lekarz Katarzyna Młodzianowska-Kosel

Ginekolog, Ginekolog położnik

Ta Pani może i jest fachowcem, ale tylko jeśli chodzi dzieci w brzuchu. Natomiast kompletnie nie ma pojęcia o schorzeniach jakie mogą się pojawić o kobiet w ciąży, albo też je bagatelizuje. Zero lekarskiej pokory, a taką należy mieć. Nikt z nas nie jest chodząca alfą i omegą. A Pani Młodzianowska- Kosel stwarza wrażenie wszechwiedzącej, czasem bywa arogancka, zbyt pewna siebie. Nawet jak czegoś nie wie to udaje, że wie. Jak się pojawia większy problem to zachowuje się jak struś chowający głowę w piasek. I co z tego, że dobrze ...

A Pani Młodzianowska- Kosel stwarza wrażenie wszechwiedzącej, czasem bywa arogancka, zbyt pewna siebie. Nawet jak czegoś nie wie to udaje, że wie. Jak się pojawia większy problem to zachowuje się jak struś chowający głowę w piasek. I co z tego, że dobrze odczytuje usg ( wszystko wyłapie, fakt), jak kompletnie nie skupia się na kobiecie w ciąży. Można odnieść wrażenie, że kobietę traktuje jak chodzący inkubator. Tak nie powinno być. Bo kobieta jest tak samo ważna i jej zdrowie jak dziecka, które nosi w łonie. Obydwoje powinni być na pierwszym miejscu. Pracując w służbie zdrowia, warto czasem zerknąć do słownika języka polskiego i przypomnieć sobie co oznacza słowo " służba"- «praca na rzecz jakiejś wspólnoty, wykonywana z poświęceniem». I takiego podejścia niestety brak wielu lekarzom. Obrastają w piórka, i potem mamy właśnie takie " odbębniane " wizyty.

Nie polecam tego lekarza. Zero podejścia do pacjenta. Bardzo głupie komentarze ze strony tej Pani. Pierwsza wizyta wypadła dobrze byłam zadowolona a po drugiej wizycie wyszlam z kliniki zaplakana. Zero zahamowań co do pacjenta. Jeśli nie jesteś w ciąży to nie masz szans na dobre traktowanie. Uwazajcie

Nie polecam tego lekarza.
Zero podejścia do pacjenta.
Bardzo głupie komentarze ze strony tej Pani.
Zero zahamowań co do pacjenta.
Jeśli nie jesteś w ciąży to nie masz szans na dobre traktowanie.
Uwazajcie

POLECAM! lekarz w 100% kompetentny, potrafi doradzic, rozwiac watpliwosci i pomoc...

kompetentna na pewno, rzeczowa też ale jak ktoś lubi "pogaduszki lekarskie" o wszystkim i o niczym to odradzam.

Chodzę do dr.Młodzianowskiej już drugi rok i jestem bardzo zadowolona.Mój poprzedni lekarz nie był taki konkretny.

Nieuprzejma, z fochami, bardzo szybkie wizyty, nie tłumaczy dokładnie, a jak człowiek sie zapyta to potrafi popatrzeć się jak na idiotę i skomentować. Odradzam

Odradzam

bardzo dobry lekarz. Trafiłam do niej przez przypadek w 6-m miesiacu ciąży i już zostałam. Poród wspominam jako cos fantastycznego - bez bólu. Pani doktor osobiscie była przy porodzie, od początku do końca. Później przychodziła 3 razy dziennie zeby zapytać czy wszystko w porzadku i czy nic sie nie dzieję. To prawda, ze mogłaby byc bardzoej rozgadana ale przecież o wszystko można zapytac i zawsze odpowiada:) Polecam Pania Doktor :)

PANI DR JEST NA PEWNO KOMPETENTNA I MA DUŻĄ WIEDZĘ, NATOMIAST SPOSÓB JEJ BYCIA MA WIELE DO ŻYCZENIA, STRACH SIĘ O COKOLWIEK ZAPYTAĆ, BYŁA DOŚĆ NIEMIŁA, CZUŁAM SIĘ NA TEJ WIZYCIE JAK KRETYNKA KTÓRA O WSZYSTKO WYPYTUJE, ALE PRZECIEŻ KOGO MAM PYTAĆ JAK NIE LEKARZA. DRUGI RAZ SIĘ DO NIEJ NIE ZAPISZE

Dobry lekarz, naprawdę warty polecenia!!!!

Dobry lekarz, naprawdę warty polecenia!!!!

polecam Panią doktor w stosunku do prowadzenia ciąży, połogu i dalszych wizyt. Miła, uprzejma, wyrozumiała, Jeszcze raz polecam:)