lek. dent. Karolina Trusiewicz

przemiła osoba , super podejście do pacjenta, aparat ortodontyczny założony błyskawicznie , nic nie boli - czekam na efekt.

W tej lokalizacji byłem dzisiaj pierwszy raz. Klinika na najwyższym poziomie, wszystko nowe, czyste i ładne. Ale oczywiście najważniejsze, że przyjmuje tu Doktor Karolina, zdecydowanie najlepsza i najmilsza Dentystka ever :) Polecam bardzo!

Pełen profesjonalizm,super podejście do klienta.Bardzo miła i przyjazna atmosfera,rzeczowe wyjaśnienia i dalszy plan działania nakreślony. Polecam!!!!!! Będę wracał.

Jestem bardzo zadowolony z obsługi klienta a także pracy wykonanej tego zespołu. Przyjemna atmosfera a także wspaniała komunikatywność z klientem. Wszystko na najwyższym poziomie w trosce o pacjentów. Wiesz co oczekujesz za co płacisz oraz wyszczególnione etapy procesu leczenia. Klinika na 200% polecana każdemu kto się boi dentysty. Duże 5 + Pacjent Marek T.

Pacjent Marek T.

Nie mogę wyjść z podziwu tak fantastycznej obsługi pacjenta. Podejście Pań w klinice jest bardzo profesjonalne. Naprawdę, czuję się zaopiekowana. Panie, które się mną zajmowały, poinformowały mnie o szczegółowym przebiegu leczenia i kosztach. Bardzo się stresowałam wizytą, ale dzięki wspaniałym Paniom wszystko przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze

Bardzo sympatycznie wspominamy wizytę z synkiem. Gabinet nowoczesny i czysty, przyjemna muzyka w poczekalni leciała. Zabieg wykonany perfekcyjnie, nic nie trzeba poprawiać. Polecam.Marcelina

Zgłosiłem się do gabinetu w celu odbudowy estetycznej górnych i dolnych zębów. Byłem bardzo zadowolony z końcowego efektu, dlatego od tego czasu nie chodzę już do żadnego innego dentysty. Ostatnio byłem na leczeniu kanałowym górnego zęba, którego Pani Doktor uratowała…. Pani Doktor jest bardzo miła i zawsze wszystko tłumaczy, dlatego wiem jak będzie wyglądać leczenie. Widać, że traktuje swój zawód z pasją i pełnym zaangażowaniem. Gabinet jest świetnie wyposażony w nowoczesny sprzęt (w tym rentgen na miejscu!) Polecam wszystkim!

Pierwszy gabinet dentystyczny, z którego usług jestem w pełni zadowolona- wszystko na wysokim poziomie. Przemiły i wykwalifikowany personel, bezproblemowa rezerwacja czy przełożenie wizyty. Gorąco polecam ceniącym sobie profesjonalizm i rzetelność usług. 🙂

Pierwszy gabinet dentystyczny, z którego usług jestem w pełni zadowolony- wszystko na wysokim poziomie. Przemiły i wykwalifikowany personel, bezproblemowa rezerwacja czy przełożenie wizyty. Gorąco polecam ceniącym sobie profesjonalizm i rzetelność usług. 🙂

Paniom pracującym na recepcji należy się naprawdę medal za cierpliwość i dobroć dla pacjentów. Zawsze chętnie wysłuchają i załagodzą ból. Miejsce jest bardzo zadbane, czyste. Pracownicy uprzejmi, schludni i uśmiechnięci. Zawsze przyjemnie mi się tam wraca. Za każdym razem mogę liczyć na fachową pomoc ze strony lekarzy. Przykładają się do opieki przy każdym pacjencie i widać, że praca to ich ogromna pasja. Serdecznie polecam.