dr n. med. Katarzyna Jamroszczyk

Ortodonta, Stomatolog

Polecam panią Katarzynę Jamroszczyk z racji Jej bardzo dużego doświadczenia i wiedzy oraz wspaniałego kontaktu z małymi pacjentami. Moj 8 latek Ją uwielbia.

Doskonała specjalistka z zakresu ortodoncji. Bardzo fajne podejście do dzieci jak i do osob doroslych. Profesjonalistka.

Najlepsza ortodontka w naszym regionie a napewno w Szczecinie. Silidna, rzeczowa, konkretna, znająca się na rzeczy!

Postanowiłam zamieścić swoją pozytywną opinię na temat dr Jamroszczyk, aby pomóc innym osobom szukającym dobrego ortodonty w podjęciu decyzji. Jest to specjalista z dużym doświadczeniem i wiedzą a na moim przykładzie dodam, że co najważniejsze- skuteczny.

Po 1.5 roky leczenia Pani doktor zakończyła prostowanie moich zębów z doskonałym skutkiem. Gdybym wiedziala, ze to potrwa tak krotko i bedzie przebiegało bezbolesnie zdecydowałabym sie duzo szybciej na zalozenie aparatu. Napewno niebagatelne znaczenie miał tu wybor właściwego lekarza.

Wysoki poziom usług w przystępnej cenie. Każda moja wizyta odbywa się punktualnie, co jest rzadkością w placówkach medycznych. Jestem traktowany z właściwą atencją i uwagą. Efekty leczenia doskonałe.

Wszystko super. Precyzja i dokładność. Wizyty punktualnie. Sterylnie czysto. Ceny adekwatne do poziomu usług. Miła atmosfera. Polecam

Warto podjąć leczenie w tym gabinecie, co sam zrobiłem 2 lata temu i nie żałuję. Pani doktor Jamroszczyk i cały zespół stanowią Klinikę marki Premium. Wszystko na najwyższym poziomie. Polecam

Dziękuję z tego miejsca Pani Doktor Katarzynie Jamroszczyk za pracę jaką włożyła w wyleczenie mojego krzywego zgryzu. Rozpoczynając leczenie oczywiście byłam pełna niepewności i nasuwało mi się wiele pytań, na które Pani Doktor zawsze cierpliwie odpowiadała. Z czasem, kiedy widziałam, że wszystko co było planowane, potwierdza się w kolejnych krokach leczenia, oddałam się już bez żadnych wątpliwości w ręce Pani Doktor. Z wizyty na wizytę moje zadowolenie rosło, ponieważ zbliżaliśmy się do zakończenia leczenia a ja widziałam podziw w oczach moich przyjaciół, znajomych i rodziny, że tak pięknie są ustawione moje zęby. Poprawiło mi się dzięki temu samopoczucie, samoakceptacja i wzrosło poczucie mojej wartości. Zamiast brzydkiego kaczątka, z krzywym zgyzem, widzę teraz w lustrze piękną kobietę z pięknym uśmiechem.