lek. med. Katarzyna Karłowicz

Gastroenterolog, Internista

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Pierwszy kontakt z Panią Doktor miałam podczas teleporady w Lux Med kilka miesięcy temu. Przed pierwszą wizytą byłam nieco sceptyczna, czy uzyskam skuteczną pomoc przez telefon? Tym bardziej, że moje problemy ciągną się już od kilku lat i próbowałam uzyskać pomoc u różnych gastrologów. Okazało się, że trafiłam na fantastycznego specjalistę! Pani Doktor, po wysłuchaniu historii mojej choroby i zadaniu kilku pytań, udzieliła mi bardzo profesjonalnej porady, a zaproponowany sposób leczenia okazał się skuteczny! Miałam już kilka teleporad z Panią Doktor i z pełna odpowiedzialnością mogę stwierdzić, ze wreszcie mam ...

Pierwszy kontakt z Panią Doktor miałam podczas teleporady w Lux Med kilka miesięcy temu. Przed pierwszą wizytą byłam nieco sceptyczna, czy uzyskam skuteczną pomoc przez telefon? Tym bardziej, że moje problemy ciągną się już od kilku lat i próbowałam uzyskać pomoc u różnych gastrologów.
Okazało się, że trafiłam na fantastycznego specjalistę! Pani Doktor, po wysłuchaniu historii mojej choroby i zadaniu kilku pytań, udzieliła mi bardzo profesjonalnej porady, a zaproponowany sposób leczenia okazał się skuteczny! Miałam już kilka teleporad z Panią Doktor i z pełna odpowiedzialnością mogę stwierdzić, ze wreszcie mam swojego zaufanego gastrologa!

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat