dr n. med. Katarzyna Jamroszczyk

Ortodonta, Stomatolog

Solidna firma.Pozytyw ode mnie i całej mojej rodziny, która podziwia efekty pracy Pani Doktor Katarzyny Jamroszczyk na moich teraz już PRZEPIĘKNYCH zębach. Dziękuję🌷

Dzięki rozmowom z moimi znajomymi leczonymu u dr Jamroszczyk i ja zdecydowalam się na załozenie apararu ortodontycznego w tym gabinecie. To była właściwa decyzja. Trafiłam we właściwe ręce, z pełną odpowiedzialnością polecam za kompetencje, umiejętności, staranność i życzliwe podejście do pacjenta.

Perfekcyjne leczenie i obsługa. Nie mam żadnych uwag po 2 - letnim okresie leczenia. Wszystko jak trzeba. Polecam

Perfekcyjne leczenie i obsługa.

Spokoj, pozytywne nastawienie do małych i dużych pacjentów, wysokie kompetencje zawodowe- to wszystko przemawia za moim wyborem leczenia u dr Jamroszczyk.

Jeden z nielicznych gabinetów w Szczecinie, gdzie pacjenta pamięta się z imienia i nazwiska, nie jest sie anonimowym numerkiem tylko człowiekiem wartym szacunku i zaangażowania w leczeniu. Polecam.

Na podstawie osobistego doświadczenia szczerze polecam to miejsce. Firma marki premium! Wysoka jakość w przystępnej cenie.

Leczenie skuteczne, klinika dobrze zorganizowana, wszystko chodzi jak w szwajcarskim zegarku. Punktualnie, czysto, sympatycznie. Polecam

Gorąco polecam usługi ortodontyczne dr Katarzyny Jamroszczyk. Pani Doktor jest specjalistą najwyzszej klasy. Zamiast usuwac mi 4 zęby, co chcieli zrobić inni ortodonci w Szczecinie- założyła specjalny aparat do rozszerzenia szczęki i zmieściła w ten sposob całkowicie bezboleśnie 2szystkie zęby. Teraz mam piękny uśmiech, wszystkie moje zęby uratowane i na miejscu a ja bardzo zadowolony i wdzięczny. Dziękuję.

Nie jest łatwo trafić na dobrego specjalistę, dlatego ja znając to miejsce CENTRUM PIĘKNEGO UŚMIECHU z powodzeniem polecam.

Z przyjemnością rekomenduję klinikę ortodontyczną dr Jamroszczyk jako najlepsze w Szczecinie miejsce do wyleczenia krzywego zgryzu. Leczyłem się tu z polecenia kilku znajomych osob. Wszyscy jesteśmy zadowoleni z efektu i polecamy dalej. Grzegorz Warfał.

Grzegorz Warfał.