dr n. med. Katarzyna Jamroszczyk

Ortodonta, Stomatolog

Usługi medyczne w zakresie ortodoncji są w tej placowce świadczone naprawdę na wysokim poziomie. Leczenie przebiega szybko i jest stosunkowo niedrogie jak na tak luksusowe warunki.

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Życzliwa dla pacjentów, skupiona na pomocy i rozwiązaniu problemu w jak najkrótszym, możliwym czasie . Ceny przystępne, adekwatne do poziomu usługi.

Sympatyczna, fajna i rzeczowa osoba. Duża wiedza i doświadczenie. Dobre podejscie do pacjenta, zaangażowanie w proces leczenia. Fachowość i rzetelność.

Wielkie podziękowania dla Pani Doktor Katarzyny Jamroszczyk za trud włożony w pracę nad moim krzywym zgryzem. Na dzien dzisiejszy, 2 lata po zakonvzonym leczeniu, jestem innym człowiekiem. Mogę normalnie gryźć, uśmiechać się, moj wygląd, stan zdrowia jak i psychika są nieporównywalnie lepsze w porownaniu z tym przed leczeniem. Dziękuję- Kariolina Zdziarska z Goleniowa.

Nie znam lepszego ortodonty niż ten, a naszukałam się trochę, zanim trafiłam do Pani doktor Jamroszczyk. Nareszcie trafiłam na profesjonalistkę, co widać po 2- miesięcznych efektach leczenia mojego zgryzu.

The best orthodontical office ever!!! As their patient I can prove it for sure. High level of competence, best skils and aquipment.

Warto zaufać i w tym miejscu zainwestować w swój uśmiech. A co jak nie własne zdrowie i wygląd liczą się w życiu najbardziej? Z pełną odpowiedzialnością i na podstawie osobistego korzystania z usług w tej placówce mogę napisać, że są najlepsi.

Klinika klasy premium. Specjalista, sprzęt, wyposażenie na bardzo wysokim poziomie. Tu prestiż ma swoje uzasadnienie.

Najlepszy ortodonta w Szczecinie! Z całego serca szczerze i z czystym sumieniem, serdecznie polecam.