dr Katarzyna Piasecka-Lejtman

1,5
1,4
2,2
1,2

Byłam u Pani doktor w przychodni ( na szczęście) , gdybym musiała zapłacić za poradę u niej miałabym kaca moralnego. Porada trwała 1 minutę, nawet nie raczyła spojrzeć, diagnoza po moich uporczywych pytaniach, nie miła, zero empatii, zarozumiała .

Pani "Doktor" to jakaś pomyłka. Wypisuje wszystkim jak popadnie retinol i twierdzi że raz na zawsze skończy się problem. Pani Doktor nawet nie wysyła na badania co jest przyczyną zmian skórnych. Po co znać przyczyne jak lekiem na całe zło jest witamina A. Tylko jej skuteczność znika po pół roku i wszystko wygląda jeszcze gorzej niż przed leczeniem. Tylko po leczeniu umówienie się na wizyte graniczy z cudem. Czemu Pani Doktor nie znajduje czasu dla byłych pacjętow? nie polecam. Wypisać recepte bez szukania przyczyny to kazdy glupi umie i nie trzeba robić do tego studiów.

Pani doktor moze byc ale Pani z rejestracji to okropna ,nie miła pani...Jak mozna byc tak niemiła osoba wsród ludzi

Chciałam zrobić sobie piling migdałowy, ktory wczesniej robiłam u dr. Eris w Rybniku i z ktorego efektu matowienia skory byłam bardzo zadowolona. Znajoma polecila mi tą dr. zadzwoniłam umówic sie na zabieg pilingiem migdalowym, pojechałam, bylam przyjeta jako ostatnia pacjentka. Pani dr, stwierdziała, że lepiej zrobic mikrodermabrazję bo jest srodek lata i pilingu nie robi sie w dni slonecze(potem w internecie wyczytalam, ze jest dokładnie na odwrót. Byl upalny dzien, miałam spocona twarz, ktora niestety nie zostala niczym oczyszczona, w czasie zabiegu czułam jak sól ze skory powoduje pieczenie. Po zabiegu mialam całą twarz w piasku (ktorym było robione złuszczanie), ktora tez oczywiscie nie oczyscila po zabiegu. jadąc do domu marzyłam o tym, zeby oczyscic sobie twarz, bo tak mnie piekła. Potem chodzialam przez kilka dni w czerwone paski na twarzy, ktore zrobily się przez ciągnięcie glowicy po skorze. Cały zabieg trwał jakies 20min, koszt ponad 100zl. W zwyklym gabinecie kosmetycznym takie zabieg jest tanszy, dluższy i przyjemniejszy. Na dodatek bez efektow ubocznych w postaci czerwonych pasków. nie polecam lekarki!

byłem u ww. lekarza kilka razy (mam częste problemy skórne), i niestety muszę przyznać że lekarzem który w ogóle niczego nie potrafił rozpoznać miałem do czynienia pierwszy raz! na blizny, które bez problemu wyleczyłem u innego dermatologa lek. med. Pani Katarzyna Piasecka Lejtman stwierdziła, że nie ma na to skutecznej metody i że nic z tym nie można zrobić! A to ciekawe bo inny lekarz od razu rozpoznał, zastosował odpowiednią kurację i po bliznach prawie nie ma ani śladu. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM NIKOMU! nie jest to tylko moja opinia, ale także moich dwóch znajomych które także były na wizycie ww. lekarza. ja rozumiem, że często trudno postawić trafną diagnozę, ale skoro inni lekarze potrafią pomóc a Pani lek. med. K. Piasecka Lejtman, nie potrafi, tzn. że coś jest nie tak!!! NIE POLECAM NIKOMU!

Tragedia! Nie polecam tej lekarki nikomu. Pieniądze wydane w błoto. Pani "doktor" ciągle przepisuje to samo i nie potrafi wyleczyć pacjenta. Tylko zgarniać kasę, a wiedza gdzieś ubyła. Najgorszy lekarz to pseudo lekarz, a ta Pani właśnie zalicza się do pseudo lekarzy.

Już mnie leczy 3 miesiące i nie umie wyleczyć. Efekt leczenia 5% . Rezygnuje z niej.

Witam, ja również nie mogę polecić tej pani doktor. Cała wizyta polega spojrzeniu z daleka na chore miejsce (w moim przypadku zajady, które nie schodzą od pół roku), wypisanie recepty na drogie i nieskuteczne lekarstwa i skasowaniu pieniędzy za wizytę. Lekarz niekompetentny (nie miała pojęcia co mi jest), testuje leki, przepisuje silne sterydy nie informując o tym. I karze przyjść za miesiąc do kontroli. Druga wizyta wygląda tak samo, milisekundowe spojrzenie z daleka, recepta i wzięcie pieniędzy. ZERO odpowiedzialności, dosłownie nic. Tylko pieniądz się liczy. Smutne.

Nie polecam nikomu, nie rozpoznała nabłoniaka;leczyła mnie 3 lata na kurzajki ! Ograniczała się do pisania w karcie zdrowia informacji, nigdy nie obejrzała zmiany skórnej(chyba się brzydzi), zamrażała i nic!! Przez panią "doktor" straciłam 3 lata leczenia. Stanowczo odradzam.

szkoda gadac najgorsza a znajgorszych , nawet nie popatrzy , jakby sie brzydzila dotknąć , maskarka ktoa takich ludzi wypuszcza ze studiow