lekarz Katarzyna Młodzianowska-Kosel

Ginekolog, Ginekolog położnik

Jak najbardziej polecam! Byłam na wizycie kilka miesięcy temu, zostałam potraktowana bardzo skrupulatnie i profesjonalnie. Pani Doktor uspokoiła mnie jako pacjentkę, dała bardzo dużo pożytecznych rad, odradziła podjęcia decyzji o usunięciu polipa za co bardzo dziękuję. Dzięki Pani Młodzianowskiej bez zbędnego ingerowania w macicę udało mi się zajść w ciążę :)

Jak najbardziej polecam!

Jak najbardziej polecam!

Nie wiem nawet od czego zacząć…. Miałam umówione badania prenatalne, niestety trafiłam na Panią dr. Katarzynę Młodzianowską Kosel. Od samego początku była nie miła i opryskliwa. Rzucała chamskie uwagi odnośnie tego, dlaczego jestem zestresowana… Moje badania musiało zostać z tego powodu przerwane po czym miałam wrócić na ponowne badanie. Dostałam zastrzyki rozkurczowe bo Pani doktor uważała, że inaczej nie jest w stanie zrobić badania. Po godzinie wróciłam. Drugie podejście było totalna masakra, nie zdążyłam wejść do gabinetu a ona zaczęła się wydzierać że mam z nią współpracować bo nie będzie ...

Nie wiem nawet od czego zacząć….
Miałam umówione badania prenatalne, niestety trafiłam na Panią dr. Katarzynę Młodzianowską Kosel. Od samego początku była nie miła i opryskliwa. Rzucała chamskie uwagi odnośnie tego, dlaczego jestem zestresowana… Moje badania musiało zostać z tego powodu przerwane po czym miałam wrócić na ponowne badanie. Dostałam zastrzyki rozkurczowe bo Pani doktor uważała, że inaczej nie jest w stanie zrobić badania. Po godzinie wróciłam. Drugie podejście było totalna masakra, nie zdążyłam wejść do gabinetu a ona zaczęła się wydzierać że mam z nią współpracować bo nie będzie tracić na mnie czasu. Podczas badania była bardzo niedelikatna, wręcz agresywna. Nie podjęła próby znalezienia dobrej pozycji, żeby zobaczyć dziecko, nakrzyczała na mnie, ze nie ma dziecka, ze go nie widać i to moja wina (przecież nie wyjęłam sobie tego dziecka..) poraz kolejny zostałam wyproszona, wręcz wypędzona z gabinetu. Po kolejnych minionych minutach, zostałam wywołana do gabinetu. Nie wiem co sie stało, ale nastawienie Pani doktor się zmieniło, może dopatrzyła na formularzu, że badania wykonuje prywatnie a nie na NFZ, przestała rzucać negatywnymi komentarzami w moim kierunku, ale podczas badania dalej była niedelikatna, nie mogłam dowiedzieć się niczego, jedynie tylko tyle co wymieniała z Panią która pisała raport.
Po takim badaniu powinnam się troszkę uspokoić, niestety czuje się jeszcze bardziej zestresowana. Zapłaciłam sporo pieniędzy, za to badanie.
Przez takich lekarzy jak ta kobieta, nie dziwię się wcale, że kobiety wolą nie robić tego typu badań, a co gorsza nie chcą zachodzić w ciąże, żeby tylko nie trafić w takie ręce.
Bardzo żałuje, że nie było mi dane sprawdzić opinii na temat tej doktor, bo napewno bym do niej nie przyszła. Jedna gwiazdka to zdecydowanie za dużo jak na takie potraktowanie.
Nie polecam !

Na wstępie nie polecam!!! Byłam u niej na badaniu prenatalnym (jeśli to Można nazwac badaniem). Na wstępie zapytała czy mam cukrzyce odpowiedziałam ze nie to stwierdzila ,,jeszcze''. Zadawała pytania nie na miejscu czy pracuje czy mam i gdzie mam ubezpieczenie . Pytala sie czy jadlam obiad . Miała uwagi do mojej wagi ciągle cos narzucała na ten temat . Bardzo chamska doktor. Nie dość że sie płaci za badanie nie małą kwote to jeszcze traktuję jak śmiecia i nie umie sie zachować. Badania tez nie potrafila wykonać jak należy zarzucala że przeze mnie dziecko nie chce sie obracać. Odradzam tą Panią jest niekompetentna. Omijać szerokim łukiem !!

Jestem pacjentką Pani doktor od pięciu lat. Zgodziła się prowadzić moją ciążę pomimo prawdopodobieństwa, że nie wszystko pójdzie łatwo. Cięcie w klinice bez zastrzeżeń. Dalsza opieka - usg piersi - bardzo dokładne, trafna diagnoza, antykoncepcja - pomoc w wyborze. Krótko mówiąc dobry lekarz. Muszę podkreślić, że Pani doktor jest bardzo empatyczna, choć może nie każdy jest w stanie to dostrzec.

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Świetny lekarz, specjalista. Od 2011 roku podążam tylko do tych gabinetów gdzie pracuje dr. Młodzianowska-Kosel. Warto poczekać nawet dość długo na wizytę niż udać się do innego lekarza z przypadku na już. Poczucie - nazwijmy to- humoru pani Katarzyna ma specyficzne ale mówi co myśli i uważam, że jest to w porządku.

Nie polecam tego lekarza... Wizyta trwała 40minut i oczywiście moja wina, że dziecko tak się ukladalo że P. Doktor nie widziała, a mówiła, że i tak mnie SKASUJE bo jej czas zabieram, nawet jak nic nie zobaczy...Bardzo nie mila i arogancka ... zero wyczucia i w dodatku mowila, że to mi powinno zależeć i powinnam współpracować i że przeze mnie nic nie widzi bo ja się stresuje dodając nie przyszłam na rewie mody to powinnam współpracować...MASAkRA, 1 i ostatni raz tam byłam, sądzę że już weterynarz lepiej obchodzi się z pacjentem...

Bylam na badaniach prenatalnych w 13 tyg. I trafiłam przypadkiem niestety na dr Młodzianowska Kosel i nie polecam nikomu. Tyle stresu i niemiłej atmosfery podczas badania lekarskiego dawno nie doświadczyłam. Potraktowała po chamsku mnie i mojego Męża. Kazała mu opuścić gabinet. W stosunku do mnie miała pretensje, że dziecko jest źle ułożone, że nic nie widać, że to poważne badanie a ona traci czas. Powiedziała że wpisze mi w dokumenty ze badanie nie do oceny a i tak, cytuję "skasuje" mnie za swój czas. Dodatkowo kpila z kompetencji mojej Pani Doktor prowadzącej ciążę. Badanie w pewnych momentach było nieprzyjemne i wręcz bolesne. Wykonane bez wyczucia. Jednym słowem takie traktowanie nie powinno mieć miejsca. Stanowczo odradzam.

Pani dr jest oschla i nieprzyjemna. Na wejściu zaczęła obstawiać za wszystko i pokazywać kto tu rządzi. Gdy zapytała o leki i w odpowiedzi usłyszała nazwę gdzie pomyliłam nazwe to zamiast pomoc podpowiedzieć co to może być to oczywiście wyrzuty że takich leków nie ma, że ona nie wie co mogłam brać itp. Oznajmiła że ciąża rozwija się nieprawidłowo. Bez wyczucia sytuacji, bez jakiegokolwiek wsparcia, konkretnie, proszę sobie iść i nie zawracać mi głowy. I przygotować się na poronienie. To nie jest postawa lekarza. Poza tym zauważyłam że każda kobieta wychodziła od niej z gabinetu przerażona. Ja wyszłam ze łzami w oczach. W ramach swej 'życzliwości' wystawiła mi receptę za którą pobrała nie mała opłatę a która za darmo wystawilby lekarz rodzinny. NIE Polecam tej kobiety.

W USG jest niesamowita (i to zarówno USG piersi, jak i ginekologiczne). Czasami dość oschła i wszechwiedząca, ale zależy od dnia. Ogólnie podoba mi się, że jest dokładna, odpowiada na pytania, nie bagatelizuje. Polecam, mimo drobnych wad osobowości ;)