dr n. med. Kinga Michalska

Znakomita lekarka, doskonałe podejście do małego pacjenta. Miła, fachowa, dokładna. Pani Doktor jest z pewnością godna polecenia:)!

Byłem z moim synkiem dzisiaj u pani dr.Michalskiej. Do takiego lekarza aż chce sie chodzić. Bardzo dobre pierwsze wrażenie, jest bardzo uprzejma, zna sie na rzeczy. Od razu zobaczyła to co wcześniej sie dziecku działo. Bardzo fachowa porada,wskazówki itd. Nawet uprzedza jak dziecko może reagować na początku leczenia, żeby sie nie przestraszyć. Na co zwrócić szczególną uwage. Serdecznie polecam tą panią doktor.Polecam jako młody rodzić i jako osoba która nie lubi chodzić po lekarzach. To jest Doktor z powołania, taka powinna być nasza Służba Zdrowia!!!

Chodziłam do tej lekarki przez kilka lat do osiągnięcia pełnoletności. Jest bardzo miła i stara się zawsze pomóc, podchodzi indywidualnie do problemu i nie przepisuje co miesiąc tego samego antybiotyku,jak to było czasami u innych lekarzy. Polecam.

Bardzo miła lekarka, dobrze leczy. Interesuje się swoim pacjentem i stara się mu jak najlepiej pomóc.

Od pierwszej wizyty , jestem bardzo mile zaskoczona sposobem leczenia moich dzieci . Pierwszy lekarz który nie przepisuje antybiotyków od razu .