dr Krystyna Karachadzis

Raczej nie polecam, badanie nieprzyjemne ale na to lekarz nie na wpływu, ma natomiast na swoje zachowanie i podejście do pacjenta, a tu Pani doktor wypada bardzo słabo. Jedyne co powiedziała z własnej inicjatywy to "endoskop został znieczulony", mówiąc to zdanie była odwrócona do mnie plecami. Na pytanie po badaniu czy coś zauważyła co może powodować ból żołądka stwierdziła żebym sobie poszła z wynikami do lekarza, który kazał mi tu przyjść. I na tym rozmowa się skończyła. Pani pielęgniarka była miła, chociaż nie rozumiem dlaczego krzyczy zamiast powiedzieć co ma do przekazania tym bardziej, że na korytarzu wszystko słychać. Czekając w kolejce zarówno ja jak i pozostali słyszeliśmy co było krzyczane do osoby, która była na badaniu. Ogólnie bardzo źle oceniam lekarzy, którzy traktują pacjenta przedmiotowo, jak zło konieczne, które powinno jak najszybciej opuścić gabinet.

Bardzo miła Pani Doktor, wszytsko wyjaśniła przed badaniem gastroskopii. Badanie wykonane bardzo szybko i sprawnie, może trwało jakieś 3 minuty. Po badaniu wszytsko zostało wytłumaczone. Bardzo się bałam tego badania, jednak empatyczne podejście Pani Doktor uspokoiło mnie i pomogło przetrwać badanie.

Bardzo miła, empatyczne i wyrozumiała dla pacjenta ktory nigdy nie przechodził badania gastroskopii. Po badaniu wytłumaczyła wyniki badania, przedstawiła wskazówki i służyła radą w zakresie dalszego leczenia. Polecam.

Nie wiem skąd te opinie tutaj ale niej doświadczenie było nieprzyjemne. Według mnie Brak empatii do pacjenta. Nie polecam ! Pani doktor nie wykazała współczucia nakłaniała mnie do zabiegu w sposób chamski i nachalny. Oceniała jak to w ogóle ja mogę tak się bać i przezywać .. dzięki temu strach był potężniejszy i odmówiłam badania. Na pytanie czy mam dzieci powiedziałam , że nie.. usłyszałam, że gastroskopia to nic w porównaniu do porodu. Odpowiedziałam z bólem serca, że nie mogę mieć dzieci.. na koniec pani doktor wyszła z gabinetu trzasnęła drzwiami a kiedy pielęgniarka powiedziała, żebym usiadła na chwile żeby mi się w głowie nie zakręciło to Pani doktor wyszła i mnie wyprosiła bo inni pacjenci czekają… na moje łzy i prośbę: mogłaby być pani milsza usłyszałam a co ja mam jeszcze zrobić? Nie pozwoliłam, żeby ktoś kto się tak odnosi do pacjenta wykonał takie badanie które jest nie przyjemne... tak w skrócie nie polecam

Bardzo polecam panią doktor, uprzejma, wyrozumiała, spokojnie tłumaczy. Byłam na wizycie internistycznej z niegroźną infekcją, jednak u mnie niedoleczenie często kończy się przewlekłym zapaleniem zatok, stąd zależało mi, żeby od razu się doleczyć - nie było problemów z wypisaniem zwolnienia.

Byłam na gastroskopii u dr Karachadzis. Naprawdę mogę powiedzieć że badanie poszło tak szybko tak sprawnie, doktor powiedziała co zeibic by nie mieć odruchu wymiotnego, no naprawdę super , to było moje 3 ale to poszło tak szybko i sprawnie że wogole nie odczułam tego badania. Jakiś czas później to badanie miała moja mama . I mówi że miała tak fajna lekarke że tak szybko poszło, sprawnie , bez bólu bez niczego. Z ciekawości sprawdziłyśmy pieczatki na wynikach i okazało się że to ta sama doktor. Naprawdę na to badanie polecam ta Pania Doktor.

Gastroskopia wykonana nie wiem czy prawidłowo, nic przyjemnego pozniej gardło dlugo boli. Natomiast zero sensownej rozmowy co z diagnozą tylko idz pan sobie z tym do lekarza prowadzącego, rachu ciachu i po wypłatę na koniec miesiąca

Byłam dzisiaj na wizycie u pani doktor w siedzibie Luxmed we Wrocławiu. Wspólnie z panią pielęgniarką wykonała mi gastroskopię, która trwała ok 4 min. Pani doktor była bardzo pomocna, wszystko wytłumaczyła, bez stresu i bólu. Bardzo profesjonalne podejście do pracy, Polecam tego specjalistę.

Dzisiaj tj.04.03.2019r.byłam pierwszy raz na badaniu endoskopowym.Panu doktor przy asyscie miłej pani pielęgniarki wykonała gastroskopię szybciutko,bezboleśnie (prosiłam o badanie bez znieczulenia).Badanie robiłam na ul.Sienkiewicza 119 we Wrocławiu.Pani doktor Krystyna Karachadzis wszystko mi wytłumaczyła przed i po badaniu.Polecam z całego serca i panią doktor i panią asystującą.Krystyna Sawicka

Byłem u Pani dr w poradni internistycznej z dolegliwościami wskazującymi na grypę,tj.suchy kaszel,katar,czerwone gardło,podwyższona temp.(37.4-38.2). Pani dr wykluczyła grypę (byłbym zaskoczony gdyby była grypa ,od 5 lat szczepię się przeciw grypie) , jest to infekcja wirusowa. Dostałem leki i suplementy oszczędzające układ trawienny w saszetkach i kapsułkach rozpuszczanych w wodzie tj. przeciwgorączkowe z paracetamolem,probiotyk, błonnik, syrop przeciwkaszlowy wykrztuśny roślinny, bezcukrowe i wyprodukowane z naturalnych składników. Ogólnie specyfiki na wzmocnienie organizmu. Po dwóch dniach główne dolegliwości ustąpiły, bez zaburzeń układu trawiennego. Nie wiedziałem wcześniej że Pani dr ma kilka tytułów specjalisty, m.innymi jako epidemiolog,stąd po wywiadzie zaleciła takie leki i suplementy. W LUX MED w Poradni Endoskopowej wykonuje też gastroskopię. Moja ocena, Pani dr jest świetnym lekarzem.