dr n. med. Konrad Wasilewski

</strong>

<strong><br/>
Bezpośredni kontakt do lekarza: 602 481 224<br/>
</strong>

Bardzo dobry, cały czas po operacij rozmawia z chorym i udziela porad jak się zachowywać po operacij,żadnych powikłań niebyło. Polewcam Adolf Stankiewicz SZczecin.

Polewcam Adolf Stankiewicz SZczecin.

Pan doktor operowal moja mame Irene dwa tygodnie temu w Zdunowie. Leczenie nie jest jeszcze zakonczone wiec ocene Pana doktora jako lekarza zostawie na koniec ale jako czlowiek jest wspanialy. Nie widzialam go nawet ale z opowiesci mamy wynika, ze to lekarz jak z Leśnej Góry ;-). Sam uczyl mame chodzic, nawet jej kapcie zakladal, usmiechniety, zainteresowany pacjentem. Mama nie spotkala sie wczesniej z takim podejsciem w szpitalach. Bardzo dziekuje Panie doktorze. Szkoda, ze nie moglam podziekowac osobiscie ale ciagle jest na sali operacyjnej

Nie spotkałem dobrego lekarza, tzn. z powołania już dawno.Ten człowiek ma wiedzę i niemałą rutynę,pomimo wieku. Leczę się u niego od wielu lat, na różne przypadłości, ostatnio na zapalenie kaletki łokciowej o wiele starsi chirurdzy odsyłali mnie do szpitali w Szczecinie, a dr Konrad, o którym przypomniałem sobie przypadkowo załatwił to w czasie 15 minutowej wizyty. Dzięki doktorze - Kowalski z Choszczna.

zadowolenie po wizycie, wsto wracaczystko doskonale pw=owiedziane, bez owijania w bawelne, wszystko zrozumiale. do takiego lekarza war

Absolutnie nie polecam wizyty u tego lekarze. Po dokonaniu oględzin mojego kolana stwierdził, że jest jedynie naciągnięte więzadło boczne przyśrodkowe i absolutnie rehabilitacja powinna wystarczyć. Nie wspomne już o tym, że Pan Doktor mówił szyderczo i drwiąco... Wizyta u tego Pana mi nie wystarczyła, więc po 2 tygodniach udałem się do innego - znacznie konkretniejszego i profesjonalniejszego lekarza, który od razu wskazał, że jest całkowicie uszkodzone więzadło krzyżowe przednie i uszkodzona łękotka boczna... Dziś jestem po artroskopii i mam całkowicie wyciętą łękotkę boczną i zszyte więzadło krzyżowe przednie. Absolutnie nie ...

Absolutnie nie polecam więc dr. Wasilewskiego... No cóż, wizyta kosztowała 100zł, ale za błędy trzeba płacić.

rzetelny i kompetentny specjalista, polecam!

rzetelny i kompetentny specjalista, polecam!

Lekarz bardzo miły i sympatyczny. Pracuje ze świetnymi specjalistami takimi jak Patryk Sarnecki i nie tylko. Świetny specjalista.

Zdecydowanie polecam. Kompetentny, rzeczowy a do tego niezmiernie miły. Od pierwszej wizyty stwarza atmosferę wręcz rodzinną, która pozwala łatwiej przyjąc nawet najgorsze informacje. Czas oczekiwania długi ale naprawdę warto. Poleceam bowiem korzystam z usług Pana doktora już bardzo długo.

Dobry doktor szybko i rozpoznał moja dolegliwosc i równie szybko podjął leczenie.Dziękuje temu Panu za wszystko,odjął mi tak wiele cierpienia i bólu.

długa kolejka ale warto czekać miałem problem ból w kęgosłupie i to pare ładnych lat, leczyli mnie lekarze w pyrzycach i nic nie pomagało a tu prosze okazało że maam jedną krótszą nogę.wkładka pod pięte jest ok.drugi przypadek nie mogłem chodzić chcieli operować mnie na przepuchline a dr. wasilewski odrazu wyłapał że to kręgi brak płynu i przesunięcie i przez to ucisk i ból.