lek. dent. Karolina Trusiewicz

Klinikę poleciła mi moja siostra i tutaj z pewnością mogę podzielić jej zdanie, że podejście lekarzy do pacjentów jest profesjonalne, przyjacielskie i bardzo uprzejme. Lekarze są pełni empatii i zrozumienia. Naprawdę miło wspominam naszą wieloletnią współpracę i polecam dalej! Lokalizacja dogodna, miejsce parkingowe również.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Diagnoza oraz plan leczenia dokładnie wytłumaczony, wiadomo czego się spodziewać na każdej wizycie. Obsługa niezwykle uprzejma. Szybko, profesjonalnie i bez bólu. Polecam.

Wizyta przebiegła bezproblemowo i bezbolesnie w miłej atmosferze. Panie na recepcji bardzo miłe, zostało przeprowadzone szczegółowe badanie oraz lekarz rozwiał wszystkie moje wątpliwości. Serdecznie polecam!

Szybko,profesjonalnie i przede wszystkim bezboleśnie . Pani Karolina skutecznie wyleczyła ząb i podała dalsze wskazania. Gorąco polecam.

leczymy się u Pani dr całą rodziną , dzieci polubiły ją i już nie płaczą idąc do lekarza. ja jestem pełna podziwu dla jej podejścia do pacjenta i profesjonalizmu. zastanawiam się nad zaloeniem u niej aparatu synowi bo ludzie chwalą ją za skuteczność leczenia ortodontycznego . jestem tu z polecania i ja również polecam jej gabinet wszystkim.

szczerze powiem, że lepszego lekarza nie znam na Żoliborzu. Profesjonalistka w każdym calu! Nie naciąga na "chore" zęby, leczy te które należy!! Cudowna Pani Doktor - wspaniala dla duzych i malych pacjentow, ci drudzy uwielbiaja wprost ciocie Karolinę :) nasz synek 5 lat uwielbia chodzic do cioci Karoliny i w ogole sie nie boi. W gabinecie duzo bajek w monitorze do ogladania podczas zabiegu dla dzieciaczkow i ciekawe programy dla dorosłych- takrze pacjent zapomina o zabiegu i spędza czas bezstresowo. Polecam i dziekuje:)

trafiłam tam z ulicy i Pani dr miała dla mnie czas, porozmawiała i starała się wyjaśnić jaki widzi plan leczenia, zyskała moje zaufanie bo jest konkretna i rzeczowa. zapisałam się na wizytę. zobaczymy jak będzie

Serdecznie polecam Panią Doktor :-) Jest niesamowicie dobrym specjalistą. Obawiałam się że z racji wieku z moimi krzywymi zębami niewiele da się zrobić, jednak profesjonalne podejście i wielka wiedza Pani Doktor sprawiły że teraz mam piękne proste zęby i mogę cieszyć się pięknym uśmiechem. Pani Doktor jest osobą ciepłą i spokojną, a wizyty przebiegają w sympatycznej atmosferze. Chciałabym także zaznaczyć niesamowite podejście do dzieci, pełne spokoju.

jestem prawie po roku noszenia aparatu i efekty są zadowalające, zapłaciłem mniej niż w gabinecie obok więc polecam wszystkim szanującym pieniądze.

Niepoważna osoba, umawia pacjentów hurtowo, nie ma szacunku do ludzi, musiałam z synkiem czekać ponad godzinę a kobieta była bardzo nieuprzejma. Obsługa gorsza jak w służbie zdrowia a paniusia liczy sobie jak za zboże w tak marnym gabinecie. Teraz wolę jeździć już daleko, ale do dobrego lekarza.