mgr Klaudia Musiał

Psycholog, Psychoterapeuta

Potwierdzam wszystkie poprzednie opinie. Borykalem się 12 lat z problemem depresji. Pani Klaudia jako pierwsza specjalistka od tylu lat postawiła mi prawidłową diagnozę, którą po konsultacji psychiatrycznej potwierdził i mój psychiatra. Co się okazało moje zaburzenie było tylko w 1/4 depresją na którą całe życie byłem leczony. Teraz, po roku terapii mogę napisać - to naprawdę działa, a specjalistka jaką mogę nazwać Panią Klaudię nie ma sobie równych.

Fachowo, konkretnie i do celu. Naprawdę fachowiec przez wielkie "F'. Zmagałam się co się okazało z wieloma zaburzeniami. I co? nawet psychiatrzy nie postawili w 100% trafnej diagnozy. A od pani Klaudii otrzymałam i diagnozę i psychoterapię i nowe życie. Trochę to trwało, ale było naprawdę warto. POLECAM!!

Z całą pewnością fachowiec. Poprzednie opinie całkowicie są zgodne z prawdą. Pani Psycholog jest bardzo zaangażowana w pomoc choremu. Nie daje się odczuć znudzenia i nie zrozumienia pacjenta. Nie skreśla na dzień dobry z racji pochodzenia, dziwnych objawów czy orientacji, co niestety nie jest dzisiaj standardem. Ciężko się dostać ale warto czekać. Zyczylabym sobie więcej takich ludzi.

Z całą pewnością fachowiec. Poprzednie opinie całkowicie są zgodne z prawdą.

Polecam! Normalny człowiek, jak ja, nie wywyzsza się, a i umie zazartowac. Brakuje takich lekarzy. Stwarza takie warunki, że łatwo się otworzyć, co niestety nie każdy potrafi.

Polecam!

Bardzo fachowa pomoc. Pani psycholog stworzyła atmosferę bezpieczeństwa i zaufania. Była cierpliwa i małymi krokami wyprowadziła mnie na prostą. Naprawdę polecam.

Ma właściwe podejście do dzieci, które otwierają się przed nią. Wkłada dużo serca w to co robi, próbuje pomóc na wiele sposobów...

Dzięki Pani Klaudii dzisiaj ciesze się życiem na nowo, z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem podeszła do mojego problemu. Szczerze polecam tego psychoterapeutę!