dr n. med. Katarzyna Jamroszczyk

Ortodonta, Stomatolog

Dr Jamroszczyk zaskoczyła miło mnie i moja zonę podejściem do nas. Oboje dopiero teraz postanowiliśmy zając się swoim zgryzem( ja 35 lat żona 30). Bardzo dokładnie nas zbadała uwzględniając rysy twarzy i zakazała usuwać jakichkolwiek zębów. Inni ortodonci przeciwnie wysyłali nas najpierw do chirurga. Po to roku leczenia stałymi aparatami jesteśmy oboje na finiszu. Bardzo dziękujemy za pomoc i profesjonalizm. Polecamy Panią Doktor Jamroszczyk z cała odpowiedzialnością wszystkim szukającym solidnego specjalisty!

Bardzo dobra ortodonta. Gabinet na europejskim poziomie. Efekty jej pracy widać po uśmiechu moich znajomych którzy byli jej pacjentami. Wszyscy są bardzo zadowoleni. Maja powód. Naprawdę holiwoodzkie uśmiechy!

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani Doktor Katarzyny Jamroszczyk. Fajna konkretna i bardzo profesjonalna. Wysoka kultura osobista i wewnętrzny spokój. Klasa!

trochę to trwało zanim się zdecydowałam na pierwszą wizytę. Obawiałam się wysokich cen i nieprzyjemnych doznań-jak to u dentysty. Muszę tu napisać, że wizyta nie miała nic wspólnego z tradycyjnym przebiegiem. Była to głównie miła, spokojna rozmowa a przy okazji badanie. Ceny normalne, a jako studentka dostałam nawet rabat, który doktor sama mi zaproponowała. Obalam mity, że u ortodontyboli i jest drogo.

OD 2 MIESIĘCY MAM APARAT ORTODONTYCZNY.OTOCZENIE JEST ZSZOKOWANE OLBRZYMIĄ POPRAWĄ MOJEGO ZGRYZU W TAK KRÓTKIM CZASIE. SPOTYKAM SIĘ Z CZĘSTYM PYTANIEM KIM JEST MÓJ ORTODONTA I GDZIE PRZYJMUJE. WSZYSTKICH ODSYŁAM DO PANI DR KATARZYNY JAMROSZCZYK. ADRES JEJ GABINETU: UL. NIEMCEWICZA 24A, SZCZECIN. UWAŻAM,ŻE TO BARDZO DOBRY ORTODONTA. ZWRACA UWAGĘ NA KAŻDY SZCZEGÓŁ, RÓWNIEŻ NA UBYTKI I HIGIENĘ ZĘBÓW. JEST PRZECIWNA USUWANIU ZĘBÓW. W TEN SPOSÓB URATOWAŁEM 2 ZĘBY, KTÓRE INNY ORTODONTA CHCIAŁ MI WYRWAĆ PRZED ZAŁOŻENIEM APARATU! DODATKOWY PLUS: MA RABAT DLA STUDENTÓW:)

Wszystko sie zgadza, ze jest mila, zna sie na rzeczy itp, ale opinie, ze jest niedroga i ceny przystepne to jak dla mnie troszke szok..... wizyta 100 zl, po zalozeni aparatu 120, w razie poprawe 170, koszt aparatu stalego na obie oba luki 4000. To nie jest tanio....

Właściwie leczę się u niej ortodontycznie, ale z powodu jej dokładnośi i wyczucia estetyki polecam wszystkim pacjentom.

Rzetelna i skrupulatna. Bardzo dokładna i widać, że doświadczona. Jestem zadowolona z jej leczenia.

Wszystko dobrze! Konkretna i dokładna. Przy tym miła i kulturalna. Profesjonalistka. Polecam Panią Doktor.

Ceny przystępne. Dobra w tym co robi. Z podejsciem do pacjentów. Wszystko OK.

Ceny przystępne. Dobra w tym co robi. Z podejsciem do pacjentów. Wszystko OK.