nie polecam tego lekarza nie słucha pacjentki po za tym mi nie pomógl ale nie którzy twierdza ze jak przyjdzie młoda blondyneczka to nie tylko w sprawie medycznej jej pomaga no ale ja jestem stara wiec nie trzeba mi pomagac byłam naprawde zawiedziona zmienilam lekarza na innego nie wiem morze ludzie tylko tak mowia jednak ja po wlasnym doswiadczeniu nie polecam

Byłam pacjentką z pierwszą ciążą,dzieckiem bardzo wyczekiwanym ,ciąza przebiegała dobrze .Pan dr nie wykrył wrodzonej wady serca dziecka,niewykrył podwujnej macicy o której dowiedziałam się przy porodzie.Co to za lekarz który zmierzy tylko ciśnienie i zwarzy,a od zaufania mamy koleżanki lekarz ma badać.Dziecko nam zmarło po 9 dobach przeżyliśmy straszne chwile i ból po stracie naszej córeczki.Dla dobra wszystkich dzieci polecam dr Eulallia Sadi Lublin.Zamośc katastrofa z lekarzami,są po to aby wykryć w czasie ciąży jak są jakieś problemy oni tego nie robią.....NIEPOLECAM!!!!!!

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Polecam.

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Polecam.

bardzo miły i sympatyczny, można iść na wizytę bez stresu także bardzo polecam :)

super lekarz jako jedyny nie twierdził że nie jestem w ciąży.

super lekarz jako jedyny nie twierdził że nie jestem w ciąży.

W gabinecie prywatnym anioł ale w szpitalu przy porodzie nie poznaje ludzi

W gabinecie prywatnym anioł ale w szpitalu przy porodzie nie poznaje ludzi

Polecam tego lekarza wszystkim niezdecydowanym!!!Miałam zagrożoną ciąże ale dzięki dr.Futymie wszystko było super!Miałam też inne problemy i zawsze mogłam liczyć na fachową i szybką pomoc:-)Jestem Mu wdzięczna za leczenie i prowadzenie ciąży!!!!!

prowadzil moja pierwsza ciaze i pomagal przy porodzie.

prowadzil moja pierwsza ciaze i pomagal przy porodzie.

Nie polecam tego lekarza. Czułam się jak intruz, który zawraca głowę swoim problemem.

Bardzo krzywdząca poprzednia opinia o P.DOKTORZE.Godny polecenia Prowadził moje dwie ciąże które były badzo zagrozone ale dzięki P doktorowi skończyły się wielkim sukcesem.Teaz jestem szczęsliwą mamusią parki dzieci.Polecam bardzo .

Bardzo krzywdząca poprzednia opinia o P.DOKTORZE.Godny polecenia