dr n. med. Konrad Wasilewski

</strong>

<strong><br/>
Bezpośredni kontakt do lekarza: 602 481 224<br/>
</strong>

Ten lekarz jet dobrym w swojej dziedzinie jest konkretny co do leczenia, mówi bardzo dużo o danej chorobie i jak może pomóc pacjentowi tylko pod jednym warunkiem że należy wykonywać jego polecenia to szczera prawda przekonałam się na własnej osobie .bardzo mi pomógł,ponieważ jeżdziłam do różnych lekarzy nigdy i każdy mówił co innego lub wysyłał mnie do innego specjalisty i tak trwało kilkanaście lat moje zdrowie było coraz bardziej gorsze doprowadziłam się prawie do beznadziejnej sytuacji zdrowotnej i wieże że ten lekarz mnie choć w części doprowadzi do takiego stanu bym mogła samodzielnie wykonywać pracę którą lubię i mogę pracować w swoim zawodzie ,SZCZERZE OPISUJĘ JEGO WIZERUNEK I POLECAM GO INNYM PACIĘTOM POTRZEBNEGO ORTOPEDĘ POLECAM

spotkałam się w życiu z wieloma lekarzami, ale dr Wasilewski to najlepszy z nich. miły, kompetentny, tłumaczy, zdecydowanie polecam.

Wiem, że to nie jest rzeczowa opinia, ale jedyna, jaka przychodzi mi na myśl, więc krótko: R-E-W-E-L-A-C-J-A!!! Gorąco polecam - świetny specjalista, bardzo życzliwy człowiek i nawet jeśli wychodzi się z gabinetu w gipsie, uśmiech z twarzy nie znika na moment. Nawet u 7-letniego dziecka (moja córka również była jego pacjentką, więc wiem, co mówię). Naprawdę szczerze polecam.

R-E-W-E-L-A-C-J-A!!!

wspaniały lekarz/leczy mnie 5lat i jestem zadowolana z efektów leczenia

wspaniały lekarz/leczy mnie 5lat i jestem zadowolana z efektów leczenia

Wysokiej klasy specjalista ceniący dobro pacjenta.

Wysokiej klasy specjalista ceniący dobro pacjenta.

Polecam!!! Specjalista w 100%, profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta do tego wszystko dokładnie tłumaczy. Na wizyte trzeba długo czekać, ale naprawdę warto!!!