Lekarze Koło

{'id': 21303, 'name': u'Ko\u0142o'} Ortopeda
                                       lek. med. Marcin Bińkowski

lek. med. Marcin Bińkowski

62-600 Koło

Wczoraj miałem okazje poznac Pana Doktora na SOR Koninie... przemily kompetetny jak na warunki Sor i to w Koninie jakby nie z tej ziemi do tego Pan pielegniarz podbnie szybko sprawnie i Bogu dzikei tylko skrecony staw skokowy...a nie zlamanie ...Ufam ze szybko minie szczescie w nieszczesciu ze trafiłem na niego Dzięki za pomoc
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Tomasz Ignaczewski

Anestezjolog

Toruńska 145
62-600 Koło

Lekarz, który skutecznie łączy medycynę klasyczną z homeopatią. To moim zdaniem rozszerza możliwości terapeutyczne ludziom przekonanym, co do takich metod :) U mnie ból głowy praktycznie zanikł po kilku wizytach, więc wszystko ok i polecam.
Opinia dodana przez: Aleks

lekarz Marek Leciejewski

Krańcowa 19
Koło

To jedyny lekarz do którego chodzi się z przyjemnością.Dodam, że są to wizyty w przychodni. W szpitalu jest bardzo opiekuńczy i cierpliwy. Nie śpieszy się i odpowiada na wszystkie pytania. Polecam każdemu.
Pan doktor jest wspaniałym lekarzem. Ogromne kompetencje i wiedza. Pełen profesjonalizm. Super diagnostyk. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Bardzo polecam Pana doktora.
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Magdalena Kucharska

ul. Kolejowa 60/16
62-600 Koło

Rzadko się trafia na takiego lekarza jak Pani Magda, oczywiście w pozytywnym sensie,

dr n. med. Grzegorz Schmidt

Ortomed Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 19
62-600 Koło

Profesjonalista z wiedzą i doświadczeniem, który potrafi słuchać pacjenta, dokładnie wyjaśnia przyczynę dolegliwości oraz stosuje skuteczne metody leczenia. W moim przypadku postawił trafną diagnozę i przeprowadził zabieg chirurgiczny, a ręka wraca do sprawności szybciej niż się spodziewałam. Kompetentny, oddany swojej pracy, godny zaufania i przede wszystkim cudowny człowiek. Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Dziękuję Panie Doktorze!
Opinia dodana przez: Małgosia

Małgorzata Goździkowska

Ortodonta, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologiczno - Lekarskie
Toruńska 5
62-600 Koło

super babeczka mila ladna i przyjemna nie owija w bawelne mowi jak i co ...jest konkretna i dobra w tym co robi ...nie narzekam na leczenie i wizyty jest lux :) zeby wszyscy tacy byli ...

lekarz Alicja Barańczuk

Poradnia Okulistyczna. Alicja Barańczuk
Pck 8/124
62-600 Koło

Jestem pacjetem Pani Doktor od 21 lat zawsze jestem dokladnie przebadany i zaopatrzony w skuteczne leki dla wystepujacego schorzenia.

lekarz Krystyna Pękala

Marii Skłodowskiej-Curie 9
62-600 Koło

Polecam!!! Pani doktor z dużą wiedzą, poświęciła tyle czasu ile trzeba było. Zleciła wymaz, badania oraz odpowiednio dobrała lek.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Karol Krajewski

Poradnia Ortopedyczna ORTOMED
ul. Kolejowa 19
62-600 Koło

Powiem krótko NAJLEPSZY LEKARZ NA JAKIEGO TRAFIŁAM PRZEZ SWOJE DŁUGIE ŻYCIE. POLECAM WSZYSTKIM Z URAZAMI ORTOPEDYCZNYMI. UPRZEJMOŚĆ, PROFESJONALIZM, CIERPLIWOŚĆ I GODNE TRAKTOWANIE PACJENTA. U TEGO LEKARZA CZUJEMY SIĘ WAŻNI, A NIE JAKO ZAWADZAJĄCY MARUDERZY.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Anna Szatkowska

PCK 8 lok. 117
62-600 Koło

Niewielu jest tak niesamowicie miłych i dobrych lekarzy. Dziś byłam u Doktor Szatkowskiej po raz pierwszy i jestem pewna, że nie ostatni. Chciałam jedynie określić wadę wzroku, a dokładność przeprowadzanych przez panią Doktor badań naprawdę mile mnie zaskoczyła. Każda moja wątpliwość została szczegółowo. lecz przystępnie i w pełni zrozumiały sposób wyjaśniona. Poza tym, pani doktor Szatkowska to wyjątkowo miła osoba. posiadająca również niemałe poczucie humoru. W moim przypadku, wizyta u ...

lekarz Łukasz Okulski

ul. Różana 35/4
62-200 Koło

Polecam!!! Wstawił mi endoproteze stawu skokowego i póki co jest rewelacyjnie.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Marcin Ocalewski

62-600 Koło

Witam,minęło trochę czasu od wykonania zabiegu i chciałem po tym czasie wykonać rezonans magnetyczny z kontrastem,ale mam problemy z jego wykonaniem.Proszę o kontakt,ponieważ bez zaświadczenia od Pana Marcina Ocalewskiego nic nie mogę wykonać.mój telefon kontaktowy 728 968 122.Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Robert Łapkiewicz
Jest najwspanialszym lekarzem, jakiego mogłam trafić z moimi dzieciakami. zawsze wie jak wyleczyć. jest super polecam w 200 %.

lekarz Marcin Bartela

Lekarz rodzinny

ul. PCK 8
62-600 Koło

Konkretny, fachowy, znakomity lekarz optyk. Słusznie podejrzewał i rozpoznał u mnie chorobę Lesniowskiego -Crohna, zbagatelizowana przez internistke z Konina. Oczywiście wysłał mnie do najlepszego gastrologa dra Kielka! !Będę Mu zawsze wdzięczny!

lekarz Jolanta Warszewska

ul. Konarskiego 75
62-600 Koło

Bardzo dobra,kompetentna Pani Doktor cieszę się że ją poznałam i bardzo dziękuje za pomoc poświęciła mi bardzo dużo czasu i uwagi wszystko dokładnie sprawdziła polecam

lek. dent. Magdalena Janik

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Toruńska
Koło

Wspaniala Pani doktor,miła,cierpliwa,młoda,ale jaka profesjonalna!

lekarz Edyta Mazurczyk

62-600 Koło

To naprawdę lekarz z powołania,jak również wspaniala pediatra.Moj syn uwielbia panią doktor.Mam też miłe wspomnienia jak potraktowała i jak podeszła do mojego taty.Oby więcej takich lekarzy.
Wspaniały stomatolog najlepszy w okolicy, leczenie na najwyższym poziomie, nic dodać nic ująć. Polecam
Opinia dodana przez: Daniel