lek. dent. Konrad Zarod

Witam Wszystkich!

Nazywam się Konrad Zarod i jestem lekarzem dentystą.
Ukończyłem Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2008 roku.

Od ...

Witam Wszystkich!

Nazywam się Konrad Zarod i jestem lekarzem dentystą.
Ukończyłem Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2008 roku.

Od roku 2014 mam przyjemność prowadzić swój własny gabinet stomatologiczny: Alchemię Uśmiechu.
Gabinet mieści się na Mokotowie w Warszawie, w niedalekiej odległości od stacji metra Pole Mokotowskie.
Zapraszam do umówienia się na wizytę kontrolną.

W codziennej praktyce zajmuję się endodoncją, stomatologią zachowawczą i protetyką.
Wszystkie zabiegi staram się wykonywać pod mikroskopem, co zwiększa ich skuteczność.

W wolnej chwili, zapraszam do odwiedzenia tworzonego przeze mnie profilu na Facebooku "Lek. dent. Konrad Zarod".

Zapraszam:
Gabinet Stomatologiczny
Alchemia Uśmiechu
ul. Bruna 9
Warszawa , Mokotów.

WOW! :) właśnie zakończyłam ponad roczne leczenie u Doktora i jestem pełna podziwu. Tak zaangażowanego i profesjonalnego lekarza nigdy nie spotkałam. Rozmawianie na temat leczenia było jakieś prostsze, a prowadzony przez Doktora funpage na FB dodatkowo pomagał zrozumieć co dzieje się w moje buzi. Bardzo polecam wszystkim! :)))

Jestem zadowolona, ponieważ dzielnie walczył z moim zębem, który jak określił później był najtrudniejszym jego przypadkiem. Jestem wdzięczna, że nie poddał się i nie usunął zęba. Mimo młodego wyglądu budzi zaufanie- polecam dla ludzi, którzy mają wielki uraz do dentysty.

Dzięki dr.Konradowi przestałem unikać dentystów - dzieki wielkie :)

Dzięki dr.Konradowi przestałem unikać dentystów - dzieki wielkie :)

Właśnie wyszedłem z wizyty od Doktora. Moja dentystka nie mogła wyleczyć mi zęba i wysłała mnie na mikroskop. Doktor Zarod mnie po prostu oczarował! Jestem bardzo zadowolony z usługi i smiało mogę polecić.

Bardzo dobry stomatolog i ma niesamowite podejście do dzieci. Polecam dr Zaroda każdemu małemu pacjentowi i nie tylko. Moja córka (5 lat) chętnie chodzi na wizyty i twierdzi, że jej pan dentysta nie boruje.

Wyleczył mi mikroskopowo ząb, który inny lekarz chciał usunąć. Ząb nadal mi służy. Bardzo miły, młody dentysta. Polecam.

Leczy endoskopowo pod mikroskopem. Zapowiada sie na bardzo dobrego lekarza, choć jest młody. Nic co mi zrobił nie szwankuje

Nic co mi zrobił nie szwankuje