lekarz Katarzyna Krępuła

Internista, Endokrynolog

Życzę każdemu żeby miał okazję trafiać do takiego specjalisty jak p. dr Krępuła. Zawsze mogłam liczyć na pomoc ze strony Pani doktor, nawet o każdej porze. Polecam - Patrycja.

Pani Doktor to naprawdę świetny specjalista.W dodatku jest cierpliwą, ciepłą i życzliwą osobą i naprawdę świetnym specjalistą! Gdyby ktoś potrzebował podaję namiar (www.medix.wroc.pl) Pozdrawiam

Pani Kasia jest wspaniałym lekarzem z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Polecam wszystkim bo warto.

Wspanialy lekarz.Prowadzi mnie od wielu lat, tak ustawila mi leki, ze moje zycie z choroba jest jak zycie kazdego innego zdrowego czlowieka Serdecznie polecam! :-))) Pozdrawiam Dr K. Krępułę

Dobra lekarka we Wrocławiu. dr Katarzyna Krępuła - endokrynolog jest dla pacjenta wyrozumiała, kiedy pacjent nie zrozumie wytłumaczy. Podchodzi do pacjentów z uśmiechem i życzliwością.

Dobra lekarka we Wrocławiu.

kompetentna endokrynolog z wrocławia. bardzo pomogła mojemu mężowi z problemami z którymi borykał się już od lat. Dobry lekarz. Szczerze mogę polecić. Mądra kobieta. Zna się na swoim fachu. Pani Krępuła przyjmuje na pl. Hirszfelda 17.

doktor Krępuła jest świetnym specjalistą a przy tym ma bardzo dobre podejście do pacjentów. Cena wizyty bardzo przystępna jak na takiego fachowca.

Bardzo dobra endokrynolog. Widać ze zna sie na rzeczy i umie pomoc (skutecznie!). Polecam wszystkim niezdecydowanym i chcącym polepszyć swoje zdrowie i życie.

Polecam dr. Krepułę. Fachowa, miła, ludzka. Zna się na leczeniu, nie zapisuje lekarstw na potęgę. Przejmuje się pacjentem

ja jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Krępuły, bardzo proszę - centrum diagnostyki medycznej medix tel. 71-3412708