Krystyna Bijak

Internista, Nefrolog

Bardzo dobra specjalistka a przy tym fajna osoba, której widać, że zależy na pacjentach. Polecam z całego serca.

Pani doktor Krystyna Myszka-Bijak jest naprawdę doskonałym fachowcem. Trafna diagnoza, szybka poprawa po zaaplikowanej kuracji. Dbałość o całokształt zdrowia i świetne podejście do pacjenta. Gdyby nie okoliczności tzn. choroba to wizyta byłaby przyjemnością.

Byłam u Pani Doktor KRYSTYNY MYSZKI-BIJAK, bo od jakiegoś czasu miałam problemy z pęcherzem i bolały mnie plecy. Bardzo dokładnie mnie o wszystko wypytała, zbadała od stóp do głów, zleciła badania. Zaczęłam się leczyć wg jej wskazówek i w końcu moje wyniki się poprawiły i czuję się lepiej. Na pewno będę się u niej dalej leczyć, bo jeszcze żaden lekarz tak wnikliwie się mną nie zajął.

Polecam nefrolog Krystynę Myszkę-Bijak, jest konkretna, bada pacjenta kompleksowo a nie wybiórczo , nie owija w bawełnę, jest skuteczna. Świetnie doradza nie tylko w kwestii układu moczowego. Po zastosowaniu odpowiednich leków stan zapalny pęcherza minął. Jestem zadowolona z wizyty w Centrum Diagnostyki Medyczne Medix we Wrocławiu na Hirszfelda 17

wizyta przebiegła w przyjemnej atmosferze. Otrzymałam wszelkie informacje i porady, co do mojego problemu. Polecam :) i z przyjemnością wystawiam pozytywną opinię pani DR.

POLECAM, MIŁA SPRAWNA OBSŁUGA, PANI DOKTOR SPRAWNA, KONKRETNA I RZECZOWA. NA PEWNO JESZCZE KIEDYŚ SKORZYSZTAM Z USŁUG.

Brak jakichkolwiek zastrzeżeń, wszystko na najwyższym poziomie, serdecznie polecam, przyjazna atmosfera, dr Bijak bardzo miła.

REWELACYJNY LEKARZ OGROMNA FACHOWA WIEDZA I DOŚWIADCZENIE WSPANIAŁY KONTAKT Z PACJENTEM - SPOKOJNIE MOGĘ POLECIĆ

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Pani doktor. Ogromnie przyjazny człowiek, otwarta i "ludzka". Polecam gorąco. Pozdrawiam przychodnię Medix !!! :)

Trafiłam do pani DR z kamicą układu moczowego i muszę napisać że to najlepszy nefrolog jakiego znam. Gorąco polecam za wiedzę, fachowość, kompetencje... Szczegółowo poinformowała mnie o sposobie leczenia, dzięki czemu lepiej zrozumiałam zastosowaną terapię. Gorąco polecam.