lekarz Kazimierz Andrzejewski

2,7
2,9
2,7
2,9

Doktora Andrzejewskiego polecało mi wiele osób, ostatnio miałem okazję go poznać osobiście, miałem też robiony zabieg u niego. Opinia o tym, że jest to najlepszy operator i specjalista w Szczecinie nie była przesadzona. W końcu mogę normalnie funkcjonować!!! Jest to lekarz bardzo konkretny i przede wszystkim skuteczny. Nie jest to typ pierdoły, który rozmawia z pacjentem 50 min. o pogodzie i o jego życiu. Szybko diagnozuje i przechodzi do działania, to mi się podoba! Na pewno będę do niego chodził prywatnie. Polecam gorąco wszystkim !!!

Mój mąż rzadko krytykuje ludzi a jeszcze rzadziej inna osoba może go totalnie wkurzyć. Tym razem był to właśnie Szanowny Jego Eminencja Pan Doktor Nadmuchany Balon. Jest nieuprzejmy, opryskliwy, potrafi ubliżyć pacjentowi. Do tego, a może przede wszystkim nie przekazuje pacjentowi jak brać leki, jak postępować po zabiegu, co wolno robić a czego nie robić po zabiegu. na KAŻDE pytanie odpowiadał wkurzony, podniesionym głosem i wręcz pretensją. Pacjent dla tego lekarza jest NIKIM, kolejnym numerem w publicznej placówce lub modelem do wykonywania zabiegów. nie wiemy jeszcze czy zabieg został dobrze wykonany, ale samopoczucie PACJENTA jest przecież (podobno) tak bardzo ważne w powracaniu do zdrowia. NIE POLECAMY TEGO "LEKARZA".

Byłam na zabiegu w Zdrojach, i wszystko, co dobrego mnie tam spotkało (jakąkolwiek informację, rady, uprzejmość, wsparcie, itd.) dostałam WYŁĄCZNIE od fantastycznych pielęgniarek. Pan Andrzejewski jest aroganckim "gwiazdorem", który robi łaskę udostępniając plebsowi swoją cenną osobę. Nie ma wątpliwości, że już sam widok pacjentów i ich rodzin go niecierpliwi i drażni. Od wejścia wywołuje poczucie, że robisz wszystko źle - źle, że cię boli, kiedy 'Pan Doktor' cię szarpie. Źle, że się stresujesz albo zadajesz pytania - bo 'Pan Doktor' nie marnuje czasu na tłumaczenie czegokolwiek ciemnej masie. Nawet goisz się źle, i ogólnie samo z tobą utrapienie. I jeśli cokolwiek pójdzie nie tak - to z pewnością będzie to wyłącznie na twoje własne życzenie (!). Odradzam, chyba że ktoś jest bardzo zdeterminowany i ma emocjonalną tarczę na bycie traktowanym z buta. Być może jest to po prostu lekarz tzw. 'starej daty', który uważa się za arystokrację i łaskawie traktuje wyłącznie innych kolegów lekarzy (bo już kobiety to się nadają tylko na pielęgniarki) oraz osoby wpływowe i bogate, wobec których jest ślisko przymilny. Brrr.

Jestem zdziwiona negatywnymi opiniami o Panu Doktorze byłam operowana w tym Oddziale i mam jak najlepsze wspomnienia z tego pbytu

Lekarz niezwykle kompetentny, znakomity operator, pełen profesjonalizm. Nie wiem czy jeszcze ktoś w Szczecinie potrafi tak dobrze zooperować przegrodę nosa. Niestety trzeba długo czekać w kolejce na zabieg. Terminy aż na pół roku.

Przyjechałem skonsultować się u pana doktora przed zabiegiem korekty przegrody nosowej, na którą byłem już zapisany. I niestety po tej wizycie zrezygnowałem z zabiegu. Pan doktor był wyraźnie zniecierpliwiony tym, że do niego przyjechałem (chociaż nie było u niego żadnego pacjenta) wyszedł z gabinetu zbadał mnie i powiedział że mam skrzywioną przegrodę, jak zaytałem jaką metodą będzie przeprowadzał zabieg odpowiedział, że "najodpowieniejszą". Żałuję, że nie napisałem skargi ponieważ przez takie zachowanie pana doktora zrezygnowałem z zabiegu i dalej muszę chodzić z ESN. Ciekawe co by było jakbym prywatnie poszedł...

Ze zdumieniem przeczytałam powyższe opinie. Jak bardzo różna może być ocena tego samego lekarza. Moje dziecko było operowane w Zdrojach i dawno nie spotkałam tak rzeczowego i kompetentnego lekarza. Na oddziale panuje wręcz domowa atmosfera, bardzo miłe pielęgniarki. Wychodząc po paru godzinach z dzieckiem do domu miałam wrażenie, że jestem w innym kraju. Jedyny minus to taki, że jest kolejka i trzeba czekać na zabieg, a to też o czymś świadczy.

Lekarz ten jest wyjątkowo nieuprzejmy, wręcz krzyczy na pacjentów. Byłam bardzo źle potraktowana, lekarz nie zadał sobie trudu, by być uprzejmym, nie zainteresował się też dostatecznie problemem, z jakim przyszłam. Wywiadu lekarskiego właściwie nie było, poza pytaniem "co dolega?". Zabrakło zwykłej ludzkiej uprzejmości. Nie wspominając o tym, że była to wizyta w prywatnej przychodni, a więc płatna - mogłoby się wydawać, że w takich miejscach lekarze powinni jeszcze bardziej zadbać o jakość obsługi - bo w takich miejscach pacjent jest również klientem.

Wizyta u tego Pana, w miejscu jego pracy (czyli Szpital Zdroje, szczycący się certyfikatami jakości przyjaznymi Małym pacjentom, itp...)była tak dalece odbiegająca od pozytywnych norm potraktowania Małego pacjenta, jak rozrośnięte EGO Pana doktora. Poziom arogancji, mechanicznego i niemiłego podejścia do człowieka dominował nad czysto ludzkim uśmiechem lub po prostu miłym słowem. Brak podejścia a wręcz siłowe techniki badania Małego dziecka w mojej ocenie w dzisiejszych czasach i naszej szerokości geograficznej są niedopuszczalne. Po badaniu rozmowa z Panem doktorem również pozostawia wiele do życzenia. Jeżeli rozmową lub konsultacją nazywamy niemiłe fuknięcia ...

Po badaniu rozmowa z Panem doktorem również pozostawia wiele do życzenia. Jeżeli rozmową lub konsultacją nazywamy niemiłe fuknięcia Pana Doktora w stronę rodzica i kastrujące emocjonalnie uwagi bez jakiegokolwiek kontaktu wzrokowego. Nie tędy droga Szanowny Panie Doktorze, gdyż lata pracy i doświadczenie nie uprawniają do takiego zachowania. Gdzieś po drodze zgubił Pan Pacjenta!!!!!!