Lekarze Katowice

Mieczysław Wętka

Okręgowy Szpital Kolejowy
Katowice

Bardzo kompetentny, profesjonalny i konkretny lekarz. Prowadził moją ciąże praktycznie od samego początku, odpowiadał na każde moje pytania (czasem pewnie głupie :) ), na bieżąco rozwiewał każde moje wątpliwości. Do wszystkiego podchodził zdroworozsądkowo. W dodatku, tak po ludzku, po prostu normalny człowiek i niesamowity jajcarz :) Na finiszu to on podjął się cesarskiego cięcia, które przebiegło sprawnie i bezproblemowo, a pozostały po nim ślad jest praktycznie niewidoczny (cięcie było perfekcyjne ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Hanna Grobelna-Wysoczańska

Rehabilitant, Pediatra

Grottgera 54B
40-681 Katowice

Najlepsza Pani Doktor jaką znam. Mam do niej pełne zaufanie. Moi synowie nie mogli lepiej trafić. Pani doktor uprzejma i ma wielkie serce ❤️
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Krystyna Krawiec

NZOZ "DANMED" Przychodnia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej
ulica Kołodzieja 42 A
40-749 Katowice

Bardzo profesjonalna, miła, uśmiechnięta kobieta. Zawsze stawia dobrą diagnozę, dobiera odpowiednie leki.Nigdy mnie nie zawiodła, jest świetnym lekarzem. Wizyty są miłe, konkretne i przyjemne ( dzieci się nie boją). Polecam wszystkim- nie tylko rodzicom, ponieważ doktor Krawiec jest również bardzo dobrym lekarzem rodzinnym.
Polecam. Zmieniłem dermatologa z poradni przyszpitalnej na ul. Raciborskiej w Katowicach na panią doktor Ciszewską jak naraie jestdm zadowolony z leczenia w końcu efektywnego do tego pani doktor bardzo miła i poświęca sporo czasu.
Opinia dodana przez: daniel

lek. dent. Małgorzata Loska

Kompleksowe Usługi Stomatologiczne
Mazowiecka 5
40-732 Katowice

Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor Małgosię. Leczy sie u niej mój mąż, syn i ja. Syn w innym gabinecie miał nieprzyjemne doswiadczenie i trudno było go namówic na wizytę u jakiegoś dentysty. Był ze mną u pani doktor , gdy sama leczyłam zęba. Przy tej okazji Pani Małgosia "złapała" kontakt z synem , namówiła go na ogladanie ząbków i na konieczne leczenie. Od tego czasu chodzi na wizyty bez ...
Opinia dodana przez: Beata
Polecam panią Doktor. Miałem okazję być u niej w szpitalu na Ligocie. Dotychczas nikt nie poświęcił mi tyule uwagi i zainteresowania co pani Doktor.
wspaniała kpomptentna młoda osoba. pomogła mi bardzo zarówno schdnąć biorąc pod uwagę towarzyszące mi dolegliwości i chorobę. gorąco polecam
Lekarz o niesamowitym sercu kompetencji bez reszty poświęcony pacjentowi. Ja na swojej drodze nie spotkałam tak wspaniałego lekarza , wiem co piszę bo był przy moim przeszczepie w latach 1994.Dla pacjenta był dostępny w nocy o północy jednym słowem o każdej godzinie.
Doskonała Pani Doktor. Cierpliwa, empatyczna, z ogromna wiedzą i doświadczeniem. Jestem pacjentem Pani Doktor od wielu lat i nigdy nie spotkałem się ze zniecierpliwieniem. Zawsze usmiechnięta, szczera, przystępna. Spotkało mnie duże szczęście, że trafiłem do Pani Doktor. Miałem kilka trudnych epizodów zdrowotnych, zawsze znalazła właściwe rozwiązanie. Lekarz z powołania. Polecam i pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Sebastian Mosiej

ulica Wrocławska 36/24
40-217 Katowice

Ogromna kompetencja, szacunek dla Pacjenta, życzliwość i profesjonalizm. Bardzo dobry specjalista- rzetelnie przeprowadzony zabieg.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Ewa Wudecka

Alfa med
ul. Teatralna
Katowice

Bardzo uprzejma lekarka, rzeczowa, wszystko wytłumaczyła jak będzie leczyć moje kolana, dostałam skierowanie na prześwietlenie. Dobrze że na nią trafiłam bo ból zacząl mi bardzo dokuczać. Miała dla mnie czas, wszystko wytłumaczyła tak żebym zrozumiała. Jestem spoza Wrocławia ale warto było przyjechać na wizytę.
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Grzegorz Jarosiński

Ziołowa 43A/704
40-635 Katowice

Niesamowicie kompetentny, bardzo uprzejmy lekarz,uważny na pacjenta cudnie pozytywny ..nie znam lepszego lekarza.Kazdy kto trafi do doktora ma wielkie szczescie
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Łukasz Gładysz

Przychodnia Nr 17
Mysłowicka 13
40-486 Katowice

Z całego serca polecam Pana Doktora. Jako jedyny lekarz, który zajmował się moim przypadkiem próbował znaleźć przyczynę choroby. Wszystko rzetelnie wyjaśnione, żadne z moich pytań nie pozostało bez odpowiedzi. Otrzymałam skierowania na potrzebne badania, a przede wszystkim Pan doktor interesuje się pacjentami, poświęca dużo czasu na kontrolę i omówienie wyników. Polecam serdecznie, bardzo cierpliwy, miły i rzetelny lekarz.
Opinia dodana przez: Luiza

Marta Widera-Kędryna

Psycholog, Psychoterapeuta

Gabinet Psychoterapii DIADA Marta Widera-Kędryna
40-087 Katowice, Sokolska 80 lok.4
Katowice

Szczerze polecam Panią Martę. Jestem wdzięczna za sesje terapeutyczne, dzięki którym udało mi się przepracować traumę, naprawić relacje z rodzicami i sobą oraz oderwać się od nałogu. Poprawiłam jakość życia, jestem bliżej autentycznej siebie i czuję, że jestem na dobrej drodze :) Pani Marta stworzyła bezpieczną przestrzeń, w której udało mi się otworzyć. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Sebastian Pawelec

Rodzinne Centrum Stomatologi Polimed 2
ul.Sandomierska 4/2
Katowice

Dzisiaj z dusza na ramieniu szłam wyrwać korzeń po wielkiej traumie związanej z wyrywaniem zębów o dziwo byłam w wielkim szoku że tak szybko i bezboleśnie pan doktor wyrwał zęba szczerze polecam ten gabinet.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Paweł Pytlik

SPZLA W KATOWICACH "MOJA PRZYCHODNIA" - PRZYCHODNIA NR 3
ul. PCK 1
40-952 Katowice

Doskonały specjalista byłam dwukrotnie i za każdym razem perfekcyjnie wykonany zabieg, ślad prawie niewidoczny
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Ryszard Sordyl

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice

Wybitny specjalista o niesamowitym rzadko spotykanym podejściu do młodego pacjenta oraz jego rodziców. Najlepszy lekarz specjalista, którego mieliśmy szczęście poznać:) Bardzo polecamy!
Opinia dodana przez: Aneta
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Okulista
                                       dr n. med. Halina Wykrota

dr n. med. Halina Wykrota

Centrum Diagnostyki Optomed w Katowicach
ul. Żwirki i Wigury 4
40-063 Katowice

Lekarz z sercem,wszystko dokładnie wytłumaczy,pocieszy, chodzę już 3lata do P. doktor ponieważ dostaję zastrzyki (niestety muszę za nie płacić,gdyż program mnie odrzucił) ale P. doktor wykonuje je bardzo dobrze.Polecam
Opinia dodana przez: Krystyna

dr Anna Russek

Rodzinne Centrum Stomatologi Polimed 2
ul.Sandomierska 4/2
Katowice

Leczenie u pani doktor odbywa sie w bardzo przyjaznej atmosferze co przy bolu zebow jest bardzo istotne. Pani doktor stosuje bardzo dobre materialy jest doskonalym lekarzem, ktory profesjonalnie wykonuje swoj zawod. Polecam kazdemu.