dr n. med. Katarzyna Jamroszczyk

Ortodonta, Stomatolog

Pani Kasia jest naj, naj- ortodontka. Wszystkie moje koleżanki, które zakładały u niej aparat były zadowolone i ja również. Najlepszą reklamą jest mój nowy, piękny uśmiech na 5🙂. Polecam, polecam

Składam wielkie podziękowania dla pani doktor Katarzyny Jamroszczyk za perfekcyjne wyprostowanie i dopracowanie mojego zgryzu. Teraz jestem nowym człowiekiem, nareszcie piękną kobietą z uśmiechem o jakim zawsze marzyłam!

Bardzo dobry specjalista i człowiek. Wiedza, doświadczenie medyczne, stara dobra szkoła kindersztuby. Kto ceni te wartości, tam je znajdzie.

Znana i szanowana w Szczecinie od lat ortodontka. Leczyla od 2 miesiaca życia moje dziecko z rozszczepem podniebienia. Na poczatku pomogla mojemu synowi uzyskac mozliwosc polykania pokarmu za pomoca specjalnego aparaciku na podniebienie a z czasem kiedy pojawily sie pierwsze ząbki- walczyla o ich piękne ustawienie. Potem byly kolejne aparaty na zmiane z kiniecznymi z powodu powaznej wady rozwojowej- operacje. Pani doktor przygotowywala ortodontycznie syna do tych operacji. Wszystko zakonczyli sie sukcesem. Teraz syn ma piękny zgryz. Nikt nawet sie nie domysla, co byli na poczatku. Nawet nie chce sobie wyobrazac, co bysmy zrobili bez Pani Doktor. Jestesmy bardzo wdzięczni, a że polecamy- to oczywiste!

Moje najserdeczniejsze podziękowania dla przewspaniałej Pani Doktor Jamroszczyk, za mój nowy, piękny uśmiech🙂😘🌷. Karolina Zagdańska z Chociwla.

Bardzo pozytywny lekarz ortodonta. Zna się na rzeczy, jest kompetentna i rzeczowa, a przy tym miła dla pacjentów. Polecam

Świetna specjalistka i wspaniała osoba. Z przyjemnością chodzę na wizyty i obserwuję szybkie postępy mojego leczenia. Doskonała obsługa. Polecam

Solidna i rzetelna firma. Aparat ortodontyczny wykonany w 3 dni od pierwszej wizyty. Pol roku od rozpoczecia leczenia widac dużą poprawę. Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani Doktor Jamroszczyk. Polecam.

Ważne miejsce na mapie szczecińskich usług medycznych. Polecam każdemu, kto ceni sobie profesjonalizm i empatię swojego lekarza.

Marka sama w sobie. Indywidualne podejście do pacjenta, pełna koncentracja na leczonej osobie. Miła, spokojna atmosfera. Polecam!