dr Krystyna Karachadzis

Internista

Byłem u Pani dr w poradni internistycznej z dolegliwościami wskazującymi na grypę,tj.suchy kaszel,katar,czerwone gardło,podwyższona temp.(37.4-38.2). Pani dr wykluczyła grypę (byłbym zaskoczony gdyby była grypa ,od 5 lat szczepię się przeciw grypie) , jest to infekcja wirusowa. Dostałem leki i suplementy oszczędzające układ trawienny w saszetkach i kapsułkach rozpuszczanych w wodzie tj. przeciwgorączkowe z paracetamolem,probiotyk, błonnik, syrop przeciwkaszlowy wykrztuśny roślinny, bezcukrowe i wyprodukowane z naturalnych składników. Ogólnie specyfiki na wzmocnienie organizmu. Po dwóch dniach główne dolegliwości ustąpiły, bez zaburzeń układu trawiennego. Nie wiedziałem wcześniej że Pani dr ma kilka tytułów specjalisty, m.innymi jako epidemiolog,stąd po wywiadzie zaleciła takie leki i suplementy. W LUX MED w Poradni Endoskopowej wykonuje też gastroskopię. Moja ocena, Pani dr jest świetnym lekarzem.

Pani doktor przeprowadzała moją pierwszą gastroskopię i muszę szczerze przyznać, że zdziwiona byłam, że aż tak sprawnie! Samo badanie trwało około 3 min, nie zdążyłam się zastanowić nad tym jakie to nieprzyjemne. Wszystko tłumaczone krok po kroku w przyjaznej i ciepłej atmosferze, bez poczucia upokorzenia. Mam niski próg bólu i cierpliwości, ale ten lekarz jest mistrzem w swojej dziedzinie, można spokojnie iść i nic się nie bać

Byłam dzisiaj na wizycie u pani doktor w siedzibie Luxmed we Wrocławiu. Wspólnie z panią pielęgniarką wykonała mi gastroskopię, która trwała ok 4 min. Pani doktor była bardzo pomocna, wszystko wytłumaczyła, bez stresu i bólu. Bardzo profesjonalne podejście do pracy, Polecam tego specjalistę.

Dzisiaj tj.04.03.2019r.byłam pierwszy raz na badaniu endoskopowym.Panu doktor przy asyscie miłej pani pielęgniarki wykonała gastroskopię szybciutko,bezboleśnie (prosiłam o badanie bez znieczulenia).Badanie robiłam na ul.Sienkiewicza 119 we Wrocławiu.Pani doktor Krystyna Karachadzis wszystko mi wytłumaczyła przed i po badaniu.Polecam z całego serca i panią doktor i panią asystującą.Krystyna Sawicka

Byłam dziś u Pani dr na gastroskopii, pomimo iż to bardzo niekomfortowe badanie muszę przyznać, że przeprowadzone bardzo sprawnie i da się przeżyć. Od wejścia do gabinetu minęło dosłownie 7 minut i wyszłam. Doktor wszystko tłumaczy i stara się zrobić to sprawnie. Polecam. Jestem straszną panikarą więc proszę mi wierzyć na słowo, że da się przeżyć i nie taki diabeł straszny jak go malują :)

Gastroskopia wykonana nie wiem czy prawidłowo, nic przyjemnego pozniej gardło dlugo boli. Natomiast zero sensownej rozmowy co z diagnozą tylko idz pan sobie z tym do lekarza prowadzącego, rachu ciachu i po wypłatę na koniec miesiąca

Najlepsza na świecie! Czułam się jak u mamy, dobrej przyjaciółki... ciepło i serdecznie! Pomogła mi w mojej chorobie! Polecam, Pani Doktor jest niesamowita!

Lecze sie u Pani doktor od kilku lat. Jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia,a nie z przypadku jak to wiekszosc lekarzy. Pani doktor przyjmuje w GOBLL-u na ul.Sienkiewicza lecz wykonuje tam tylko gastroskopie;-( nad czym OGROMNIE UBOLEWAM,natomiast w Luxmedzie jako internista,gastrolog;-)

Lecze sie u Pani doktor od kilku lat.

Pani Doktor przywróciła mnie do życia! Przez 3 lata męczyłem się z powodu niedokrwistości i z podejrzenia krwawienia z przewodu,czterokrotne pobyty szpitalne i nic , żadnej diagnozy ( w warszawie prywatnie wykonano mi za 4 tys.badanie :endoskopia kapsulkowa i nie znaleziono przyczyny).Dopiero trafiłem do kliniki i Pani doktor wykonała mi to samo badanie jelita z połknięciem małej kamerki i od razu wykryła naczyniaka jelita cienkiego.Szybko skierowala mnie na endoskopowy zabieg wypalenia tego naczyniaka .Od ponad roku nie mam problemów ze zdrowiem !Wielki szacunek dla Pani Doktor i jej profesjonalizmu zawodowego.Polecam wszystkim,bardzo dobry i sprawnylekarz!

BARDZO DOBRY LEKARZ!!! Niesamowita empatia w stosunku do pacjenta. Otwarta wobec problemu, zaangażowana w stosunku do prawidłowego zdiagnozowania. Same trafne diagnozy, to podstawa w tym fachu!!! Nie rozumiem tych krytycznych komentarzy!!! Może to jakieś konkurencyjne konowały jej złą opinię wystawiają!!! Nie myślałem, że we Wrocławiu będzie tak dobry lekarz!!!

BARDZO DOBRY LEKARZ!!!