dr n. med. Kinga Michalska

Oby więcej było takich lekarzy jak dr Michalska: kompetentnych, z cudownym podejściem do małego pacjenta. Zawsze miła, uśmiechnięta, trafnie stawiająca diagnozę.

Pani doktor bardzo mila i otwarta na sugestie pacjenta jak nie lekar normalnie!!!!!!!!! mozna normalnie z nia rozmawiac jak z kolezanka o zdrowiu dziecka p o l e c a m !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a do pani ktorej doktor nie przyjela to bardzo mi przykro ale doktor w wyjatkowym stanie jest i ma prawo sie nie czuc najlepiej

Oby więcej było takich lekarzy jak Pani doktor Michalska. Po prawie 3 tygodniach tułaczki od lekarza dla lekarza dopiero Pani doktor kompleksowo zbadała moją 2-letnią córcie i postawiła trafną diagnozę. Jestem jej bardzo wdzięczna za cierpliwość do płaczącego i obolałego dziecka oraz za wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania.

Polecam,lekarz który bez potrzeby nie przepisuje antybiotyków,tak jak robią to inni lekarze,np. dr.Grzesiak w Lubaniu!!!!

W dniu dzisiejszym chciałam zarejestrować syna do lekarza lecz okazało się, ze nie ma wolnych miejsc. Pani w rejestracji zaproponowała aby przyjść o 18 godz i zapytać Panią Michalską czy przymie dziecko. Tak tez uczyniłam.Byłam o 17.50. Czekał jeszcze jeden pacjent w/g planu i dwie osoby nie planowane w tym ja.Zapytalismy Dr Michalska czy przyjmie nasze dzieci.Pan z córka dostał odpowiedz pozytywna, ja z synem negatywną, poniewaz pani doktor chciała iśc do domu. Wyszłam wiec z cięzkim sercem i dzieckiem które miało 39 stopni goraczki i kaszlem któremu nie było końca. Mam nadzieję, ze lepsza z niej matka od pediatry bez serca.

Secjalista z powołaniem.Zawsze kompetentna, miła, uśmiechnięta. Widać , że to co robi to jest pasja i powołanie. Za każdym razem po wizycie jestem spokojna, bo wiem , że moje dziecko jest w dobrych rękach. Zawsze trafnie ocenia sytuacje, kieruje do innych specjalistów, bez żadnego problemu, jeśli zaistnieje taka potrzeba. w 100 % polecam.

Wspaniała,sympatyczna i kompetentna lekarka.Leczy obydwie moje córeczki,młodszą od urodzenia,starszą od półtora roku.Ma super podejście do dzieci(starsza córka przestała dzięki pani Kindze bać się lekarzy).Zawsze uśmiechnięta,skupia się dokładnie nad pacjętem.Dokładnie tłumaczy i zapisuje dawkowanie leków.Powierzam Jej zdrowie moich dzieci bez wachania i jestem wdzięczna za dotychczasową opiekę :)Zapraszam do przychodni pod gabinet,w którym przyjmuje - tłumy na poczekalni mówią same za siebie .

Super specjalista. Dyspozycyjna,przyjemna dla dzieci,ma dobre podejście domałych pacjentów. Godna polecenia.Pełen profesjonalizm.

Zła diagnoza, po wizycie prywatnej u innego lekarza zupełnie inne informacje dotyczące naszego dziecka. Nie polecamy

Lekarka z powołania, lekarka z pasją, bardzo dokładna i wnikliwa. Do tego miła, uśmiechnięta i zawsze gustownie ubrana:). Polecam z całego serca!