lekarz Katarzyna Gizińska

Laryngolog dziecięcy, Pediatra

Nie chodzi o to by lekarz był milutki i słodziutki, tylko by pomógł naszemu dziecku. Zalecenie- antybiotyk, 5 dni po skończonej kuracji antybiotykowej (gdzie inne lekarze zalecaja min. 2 tyg okres przerwy) szczepienie, które tak właściwie nie pomogło, a mam wrażenie, że zaszkodziło. Typowe naciąganie na pieniądze, szczepionki, na kolejne wizyty. Byłam 2 razy i zdecydowanie o 2 razy za dużo, Jesli chcesz, by Twoje dziecko dostawało za każdym razem antybiotyk, szczepionki, mnustwo leków na odporność- które też nie pomagają- to właśnie znalazłaś/eś odpowiedniego lekarza. A i jak będą wycinać ...

A i jak będą wycinać Twojemu dziecku migdałki- to tez jest zalecenie, żeby to się odbyło w prywatnym Centrum.
Poza tym pediatra bardzo miła:)

Pani doktor jest bardzo mila, wyleczyla syna z zapalenia ucha oraz wykryla zapalenie oskrzeli, ktore tez wyleczyla. To zdecydowanie na plus. Natomiast nie spodobalo mi sie polecanie, zachecanie i namawianie do szczepien wszelkich od grypy poprzez pneumokoki do doustnych szczepionek, ktore to mojemu dziecku zalecila.

Pani Gizińska przepisuje leki niewłaściwe do wieku. Moje 1,5 roczne dziecko dostało Dexaven z powodu powiększonego trzeciego migdała. Lek szybko zadziałał i migdał się zmniejszył, ale jakiś czas potem dowiedziałam się w szpitalu dziecięcym, że powiększony trzeci mgdał nie jest wskazaniem do stosowania Dexavenu. Jest to lek, który stosuje się w ostrych stanach duszności (zagrożenie życia). Informację tę sprawdziłam u zwykłego pediatry w przychodni. Włąściwie to jak mówiłam, że moje dziecko było leczone Dexavenem to lekarze nie chcieli wierzyć i pytali czy czasem nie pomyliłam nazwy leku. Niestety nazwa leku się zgadza - mam jeszcze dwie ampułki w lodówce. Oprócz tego moje dziecko dostało też inny lek (nie pamiętam nazwy)na spirytusie. Nie polecam pani Gizińskiej jako lekarza dla takich maluszków jak moje dziecko.:-((((

Pani Kasia jest bardzo miła dla dzieci.

Pani Kasia jest bardzo miła dla dzieci.

Sama leczyłam się u Pani Doktor pare lat temu gdy byłam małą dziewczynką. Chorować zaczęłam dopiero od tego roku, a w tej chwili mam lat 18 :D Dr Gizińska jest bardzo miłą i uprzejmą osobą, (chyba) wykonywała u mnie wycięcie 3 migdałka albo na pewno podawała mi przed zabiegiem jakiś środek za pomocą gruszki, już nie pamiętam ale wiem, że się nie bałam :D Polecam Panią Dr , jest jednym z niewielu lekarzy, na których można polegać. Zawsze pod koniec wizyty dawała lizaczka :) nie wiem jak jest teraz ;) W tej chwili jestem chora, chodzę do moich lekarzy rodzinnych w przychodni ale choroba powraca, jestem chora już 3 raz w ciągu 5 miesięcy na to samo... Zastanawiałam się czy nie odwiedzić gabinetu P. Gizińskiej zapewne wyleczyłaby mnie na dobre ale chyba jestem już na to za duża, jednak sentyment pozostał :):)

Długo chodziłam z moim dzieckiem do dr Gizińskiej pierwsze wrażenia były dobre ale z czasem niestety zmieniłam zdanie ponieważ zawsze stawia te same diagnozy i przepisuje te same leki, krótko mówiąc wiem co powie i przepisze zanim do niej się zgłoszę więc szkoda kasy!!! A problem zdrowotny u dziecka jak był tak jest!!! Szukam właśnie innego lekarza.

Naprawdę polecam.Po miesiącach biegania po lekarzach nareszcie ktoś kto się zna na tym co robi!

Bardzo dobry kontakt lekarza z pacjentem, widać zaiteresowanie chorobą i pacjentem.

Leczę córkę u p.Gizińskiej conajmniej od 5-6 lat i nie zamieniłbym jej na żadnego innego lekarza.

co za głupoty gadasz, doktor giozińska nie pracuje na nfz tylko prywatnie,więc nie wciskaj kitów że jest nie miła albo inna na nfz, śmieszne hahaha. pani doktor jest miła,uprzejma,ma podejście do dzieciaczków,zna się na chorobach i potrafi szybko pomóc. polecam ją jest świetna w tym co robi.