mgr Katarzyna Klimko-Damska

Psycholog, Seksuolog

Po pierwszej wizycie, byłam na nią wściekła, że nie powiedziała mi co mam robić, tylko zadała pracę domową, żebym pomyślała na co mam wpływ. Miałam tam więcej nie pójść, ale zaryzykowałam i naprawdę dobrze zrobiłam. Bardzo mi pomogła. Zaczęłam wierzyć w siebie. Nie jest to jednak lekarz, który mówi co zrobić, ale zmusza do pracy nad sobą. Ja jestem na 3x na tak

Bardzo kompetentna osoba, wręcz utalentowana. Potrafiła dokładnie wyczuć naturę moich problemów, zrozumieć mój sposób interpretacji świata, "wejść w moje buty". I wie, co zrobić, żeby coś zmienić. Po ok. 10 wizytach czuję istotne zmiany.

osoba bardzo uprzejma,kompetentna. bardzo dobrze tlumaczy problem i metody podejscia do niego. dzieki licznym 'pracom domowym' pacjent uczy sie, ze potrafi sam sobie radzic w wielu sytuacjach. jestem bardzo zadowolona z efektu terapii

Poświęcą pacjentowi dużo czasu, uważnie słucha. Serdecznie polecam

Poświęcą pacjentowi dużo czasu, uważnie słucha. Serdecznie polecam

Pani Kasia rewelacyjnie prowadzi terapię pary, okazuje dużo zrozumienia i pomaga skutecznie rozwiązywać problemy

Świetna w terapii pary, potrafi obiektywnie spojrzeć na problem i pomaga w znalezieniu najlepszego rozwiązania

Nieetyczna, niekompetentna, zawiodła mnie w sytuacji, gdy myślałam, że popełnię samobójstwo. Okłamała mnie, że nie ma dla mnie żadnej formy pomocy i muszę przejść przez kryzys sama. Na szczęście trafiłam do kogoś innego, kto pomógł mi przejść najgorsze chwile w moim życiu.

Pani doktor niekompetentna,nie mam zaufania,czuję się oszukana i zawiedziona.

Pani doktor niekompetentna,nie mam zaufania,czuję się oszukana i zawiedziona.