Lekarze Kozienice

- 119 lekarzy
Kozienice Ginekolog lekarz Witold Świechowski

lekarz Witold Świechowski

Ginekolog

liczba opinii: 16

MILLENIUM
KOZIENICE RADOMSKA 11
26-900 Kozienice

wizyta już od 98
Średnia ocen: 4,9/5
Super lekarz godny polecenia można mu zaufać i czuć sie przy nim bezpiecznie. Kompetentny w swoim fachu umie rozmawiać z ludźmi i zawsze śluzy pomoca. Nie ma lepszego w Radomiu!!!!!
Opinia dodana przez: marlena

lekarz Piotr Jóźwiak

Ginekolog

liczba opinii: 36

SPOZZOZ Kozienice
ulica Al. Sikorskiego 10
26-900 Kozienice

Średnia ocen: 3,6/5
NIE POLECAM!!! Brak profesjonalizmu to mało powiedziane. Nie przeprowadził ze mną żadnego wywiadu przed badaniem, co jest wręcz priorytetem. Nie posprzatał fotela po poprzedniej pacjentce i kazał mi się położyć na zużytym okryciu. W czasie badania nie potrafił nawet określić, w którym miesiącu ciąży jestem. Zignorował moje pytania i nie poinformował mnie o stanie dziecka. Usg, które mi zrobił musiałam sama sobie sprawdzić w domu. Żenada. I dziwić się, że ...
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Zenon Płachta

Ginekolog położnik, Ginekolog

liczba opinii: 31

Millenium
u. Radomska 11
26-900 Kozienice

Średnia ocen: 4,2/5
W mojej ocenie dr n. med. Zenon Płachta jest bardzo dobrym i wykwalifikowanym specjalistą. Polecam pacjentką, które lubią kompetentnych i spokojnych lekarzy. Prowadził moje dwie ciąże i jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej. Wizyty przebiegały bez najmniejszych zastrzeżeń. Miałam to szczęście ze dr Płachta był przy moich obu porodach i zapewniam, że już sama Jego obecność na porodówce dodaje siły :) Dr Płachta ma fajne, wzbudzające zaufanie podejście do pacjentki. ...
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Waldemar Przybysz

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

liczba opinii: 20

NZOZ MILLENIUM s.c. D.Wójtowicz, I.Ulijasz
ulica Radomska 11
26-900 Kozienice

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały lekarz! Zostałam odesłana do Otwocka z innego szpitala w woj.mazowieckim, ponieważ miałam bardzo poważne złamanie łokcia. Traf chciał,że akurat miał wtedy dyżur doktor Przybysz. Będąc kilkunastoletnią dziewczynką,zestresowaną wizją operacji łokcia potrzebowałam kogoś kto podejdzie do sytuacji z życzliwością a nie tylko suchymi faktami. I tak właśnie postąpił doktor Przybysz. Oprócz ogromnych kompetencji, okazał się przesympatycznym, życiowym człowiekiem. W asyście dwóch innych lekarzy przeprowadził operację mojego łokcia. Udzielił mi i ...
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 3,5/5
Absolutnie nie polecam!! Poszłam do p. doktor z dzieckiem 1,8msc. Bardzo powiększone migdałki boczne i środkowy. Na początku dostał syrop obkurczający a w razie jakby nie zadziałał trzeba będzie wyciąć. Po 3 ms syrop przestał działać więc wróciłam do niej. Dziecko miało wtedy 2,3lata. Dostał od razu skierowanie na wycięcie u niej w Kozienicach. Jak się zapytałam czy nie jest za mały to usłyszałam w odpowiedzi że nie bo jak ...
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Tomasz Sałek

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

liczba opinii: 12

NZOZ STOMATOLOGIA
KOZIENICE,UL.H.SIENKIEWICZA 28
26-900 Kozienice

Średnia ocen: 4,8/5
Wspaniały dentysta , wrażliwy , z dużą wiedzą fachową. nie znam lepszego . do tego jest miły i potrafi sprawić że przestajesz się bać.taki Lewandowski w stomatologii.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Mirosław Kupidura

Ginekolog położnik

liczba opinii: 12

Gabinet

26-900 Kozienice

Średnia ocen: 3,8/5
Lekarz godny polecenia,konkretnie wszystko wytłumaczy i wyjaśni,chodziłam do tego lekarza będąc w ciąży i naprawdę jestem zadowolona nie wspomnę o pięknym szwie!
Opinia dodana przez: EWA
Średnia ocen: 3,9/5
Witam,
Ponieważ stwierdzono u mnie chorobę Gravesa Basedowa miałem okazję rozmawiać z wieloma endokrynologami. Dr Krzysztof Chojnowski w porównaniu do reszty bije ich na głowę. Bardzo duża wiedza medyczna, pamięta leczenie i dolegliwości pacjenta rok po wizycie (sic!), rzeczowe podejście, wszystko dokładnie objaśnia. Zdecydowanie przewyższa polskie standardy. Leczę się u niego już kilka lat, więc nie są to opinie o jednorazowej wizycie. Polecam!
Opinia dodana przez: Anonim

Barbara Kozak-Pawulska

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

  (+1 więcej)
liczba opinii: 8

Gabinet
ul. Radomska 44
26-900 Kozienice

Średnia ocen: 4,5/5
Pani Doktor bardzo dobrze tłumaczy, można z nią porozmawiać o wszystkim co nas niepokoi, wyjaśnia w sposób dokładny i rzetelny, zawsze jest bardzo miła i uśmiechnięta. Chodząc od lekarza do lekarza w końcu znalazłam tą Panią Doktor, która potraktowała moje obawy na poważnie i odkryła chorobę i wytłumaczyła mi jak będzie przebiegało leczenie.
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Robert Krawczyk

Ortopeda

liczba opinii: 8

Gabinet
Przyjaciół 38
26-900 Kozienice

Średnia ocen: 3,1/5
Zero szacunku dla pacjenta, większego chama w życiu nie spotkałem. Pacjenta przyjmuje 3 minuty a po każdym pacjenci 20 minut przerwy.
Opinia dodana przez: Anonim


Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat