dr n. med. Katarzyna Jamroszczyk

Ortodonta, Stomatolog

Najlepszy ortodonta w Szczecinie. Pozytywna atmosfera, porządek i krótki czas leczenia ( u mnie to było jedyne 17 miesięcy). Polecam

Pani doktor Kasia zasługuje na pochwałę za moje piękne ząbki. Były krzywe a są śliczne i proste🙂 w 1 rok taka zmiana!

Pani doktor Kasia zasługuje na pochwałę za moje piękne ząbki.
Były krzywe a są śliczne i proste🙂 w 1 rok taka zmiana!

Pozytywny lekarz z życzliwym podejściem do ludzi. Pani doktor jest zawsze ustawiona frontem do pacjentów. W każdej sytuacji stara się znaleźć takie rozwiązanie, aby obie strony były zadowolone. Za to ją cenię i pozdrawiam z tego miejsca.

Miła i sympatyczna ortodontka. Wizyty punktualnie, nigdy nie czeka się w poczekalni. Porządek jak w szwajcarskim zegarku. Leczenie dokładne i precyzyjne. Warto skorzystać.

Miła i sympatyczna ortodontka.

Uwielbam panią doktor za wszystko: za dokladnosc, uprzejmosc i poczucie humoru. Dobrze, ze są na świecie tacy ludzie. Polecam!🙂

Dzis mija 1.5 roku noszenia stalego aparatu na zeby, ktory mi zalozyla dr Jamroszczyk. Za tydzien ściagamy aparat. Bardzo szybko minął mi ten czas i szczerze mowiac wcale nie chcę go jeszcze ściagac. Gdyby nie to, ze za wszystko płacą rodzice i to oni decydują za mnie, to uprosiłabym panią doktor, zeby jeszcze zaczekac. Nie wyobrazam sobie jak to będzie bez mojego aparatu...W kazdym razie leczenie było mega miłe i wszystkich bym namawiała.

Dziś po 2 latach leczenia w Centrum Pięknego Uśmiechu zdjełam aparat. Teraz uśmiech jest piękny- taki jak zawsze powinien być🙂. Leczenie przebiegało sprawnie, wizyty zawsze punktualnie, w sympatycznej atmosferze. Nie mam żadnych uwag. Jestem bardzo zadowolona.

Super, mega fajna ortodontka. Nareszcie mam ząbki jak Julia Roberts albo i ładniejsze. Nie marzyłam o takim uśmiechu. Dziękuję❤❤❤

Wielkokrotnie już przekonałam się, że Pani doktor Jamroszczyk jest słusznie cenionym ortodontą. Po zakończeniu swojego leczenia w jej Klinice, przekazałam jej telefon wielu moim znajomym i rodzinie. Wszyscy zadowoleni.