lekarz Karolina Waleśkiewicz-Ogórek

Z czystym sumieniem polecam Panią Karolinę, jest wspaniałą osobą a przede wszystkim kompetentnym ginekologiem. Ogrom wiedzy przekłada się na jakość leczenia, które jest jak zawsze jest skuteczne. Serdecznie polecam korzystanie z usług Pani Karoliny!

Wspaniała Pani doktor! Nie rozumiem wcześniejszych komentarzy. Wszystko dokładnie wytłumaczone, odpowiedź na każde pytanie. Będę wracać.

Ja również nie polecam tak długo jak się chodzi w ciąży jest ok w przypadku problemów odcina się nawet nie odpowie. ..na początku ciąży powiedziała, że nic z tej ciąży nie będzie bo poronię...nie poroniłam i głupio zrobiłam że wróciłam. Nie była dla mnie niemiła w dosłowny sposób wizyty były ok ale jak trafiłam do szpitala to odcięła się i mam o to zal

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak niemiłą osobą. Bardzo podmiotowe traktowanie pacjenta. Dla Pani Doktor nie liczy się chyba jakoś wizyt, tylko ilość. Również w kierunku mojej osoby były wypowiedziane niestosowne komentarze, odnośnie długości wizyty w gabinecie.

Wspaniały fachowiec i cudowny człowiek. Pani Karolina zrobila wszystko, aby zabieg odbył się w możliwie najbardziej komfortowej atmosferze. Dziękuję i polecam.

Przyznam, że jestem w szoku czytając opinie z tego forum. Pani doktor jest mega miła i konkretną osobą. Ma wiele empatii i zdecydowanie polecam każdej osobie. Jako ginekolog bardzo dobry specjalista. Byłam już kilka razy i na pewno zostanę na stałe.

Nie polecam. Byłam u Pani Doktor prywatnie, to miała być pierwsza wizyta, jednak nie przyjeła mnie, ponieważ śpieszyła się na pociąg. Co ciekawe zaprosiła pacjentkę po mnie, na zabieg. Fakt, użyła słowa przepraszam, ale była przy tym niemiła. Nie rozumiem na jakiej podstawie określa, kto bardziej potrzebuje wizyty.

Najbardziej arogancka i niemiła osoba jaką w życiu spotkałam. Bardzo przykre jest to, ze poszłam do „Pani doktor” po pomoc i konsultacje a potraktowała mnie delikatnie mówiąc tragicznie. Od samego wejścia nieprzyjemna, opryskliwa. Nie pofatygowała się nawet aby ubrać maseczkę i fartuch lekarski. Pomimo prośby odmówiła badania kontrolnego usg i na każde moje pytanie odnośnie choroby puszczała chamskie i niestosowne komentarze. Jestem naprawdę zażenowana, ze taka osoba ma codzienny kontakt z ludźmi…. Podnosiła głos całą wizytę, a na koniec powiedziała ze nie chce więcej widzieć mnie na wizycie. Musiałabym podkradać zmysły, żeby z własnej woli udać się do niej kolejny raz. Przestrzegam i zdecydowanie odradzam!

Pani doctor jest nadwyraz arogancka i nieuprzejma. Zero szacunku do pacjenta na prywatnej wizycie. Nie potrafi poprawnie wypisać recepty.

Pani doctor jest nadwyraz arogancka i nieuprzejma.
Zero szacunku do pacjenta na prywatnej wizycie.
Nie potrafi poprawnie wypisać recepty.

Pani doktor strasznie arogancka, zero szacunku do drugiej osoby. Na wizytę umówiłam się kontrolnie zeby sprawdzić czy wszystko w porządku dodam ze prywatnie a Pani doktor na to ze jak okresowo musi być jakiś powód a nie tak bez powodu przychodze i robić sobie badania chce skoro nic mi nie dolega. Nie polecam zdecydowanie