mgr Klaudia Musiał

Psycholog, Psychoterapeuta

Fachowo, konkretnie i do celu. Naprawdę fachowiec przez wielkie "F'. Zmagałam się co się okazało z wieloma zaburzeniami. I co? nawet psychiatrzy nie postawili w 100% trafnej diagnozy. A od pani Klaudii otrzymałam i diagnozę i psychoterapię i nowe życie. Trochę to trwało, ale było naprawdę warto. POLECAM!!

Bardzo fachowa pomoc. Pani psycholog stworzyła atmosferę bezpieczeństwa i zaufania. Była cierpliwa i małymi krokami wyprowadziła mnie na prostą. Naprawdę polecam.

Ma właściwe podejście do dzieci, które otwierają się przed nią. Wkłada dużo serca w to co robi, próbuje pomóc na wiele sposobów...

Dzięki Pani Klaudii dzisiaj ciesze się życiem na nowo, z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem podeszła do mojego problemu. Szczerze polecam tego psychoterapeutę!