Rewelacyjna Pani stomatolog dla dzieci i dorosłych. Bardzo pomogła mnie i mojej córce. Jest kompetentna, uprzejma i odpowiednio poświęca dużo czasu pacjentowi. Polecam Panią doktor Karolinę ja nie zamienię ją na żadnego innego stomatologa. Jest niesamowita w tym co robi z zębami.

Witam, Polecam panią doktor Karolinę jest niezastąpiona , leczy zęby mojej córki i tak już zostanie !!! Jest niesamowita, nie zamienię na żadnego innego stomatologa. 1000% profesjalizmu i super podejście do dzieci :)

Pani doctor bardzo profesjonalnie podeszła do leczenia moich jedynek. Ubytek, który wczesniej przeszkadzał w jedzeniu, uchmiechaniu sie i swobodnej rozmowie teraz jest niewidoczny, a zeby piękne i biale. Dodam, ze doktor Szkodna była trzecim lekarzem dentysta który zajmował sie tym przypadkiem-i teraz nie pójdę już do nikogo innego. Jestem zachwycona!

Pani dr godna polecenia, przede wszystkim godna zaufania i co najważniejsze bardzo kompetentna, z powołania.

Rewelacyjna Pani stomatolog dla dzieci.Bardzo pomogła mojemu małemu synkowi któremu natura nie dała pięknego uzębienia. W moim mieście nie ma tak kompetentnego stomatologa dla dzieci jakim jest napewno Pani Karolina Szkodny.

Genialna lekarka, która z zębami czyni cuda!

Genialna lekarka, która z zębami czyni cuda!

Pierwszy raz spotkałam lekarkę która tak kompleksowo podeszła do mojego uzębienia. Polecam