mgr Katarzyna Janik

Położna

Kiedy w ciąży pojawiły się komplikacje i już wiedziałam, że będę rodzić w Opolu zaczęłam czytać opinie na temat tamtejszej porodówki. Znalazłam wtedy wiele pozytywnych opinii o Pani Kasi. Poród zaskoczył mnie i całą rodzinę tuż po Bożym Narodzeniu 2019. Nad ranem trafiliśmy do szpitala. Bardzo się bałam. Przecież to było za szybko! Wtedy przyszła ona - Pani Kasia i kamień z serca częściowo spadł. Pamiętałam te cudowne opinie na jej temat. Nie były one absolutnie przesadzone. Cudowna osoba. Kompetentna, uśmiechnięta. Mimo tego, że od rana był "młyn" na porodówce, to czułam się zaopiekowana najlepiej na świecie. Wszystko dokładnie nam tłumaczyła. Wiedziała kiedy przyjść, a kiedy zostawić nas chwilę samych. Mimo tego stresu wywołanego przedwczesnym porodem, potrafiła mnie uspokoić i skupić się na tym co trzeba. Wiedziała dokładnie co czuję w danym momencie, jak mi pomóc. To był mój pierwszy poród i dzięki tej wspaniałej położnej wspominam go bardzo, bardzo dobrze. Dobrze, że są tacy ludzie w miejscu, gdzie rodzą się wcześniaki. Dla zestresowanych rodziców to ogromna pomoc i wsparcie.

Dzięki Pani Kasi urodziła się nasza córeczka, choć poród nie należał do łatwych. Ogromne wsparcie psychiczne, kompetencja, zaangażowanie, konkretne komunikaty oraz widoczne zamiłowanie do wykonywanego zawodu, szybkość podejmowania decyzji sprawiły, że nasze dziecko urodziło się drogami natury mimo przeszkód. Serdecznie polecamy i bardzo cieszę się, że na Panią trafiliśmy !!! Dziękujemy Pani Kasiu!

Najwspanialsza kobieta pod słońcem ,pełna zrozumienia i profesjonalizmu.Moj poród był trudny a Pani Kasia potrafiła mnie zmotywować i dodać sił,dbała o nasze bezpieczeństwo, wszystko wyjaśniła.Gdy przyszedł moment parcia konkretnie i zdecydowanie wydawała mi polecenia.Jezeli kiedykolwiek jeszcze będę rodzić to tylko z Pania Kasia.

Miesiąc temu urodziłam piękna córeczkę, dzięki Pani Kasi poród jest dla mnie pięknym wspomnieniem. Można powiedziec, że Pani Kasia rodziła ze mną- maksymalne zaangażowanie, profesjonalizm, wsparcie. Dziękujemy Ci- Nasz Aniele- Kasia z Dorotką

Pani Kasia to profesjonalna, sympatyczna położna. Moj porod nie nalezal do łatwych a dzięki p.Kasi, instrukcjach i zrozumieniu obyło sie bez cesarki. Lekarz przyszedl dopiero 5 min przed zakonczeniem po łożysko bo Kasia swietnie radziła sobie sama. Przed wyjsciem przyszla sprawdzic jak sie czujemy z córeczką. Z czystym sumieniem moge ją polecić i jeśli zdecyduje się na kolejne dziecko to porod tylko z pomocą Kasi. Serdecznie z mężem dziękujemy za zaangażowanie i pozdrawiamy

Najlepsza polozna na swiecie!! Bardzo wyrozumiala, pomocna i ciepla. Moj porod z Pania Kasia wspominam caly czas super, mam nadzieje, ze kiedys znow na pania Kasie trafie!! :))

Najlepsza polozna na swiecie!! Bardzo wyrozumiala, pomocna i ciepla.

Wielkie wyrazy wdzięczności dla Pani Kasi 🙂 kobieta cudowna, miła, uprzejma. Wspierająca na każdym etapie porodu. Mocno dodając otuchy, nie mogłam sobie wymarzyć lepszej położnej przy porodzie 😘

Dzięki Kasi na świat przyszła nasza córeczka, dzięki jej zaangażowaniu oraz doświadczeniu. Jest mądrą, wesołą osobą, której nie da się nie polubić. Odwiedziła nas na sali poporodowej następnego dnia. Jest oddana i bardzo empatyczna. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako część najważniejszego dnia w życiu.

Mam nadzieje, że przy kolejnych porodach Kasia będzie mi towarzyszyć... życzę każdej rodzącej takiej położnej. Całuje Kasiu :)

Całokształt pomoc,obsluga, kompetencje,wsparcie psychiczne . Ocena na 5 daję 100. Serdecznie dziękujemy