia.

Kobieta która moim zdaniem powinna pracować w sklepie na magazynie gdzie nie ma z nikim kontaktu. Sama wizyta trwała 20 minut, na pytania które mi zadawała nie było możliwości odpowiedzi bo ciągle przerywała wszystko negując. Po 20 minutach mogła stwierdzić, że jestem beznadziejnym przypadkiem i jej zdaniem nie wyjdę z nałogu a cała kuracja jest bez sensu. Traktuje pacjenta z góry, przynajmniej mnie, będąc w gabinecie czułem się jak jedno wielkie gó*no a nie jak pacjent. Zamiast dać jakąkolwiek nadzieje zburzyła wszystko co dotychczas miałem pozytywnego w głowie. Samo jej spojrzenie przed gabinetem nie było obiecujące a "perfekcyjnie" przygotowany loczek na jej głowie może tylko uzmysłowić jaką jest osobą.

NIE POLECAM NIKOMU, KOBIETA NIE NADAJE SIĘ NA LEKARZA.

Nie polecamy nikomu takiego lekarza, nie lubi pacjentów jest wrogo do nich nastawiona, nie jest lekarzem, który posiada wykwalifikowaną wiedzę o chorobach związanych z psychiatrią, nie umie leczyć, pacjentów traktuje jako zło konieczne, robi tylko miłą minkę a nikogo nie wyleczyła, jest młoda i ma mało wiedzy, nawet wrogowi nie polecam takiego lekarza. Nie jest to tylko moja opinia, znam szereg ludzi, którzy mogą się pod tym podpisać.

Pierwszy raz spotkałem tak miłego lekarza, uprzejma, życzliwa która widzi w osobie chorej człowieka....

Rewelacyjny lekarz. Jest dla mnie autorytetem w dziedzinie psychiatrii. Wyprowadziła mnie na prostą. Polecam

bardzo mierny lekarz,brak podejścia do pacjenta,nikomu nie polecam,sprawia wrażenie jakby tylko zawracało się jej głowę