dr n. med. Konrad Wasilewski

</strong>

<strong><br/>
Bezpośredni kontakt do lekarza: 602 481 224<br/>
</strong>

Wedłóg mnie,dr jest doświadczonym lekarzem,po zadaniu mi kilku pytań dotyczących choroby,zamyślałem się,skąd on wie że akurat tak się czuje,zamiast odpowiadać dr,na zadane pytania.Wedłóg mnie kompleksowo zostałem przebadany,diagnoze dr wydał poprawną.

Witam Serdecznie! Pierwszy raz zdecydowalam sie na napisanie zazalenia gdyz nie lubie tracic czasu na takie rzeczy. Jednak po wizycie u pana Doktora Wasilewskiego zdecydowalam sie poswiecic kilka minut z prywatnego zycia, aby zwrocic uwage na zepsuty system zdrowotny w Polsce i aroganckie podejscie niektorych lekarzy do pacjenta. Udalam sie z wizyta do Pana Doktora prywatnie i byla to jedna z najgorszych wizyt w moim zyciu. Nie bede sie wypowiadac o kompetencjach profesjonalnych doktora, choc slyszlam dobre opinie niektorych mieszkancow Stargardu Szczecinskiego. Co mnie zszokowalo to podejscie tego lekarza do ...

Witam Serdecznie!
Pierwszy raz zdecydowalam sie na napisanie zazalenia gdyz nie lubie tracic czasu na takie rzeczy. Jednak po wizycie u pana Doktora Wasilewskiego zdecydowalam sie poswiecic kilka minut z prywatnego zycia, aby zwrocic uwage na zepsuty system zdrowotny w Polsce i aroganckie podejscie niektorych lekarzy do pacjenta. Udalam sie z wizyta do Pana Doktora prywatnie i byla to jedna z najgorszych wizyt w moim zyciu. Nie bede sie wypowiadac o kompetencjach profesjonalnych doktora, choc slyszlam dobre opinie niektorych mieszkancow Stargardu Szczecinskiego. Co mnie zszokowalo to podejscie tego lekarza do pacjenta i sposob w jaki mnie potraktowal w trakcie wizyty. Pan Wasilewski wykazal wszelkie braki umiejetnosci rozmowy z drugim czlowiekiem. Wyrazal sie w sposob protekcjonalny z brakiem szacunku do pacjenta, wrecz mnie uciszal gdy chcialam zadac jakiekolwiek pytanie. Co chwila bylam przywolywana do porzadku jak dziecko w przedszkolu. Zwrocil mi uwage ze to on prowadzi wizyte i pytania bede mogla zadawac na koncu wizyty. Mialam wrazenie ze pan Doktor mnie ustawial jak jakis przedmiot, z ta tylko roznica ze ja jestem osoba, ktora nie dosc ze potrzebuje pomocy to jeszcze zostaje obdarzona brakiem szacunku za to ze jej szuka. Podsumowujac arogancki i zarozumialy sposob w jaki bylam potraktowana przez tego lekarza stwierdzilam, ze nie bede kontynuowac u niego leczenia i wybralam innego lakarza. Wizyta ta kosztowala mnie nie tylko 150 zlotych ale rowniez duzo stresu. Chcialam rowniez zwrocic uwage na przestarzaly system przyjmowania pacjentow. U Dr. Wasilewskiego system ten polega na pewnej ilosci numerkow (jak za komunizmu) przyjmowanych w ciagu godzin otwarcia. Nie ma mozliwosci wczesniejszej rezerwacji i umowienia godziny wizyty. Pacjent jest zmuszony do spedzania pol dnia w poczekalni aby upilnowac swoja kolejke i uzyskac numerek ktory jest iluzja umowienej wizyty. Kiedy poprosilam doktora o wyznaczenie przyszlej wizyty bysmy mogli kontynuowac moje leczenie doktor odmowil. Dla mnie jest to oznaka czystej komercji i braku etyki pracy. Dobry lekarz ktory ma na sumieniu pacjeta i jego zdrowie upewnil by sie ze ten pacjent do niego wroci aby leczenie moglo byc kontunuowane. Dostanie sie na wizyte prywatna powinno byc ulatwione i pacjent powinnien czuc sie komfortowo. Jestem bardzo zawiedziona poziomem uslug i kultury osobistej Dr. Wasilewskiego.
Dziekuje serdecznie i zycze powodzenia w wyborze lekarzy.

Jako sportowiec miałem wiele zwyrodnień i problemów ze stawami. Na szczęście doktor Wasilewski doskonale wiedział jak mi pomóc za każdym razem i przyspieszyć proces leczenia! Świetna porada, niesamowita wiedza i doskonałe podejście do pacjenta!

NAJGORSZA WIZYTA MOJEGO ZYCIA!!! przyjechalam z anglii z moim 3 miesiecznym synkiem na badanie bioderek bo cos mu klikalo. Dr Wasilewski potraktowal mnie jak jakas malalate , byl arogancki i nie przyjemny. dr nie ma usg wiec tak naprawde nie mogl wykonac badania kompleksowo mimo to skasowal 150 zl za wizyte i wyslal do innego dr na usg gdzie musialam zaplacic dodatkowo 80 zl . takie badanie powinno sie zrobic od reki, na jedna wizyte .a jak sie nie ma sprzetu ,nie podejmowac pocjeta . Oprocz tego faktu kazal mojemu maluszkowi plakac w wozku i sluchac jego oswiadczenia .maly plakal z 10 min , zaluje ze nie wyszlam z tej wizyty poprostu , ale doktor mnie tak zestresowal ze nie moglam myslec racjonalnie. nie polecam !!!

tragedia wmowil mi zupelnie inna horobepojechalem na rezonas do kolobrzegu i mialem wszysto dobrze to oszust jesli kogos dobrze wyleczy to zaliczcieto za jeden z cudów swiata moja ocena o nim to 0 jak go mogli dopuscic na lekarza kompltna tragedia lepiej pojechac do jakiegos lepszego lekarza nawet 5 latek by lepiej człowieka wyleczył

Uwaga na tego lekarza zdiagnozował mnie i nakazał leczenie na całkiem inne schorzenie dzięki bogu nie wierząc nikomu szybko zrobiłem MRI i już wiedziałem co jest grane udałem się do doktora Herbowskiego wybitnego neurochirurga i uratował mi zycie.Przysięgam podczas wizyty Dr.Wasilewski powiedział stwierdzając diagnozę na podstawie dotyk ręką proszę ruszyć nogą itp.cytuję proszę wejść sobie na internet i poczytać o chorobie nie wyjaśniając mi za wiele.Ludzie,którym to opowiadałem wręcz nie mogli uwierzyć w to,także Szanowni Państwo podczas wizyty pamiętajcie to nie jest Papież nie wchodżcie mu w....... tylko proszę być pewnym siebie i prosić o konkrety tylko i wyłącznie niech wam zależy na diagnozie to jest Państwa czas,pieniądze i ZDROWIE.Podsumowując wszystko bardzo niemiły nie piszę złośliwie przysięgam będąc na wizycie bardzo podkreślał swoje ego,także nie mówię nie chodżcie do niego aczkolwiek niepolecam tego lekarza.Proszę dokładnie przemysleć to co napisałem,ponieważ to jest prawda.

Witam ! Pan doktor niezwykle ,rodzinny,uprzejmy,pełny profesjonalizm na 1 000% nie tylko na sto %! zawsze pocieszy, tak,że człowiek zapomina o bólu, lepiej się chodzi i ćwiczy - " więcej nam takich trzeba ,a cały nasz kraj,ten tego ten...." rozkwitnie radością uleczonych pacjentów / cytat: Janusz Zakrzeński aktor/ :z wyrazami sympatii: Tomek Łagowski

Podejście do pacjenta rzeczywiście doskonałe ale.....mnie doktor nie zdiagnozował jak należy.... leczyłam się kilka miesięcy, rujnując przy okazji żołądek, kiedy potrzebny był zabieg. Niestety - nie polecam.

Lekarz jakiego dotad nie spotkalam.Po operacji juz rano byl u mnie ,zeby wytlumaczyc i uspokoic.Bardzo fachowe podejscie do pacjenta,wsparcie.Pan doktor daje odczuc swoje zainteresowanie.polecam z calego serca.Panie doktorze-DZIEKUJE ! Agnieszka M.

Agnieszka M.

Bardzo osobiście podchodzi do każdego pacjenta, będąc przy tym wyrozumiałym i ludzkim, a co najwazniejsze świetnie przygotowany, inteligentny i znający się na swoim fachu. POLECAM!