3,9
3,6

bardzo dobry lekarz prowadzil mi 2 ciaze i 2 to on robil mi 2 cesarki super bardzo polecam dobry i mily człowiek

lekarz prowadząc ciąże na usg niewiele widział nawet cysty na jajniku wielkości 5-5 cm. Chodziłam całą ciążę prywatnie. Ciąża zagrożona a o usg i podstawowe badania trzeba było błagać. Mimo że coś!!!!!!! widział w usg nigdzie tego nie zapisywał. Nie ma zwyczaju mówienia tego co robi zawsze zmęczony. Przez niego o mały włos nie umarłam. Podczas porodu drogami natury dziecko o wadze 4600 pękł jajowód i cysta na jajniku, której oczywiście wcześniej nie było urosła podczas porodu bywa!!!! Nigdy nie usłyszałam słowa przepraszam z jego strony. Stanowczo nie polecam

na wizycie w szpitalu gbur , niezadowolony ze sie przyszło na wizytę, o usg na nfz nawet nie ma mowy pomimo cesarki.

Gdyby nie cesarka i szybka reakcja Doktora, nie wiem czy nasze dziecko przeżyło by poród..Ogólnie bardzo przyjemny człowiek, znający swój fach!Na prawdę polecam!

gdyby nie Pan Doktor to mój Syn umarłby ponieważ lekarz który był na dyżurze nie chciał skierować mnie na cesarskie cięcie mimo że dziecku zanikło tętno, a Pan Doktor przyszedł zobaczyć jak mi idzie poród i mimo że dyżur miał na innym oddziale to został ze mną i zrobił "cesarkę". POLECAM GO BO TO NAPRAWDĘ CUDOWNY LEKARZ

Co chcecie to piszcie nikt nie jest bez wad.Może czasami wyglada na zapracowanego.Ja i moja cała rodzina oraz moje znajome sa pacjentkami dr Futymy i nie wyobrażam sobie innego lekarza.Podchodzi do tego zawodu bardzo sumiennie i bezineresownie.Operował moją mamę prowadził ciażę moją i mojej siostry.Jest OK.Bardzo polecam niezdecydowanym.

Polecam tego lekarza wszystkim niezdecydowanym!!!Miałam zagrożoną ciąże ale dzięki dr.Futymie wszystko było super!Miałam też inne problemy i zawsze mogłam liczyć na fachową i szybką pomoc:-)Jestem Mu wdzięczna za leczenie i prowadzenie ciąży!!!!!

Jak najbardziej polecam Pana Doktora Futymę. Otwarty na dokształcanie się i uczenie w związku z czym powinien poradzić sobie z każdym, nawet bardzo trudnym przypadkiem. Inteligentny, miły, pragnący pomóc pacjentowi.Zdecydownie polecam.

bardzo dobry lekarz!doświadczony ,bardzo uprzejmy...Nie naciaga na prywatne koszty!

Byłam pacjentką z pierwszą ciążą,dzieckiem bardzo wyczekiwanym ,ciąza przebiegała dobrze .Pan dr nie wykrył wrodzonej wady serca dziecka,niewykrył podwujnej macicy o której dowiedziałam się przy porodzie.Co to za lekarz który zmierzy tylko ciśnienie i zwarzy,a od zaufania mamy koleżanki lekarz ma badać.Dziecko nam zmarło po 9 dobach przeżyliśmy straszne chwile i ból po stracie naszej córeczki.Dla dobra wszystkich dzieci polecam dr Eulallia Sadi Lublin.Zamośc katastrofa z lekarzami,są po to aby wykryć w czasie ciąży jak są jakieś problemy oni tego nie robią.....NIEPOLECAM!!!!!!