lekarz Katarzyna Szklennik-Berkowicz

Bardzo dobry pediatra. Gorąco polecam. Pani doktor bada pacjentów bardzo dokładnie i rozmawia konstruktywnie z rodzicami.

Nie wypowiadam się na temat kompetencji zawodowych Pani doktor, ale na temat cech człowieka mogłabym napisać dużo. Zdecydowanie nie polecam, aby zapisywać się do tej kobiety. Jest arogancka, ma chumory i napewno nie jest skierowana na człowieka. Zawsze myślałam, że lekarz pediatra powinien lubić dzieci, ale tu zdecydowanie jest inaczej. Przy każdej wizycie u Pani doktor, była nie miła dla dzieci, strofowała za drobnostki, była zimna, "patrzyła na zegarek". NA PRAWDĘ NIE POLECAM!!!!!

NA PRAWDĘ NIE POLECAM!!!!!