Zdecydowanie nie polecam tego lekarza, jest niekompetentny, nie słucha co pacjent chce mu przekazać. Może na ciąży która przebiega bez problemu sie zna, ale jak przyjdzie ktoś z poważnym problemem, nie potrafi sobie poradzić.

chodze do niego w drugiej ciazy.jest kompetentny aczkolwiek zapomniał mnie skierowac na badanie usg

Z pierwszą ciążą trzy lata temu chodziłam do niego prywatnie i byłam bardzo zadowolona. Ostatnio także byłam u niego by zrobić serię badań. Naprawdę polecam!!!

Lekarz godny polecenia Chodzę do niego prywatnie jestem bardzo zadowolona tym bardziej ze to moje pierwsze dziecko

Zdecydowanie polecam tego lekarza ! Pracuje w szpitalu "PAPIESKIM W ZAMOŚCIU" na oddziale gin-położ bardzo liczy się jego zdanie.Byłam leczona przez niego prywatnie i w szpitalu.Warto i polecam ogromnie :)

Zdecydowanie polecam tego lekarza !
Pracuje w szpitalu "PAPIESKIM W ZAMOŚCIU" na oddziale gin-położ

bardzo miły i sympatyczny lekarz.wszystko tłumaczy i można odwiedzać go bez stresu :))))

SPOKOJNY.PO PIERWSZEJ WIZYCIE CIĘŻKO OCENIĆ:)

SPOKOJNY.PO PIERWSZEJ WIZYCIE CIĘŻKO OCENIĆ:)