prof. dr hab. n. med. Kazimierz Karolewski

Ginekolog onkolog, Radioterapeuta, Ginekolog położnik

Pan Profesor to osoba o wyjątkowym podejściu do pacjentki, bardzo wyrozumiały,kompetentny cierpliwy i w razie nagłych sytuacji służący pomocą. Wyjątkowy lekarz i człowiek.Żyję piąty rok dzieki trafnej diagnozie Pana Profesora i szybkiemu zabiegowi.Jestem pod stałą kontrolą i polecam wszystkim kobietom tego wspaniałego z dużym doświadczeniem i wiedzą lekarza.Nie ma już wielu z takim podejściem do pacjentek lekarzy, bez względu na to czy jest to wizyta w klinice czy w gabinecie prywatnym.Zawsze szacunek i wyczerpująca odpowiedź na wszystkie pytania.

Witam. Jestem pacjentką prof. dr hab. n. med. Kazimierz Karolewski. Jest to profesor o bardzo wielkim sercu. Całą swoją wiedzę umie wykorzystać w jak najbardziej odpowiedni sposób. Jest osobą życzliwą i bardzo wyrozumiałą. Jego słowa płyną prosto z serca co daje siłę do walki z chorobą, a uśmiech, który nie znika z Jego twarzy otuchę. Jest prawdziwym profesjonalistą. To dzięki Profesowi Karolewskiemu pokonałam chorobę. Dziękuję Mu z całego serca i życzę dalszych sukcesów zawodowych, pomyślności w życiu osobistym oraz dużo, dużo zdrowia. Kinga

Witam. Jestem pacjentką prof. dr hab. n. med.

Polecam pana doktora Karolewskiego. Jestem jego pacjentką od ponad 10 lat. Zdecydowanie jeden z najlepszych ginekologów z jakimi miałam styczność. Poza profesjonalizmem, wielką wiedzą i skutecznością leczenia, jest także bardzo kulturalnym człowiekiem co w tej specjalizacji jest nieocenione. Z szacunkiem i taktem traktuje pacjentkę. Udziela rzetelnej odpowiedzi na każde pytanie, tłumaczy sposoby leczenia, możliwe przyczyny, możliwe skutki uboczne, zagrożenia itp. W kwestiach medycznych bardzo konkretny, bez "ściemy":)

W kwestiach medycznych bardzo konkretny, bez "ściemy":)

Jestem zbulwersowana zachowaniem tego pana. Lekarz, ktory jest zapatrzony w siebie, nie slucha pacjenta, zostawil mnie z 3 grupa cytologii, nie podjal zadnego leczenia, to jest zachowanie niegodne lekarza. Jak lekarz moze zostawic pacjenta bez leczenia? nie przepisal mi zadnych lekow. Pieniadze na wizyte u tego pana wyrzucone w bloto. Nie polecam, to osoba zbytnio zapatrzona w siebie ale nie w pacjenta. Lekarz ktory bierze pieniadze i zostawia pacjenta samemu sobie jest niegodny swojego tytulu. Smutne ze mamy takich lekarzy, ktorzy widza siebie i pieniadze a nie pacjenta.

W pełni zasługuje na swój tytuł profesora przy nazwisku. Mimo tytułów i doświadczenia nadal przyjmuje pacjentów w szpitalu za to ogromny plus. Oczywiście, żeby nie czekać w kolejkach na kolejną wizytę poszłam do gabinetu i nie żałuje, bo znacznie przyjemniejsza atmosfera. Cena jak na wiedzę i podejście bardzo przyzwoita.

Choć umawia pacjentki co 15 minut to jeśli zachodzi taka potrzeba poświęca dużo więcej czasu. Kiedy o coś pytałam zawsze wszystko mi długo i rzetelnie tłumaczył w taki sposób, abym zrozumiała, więc spędzam u niego zawsze więcej czasu, na poczekalni zawsze słyszy się o nim pochwały od pacjentek z całej Polski. A na dodatek zawsze coś zażartuje i jest bardzo sympatyczny. Człowiek nie musi się stresować wizytą u ginekologa - mężczyzny. Świetny gość, gorąco polecam pod każdym względem.

Jestem pacjętką doktora od 3 lat i naprawdę jestem zadowolona jest miły kompetentny do gabinetu na badanie ide na luzie bez stresu :)Moja opinia na temat tego lekarza ginekologa jest taka...WSZYSTKO JAK NAJBARDZIEJ PROFESJONALNE..PODEJŚCIE DO PACJENTKI...INFORMACJE KLAROWNE...PRZEDEWSZYTKIM OD RAZU CZUĆ SERCE....POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM ``chodzę do niego już kilka lat i jestem bardzo zadowolona!!!!!

Ze względu na chorobę nowotworową miałam kontakt z wieloma lekarzami. Do profesora Karolewskiego trafiłam przez przypadek w 1999r., kiedy był jeszcze doktorem. Do tej pory jeżdżę do Niego na wizyty kontrolne. Przez te wszystkie lata to ten sam Wspaniały Człowiek. Nie znajduję słów, które opisałyby jego kompetencje, bezinteresowność, Człowieczeństwo. To najwspanialszy człowiek jakiego Bóg postawił na mojej drodze. To dzięki niemu mam dzisiaj wspaniałego syna. Wielkie dzięki Panie Profesorze i wszystkiego dobrego.

Bardzo ale to bardzo miły i delikatny człowiek, chociaż na początku sprawia wrażenie trochę nieśmiałego. Swoim zachowaniem sprawia, iż kobieta czuje się w jego towarzystwie prawdziwą kobietą. Odpowiada na wszystkie pytania (nawet te, które wydają się być błache). Jest bardzo kompetentny, posiada dużą wiedzę. Właściwy człowiek na właściwym miejscu - godny zaufania. Pełen profesjonalizm!! Polecam!!

Kompletny brak zainteresowania pacjentem. zbagatelizował guza piersi mojej żony, a poźniej leczył zaawansowanego raka załośliwego jako zapalenie piersi. Żona zmarła w tym roku.