dr n. med. Katarzyna Jamroszczyk

Ortodonta, Stomatolog

W rękach Tej specjalistki można być spokojnym o swój piękny uśmiech. Najlepszy specjalista od prostowania zębów stałymi aparatami. Polecam.

Jak dla mnie najlepsza specjalistka ortodoncji w Szczecinie. Wszystko jak trzeba. Pełna profeska. Polecam

Jak dla mnie super specjalistka, miły i serdeczny człowiek. Pasjonatka swojej profesji. Polecam każdemu.

Dziś zdjełam po 1.5 roku aparat i nie mogę sie nacieszyc. To dziwne uczucie nie miec juz na zebach tego calego uzbrojenia a zarazem uczucie szczescia ze ma sie nareszcie takie piekne proste zeby. Dziękuje pani doktor Jamroszczyk za prace jaka wlozyla w moj piekny uśmiech i polecam kazdemu ta Klinike.

W mojej ocenie nr 1 w rankingu ortodontów. Mega dobra specjalistka. Zaangażowana w swoją pracę. Kocha to co robi.

Bardzo sumienna, staranna, kompetentna osoba. Można szczerze polecić panią doktor kazdemu, kto planuje rozpocząc leczenie aparatem ortodontycznym.

W rankingu ortodontow zw Szczecina Pani Doktor Kasia Jamroszczyk jest jak dla mnie pierwsza i jedyna . Polecam

Jakbym się musiała ponownie leczyć u jakiegoś ortodonty, to tylko u pani Jamroszczyk. Jest miła, doświadczona w swojej pracy i niedroga jak na ceny szczecińskie. Polecam

Mój brat i kuzyn namówili mnie na założenie stałego aparatu u pani doktor, bo tesz się tu leczyli i byli bardzo zadowoleni. Posłuchałam ich i nie żałuję, bonteraz po 2 latach leczenia mam ząbki jak perełki dzięki pani Jamroszczyk.