dr n. med. Konrad Wasilewski

</strong>

<strong><br/>
Bezpośredni kontakt do lekarza: 602 481 224<br/>
</strong>

Witam Serdecznie! Pierwszy raz zdecydowalam sie na napisanie zazalenia gdyz nie lubie tracic czasu na takie rzeczy. Jednak po wizycie u pana Doktora Wasilewskiego zdecydowalam sie poswiecic kilka minut z prywatnego zycia, aby zwrocic uwage na zepsuty system zdrowotny w Polsce i aroganckie podejscie niektorych lekarzy do pacjenta. Udalam sie z wizyta do Pana Doktora prywatnie i byla to jedna z najgorszych wizyt w moim zyciu. Nie bede sie wypowiadac o kompetencjach profesjonalnych doktora, choc slyszlam dobre opinie niektorych mieszkancow Stargardu Szczecinskiego. Co mnie zszokowalo to podejscie tego lekarza do ...

Witam Serdecznie!
Pierwszy raz zdecydowalam sie na napisanie zazalenia gdyz nie lubie tracic czasu na takie rzeczy. Jednak po wizycie u pana Doktora Wasilewskiego zdecydowalam sie poswiecic kilka minut z prywatnego zycia, aby zwrocic uwage na zepsuty system zdrowotny w Polsce i aroganckie podejscie niektorych lekarzy do pacjenta. Udalam sie z wizyta do Pana Doktora prywatnie i byla to jedna z najgorszych wizyt w moim zyciu. Nie bede sie wypowiadac o kompetencjach profesjonalnych doktora, choc slyszlam dobre opinie niektorych mieszkancow Stargardu Szczecinskiego. Co mnie zszokowalo to podejscie tego lekarza do pacjenta i sposob w jaki mnie potraktowal w trakcie wizyty. Pan Wasilewski wykazal wszelkie braki umiejetnosci rozmowy z drugim czlowiekiem. Wyrazal sie w sposob protekcjonalny z brakiem szacunku do pacjenta, wrecz mnie uciszal gdy chcialam zadac jakiekolwiek pytanie. Co chwila bylam przywolywana do porzadku jak dziecko w przedszkolu. Zwrocil mi uwage ze to on prowadzi wizyte i pytania bede mogla zadawac na koncu wizyty. Mialam wrazenie ze pan Doktor mnie ustawial jak jakis przedmiot, z ta tylko roznica ze ja jestem osoba, ktora nie dosc ze potrzebuje pomocy to jeszcze zostaje obdarzona brakiem szacunku za to ze jej szuka. Podsumowujac arogancki i zarozumialy sposob w jaki bylam potraktowana przez tego lekarza stwierdzilam, ze nie bede kontynuowac u niego leczenia i wybralam innego lakarza. Wizyta ta kosztowala mnie nie tylko 150 zlotych ale rowniez duzo stresu. Chcialam rowniez zwrocic uwage na przestarzaly system przyjmowania pacjentow. U Dr. Wasilewskiego system ten polega na pewnej ilosci numerkow (jak za komunizmu) przyjmowanych w ciagu godzin otwarcia. Nie ma mozliwosci wczesniejszej rezerwacji i umowienia godziny wizyty. Pacjent jest zmuszony do spedzania pol dnia w poczekalni aby upilnowac swoja kolejke i uzyskac numerek ktory jest iluzja umowienej wizyty. Kiedy poprosilam doktora o wyznaczenie przyszlej wizyty bysmy mogli kontynuowac moje leczenie doktor odmowil. Dla mnie jest to oznaka czystej komercji i braku etyki pracy. Dobry lekarz ktory ma na sumieniu pacjeta i jego zdrowie upewnil by sie ze ten pacjent do niego wroci aby leczenie moglo byc kontunuowane. Dostanie sie na wizyte prywatna powinno byc ulatwione i pacjent powinnien czuc sie komfortowo. Jestem bardzo zawiedziona poziomem uslug i kultury osobistej Dr. Wasilewskiego.
Dziekuje serdecznie i zycze powodzenia w wyborze lekarzy.

Bardzo dobry lekarz i fachowiec w swojej dziedzinie. Powiem tylko że po wieloodłamowym złamaniu miednicy lepiej nie mogłem trafić. Otrzymałem niezbędną pomoc, oraz profesjonalne wskazanie sposobu leczenia i dalszej rehabilitacji. Nie miałem pojęcia że tu na miejscu w Stargardzie mamy takiego fachowca :) Długi czas oczekiwania na miejscu w gabinecie ale spowodowane jest to w głównej mierze tym, że pan doktor do każdego przypadku podchodzi indywidualnie, a udzielenie jak najlepszej pomocy choremu stawia jako priorytet swojego działania. Naprawdę warto.

Jeśli ktoś szuka zabetonowanego lekarza to zły adres...jeśli nie umiesz przyjąć krytyki zaniedbania swojego zdrowia to nie idź do tego Gościa...jeśli twój poziom pojmowania dowcipu sytuacyjnego jest równy temp.cieklego azotu to słuchaj tv trwam... A teraz wprost: b.indywidualne podejście do pacjenta i przypadku choroby. Bez owijania w bawelne; krótko i na temat. Decyzja co do sposobu leczenia po pełnej konsultacji i analizie wyników. Operacja to ostateczność...wskazówki w zakresie rehabilitacji, etc. Leki nie te, których dystrybutorzy funduja lekarzowi egzotyczne wyjazdy tylko te faktycznie niezbędne i sprawdzone. Przebył 28 operacji po poważnym ...

A teraz wprost: b.indywidualne podejście do pacjenta i przypadku choroby. Bez owijania w bawelne; krótko i na temat. Decyzja co do sposobu leczenia po pełnej konsultacji i analizie wyników. Operacja to ostateczność...wskazówki w zakresie rehabilitacji, etc. Leki nie te, których dystrybutorzy funduja lekarzowi egzotyczne wyjazdy tylko te faktycznie niezbędne i sprawdzone. Przebył 28 operacji po poważnym wypadku komunikacyjnym. Po 20 latach od zdarzenia musze mieć zaopatrzony staw kolano (rozsypał się do reszty) i kręgosłup szyny po złamaniu 4 kręgów i bezwzględnej ciesni kanalu kręgowego...no cóż... ale powiem; spoko. Rznij doktor! POLECAM!

kiedys, jako dziecko bylem u tego lekarza - kilkanascie lat temu. rodzice przyszli ze mna, bo mialem wade postawy - krzywy kregoslup i chcieli jakos temu zapobiec. wydawalo by sie, ze sprawa blaha i prosta, otoz nic bardziej mylnego. pan doktor NIE WIEDZIAŁ jak mi pomoc, nie mogl po prostu nic poradzic, oprocz "niech chodzi na basen". tyle - z calej wizyty. ani o cwiczeniach, ani o jakichkolwiek innych metodach. powiedzial ze kregoslup jest krzywy ale nie az tak bardzo i ze kazdy tak ma i ze ew. to moge chodzic na basen.
a zeby zamaskowac swoja niekompetencje, pan doktor bawil sie w psychologa - pamietam sytuacje z tej wizyty, gdzie trzymalem rece skrzyzowane na klatce piersiowej, a pan doktor z glupkowatym usmiechem zabawil sie w psychologa i mowil ze moja postawa to postawa 'zamknieta' i ze nie powinienem tak trzymac rak, a jak juz to zalozyc je za plecami i wypiac klatke aby miec 'postawe otwarta' do ludzi. mowil tak do 7letniego dziecka. to tyle jesli chodzi o porady u ORTOPEDY.

Lekarz godny polecenia. Brakuje takich dobrych i uczciwych lekarz trafiona diagnoza i. Bardzo dobre leczenie po nieudolnym leczeniu innego" lekarza " Bardzo pomocny i wyrozumiały lekarz jest poprostu ludzki i uczciwy co dziś ciężko w obecnych czasach polecam polecam polecam polecam

polecam polecam polecam polecam

Świetny specjalista - z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Przy czym p. Doktor posiada duże poczucie humoru, co sprawia, ze wizyty są niestresujące. Jestem właśnie po "naprawie" łokcia i dzięki udanej operacji szybko wracam do pełnej sprawności. DZIĘKUJĘ Panie Doktorze. Ryszard

DZIĘKUJĘ Panie Doktorze.

Ryszard

Moja pierwsza wizyta u Dr. Wasilewskiego zakończyła się wielkim stresem i płaczem. Na wizycie byłam z moją starszą mamą, która na ogromne problemy ortopedyczne. Wizyta polegała na przepisywaniu na kartę dokumentacji chorobowej mamy przez 30 minut. Gdy próbowałam złożyć wyjasnienia dotyczące innych chorób mamy, byłam uciszana i sprowadzana jak dziecko do pionu. Doktro nie chciał słuchać wyjaśnień, nawet pod sam koniec wizyty. Na obolałe miejsca u mamy kazał przykładać liście kapusty i tak do końca nie poznałam przyczyny występowania bólów u mamy. Wizyta przebiegała w formie monologu i kpin ze strony lekarza. Pan Wasilewki na koniec wizyty już o dziwo bez słowa wręczył mi paragon za opłatę za wizytę.

Uwaga na tego lekarza zdiagnozował mnie i nakazał leczenie na całkiem inne schorzenie dzięki bogu nie wierząc nikomu szybko zrobiłem MRI i już wiedziałem co jest grane udałem się do doktora Herbowskiego wybitnego neurochirurga i uratował mi zycie.Przysięgam podczas wizyty Dr.Wasilewski powiedział stwierdzając diagnozę na podstawie dotyk ręką proszę ruszyć nogą itp.cytuję proszę wejść sobie na internet i poczytać o chorobie nie wyjaśniając mi za wiele.Ludzie,którym to opowiadałem wręcz nie mogli uwierzyć w to,także Szanowni Państwo podczas wizyty pamiętajcie to nie jest Papież nie wchodżcie mu w....... tylko proszę być pewnym siebie i prosić o konkrety tylko i wyłącznie niech wam zależy na diagnozie to jest Państwa czas,pieniądze i ZDROWIE.Podsumowując wszystko bardzo niemiły nie piszę złośliwie przysięgam będąc na wizycie bardzo podkreślał swoje ego,także nie mówię nie chodżcie do niego aczkolwiek niepolecam tego lekarza.Proszę dokładnie przemysleć to co napisałem,ponieważ to jest prawda.

Jako sportowiec miałem wiele zwyrodnień i problemów ze stawami. Na szczęście doktor Wasilewski doskonale wiedział jak mi pomóc za każdym razem i przyspieszyć proces leczenia! Świetna porada, niesamowita wiedza i doskonałe podejście do pacjenta!

Wedłóg mnie,dr jest doświadczonym lekarzem,po zadaniu mi kilku pytań dotyczących choroby,zamyślałem się,skąd on wie że akurat tak się czuje,zamiast odpowiadać dr,na zadane pytania.Wedłóg mnie kompleksowo zostałem przebadany,diagnoze dr wydał poprawną.