dr Krystyna Karachadzis

Pani doktor przeprowadzała moją pierwszą gastroskopię i muszę szczerze przyznać, że zdziwiona byłam, że aż tak sprawnie! Samo badanie trwało około 3 min, nie zdążyłam się zastanowić nad tym jakie to nieprzyjemne. Wszystko tłumaczone krok po kroku w przyjaznej i ciepłej atmosferze, bez poczucia upokorzenia. Mam niski próg bólu i cierpliwości, ale ten lekarz jest mistrzem w swojej dziedzinie, można spokojnie iść i nic się nie bać

Byłam dziś u Pani dr na gastroskopii, pomimo iż to bardzo niekomfortowe badanie muszę przyznać, że przeprowadzone bardzo sprawnie i da się przeżyć. Od wejścia do gabinetu minęło dosłownie 7 minut i wyszłam. Doktor wszystko tłumaczy i stara się zrobić to sprawnie. Polecam. Jestem straszną panikarą więc proszę mi wierzyć na słowo, że da się przeżyć i nie taki diabeł straszny jak go malują :)

Najlepsza na świecie! Czułam się jak u mamy, dobrej przyjaciółki... ciepło i serdecznie! Pomogła mi w mojej chorobie! Polecam, Pani Doktor jest niesamowita!

Lecze sie u Pani doktor od kilku lat. Jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia,a nie z przypadku jak to wiekszosc lekarzy. Pani doktor przyjmuje w GOBLL-u na ul.Sienkiewicza lecz wykonuje tam tylko gastroskopie;-( nad czym OGROMNIE UBOLEWAM,natomiast w Luxmedzie jako internista,gastrolog;-)

Lecze sie u Pani doktor od kilku lat.

Dobry i kompetetny lekarz . ze zrozumialych powodow nie musi zagladac do kieszeni pacienta.

BARDZO DOBRY LEKARZ!!! Niesamowita empatia w stosunku do pacjenta. Otwarta wobec problemu, zaangażowana w stosunku do prawidłowego zdiagnozowania. Same trafne diagnozy, to podstawa w tym fachu!!! Nie rozumiem tych krytycznych komentarzy!!! Może to jakieś konkurencyjne konowały jej złą opinię wystawiają!!! Nie myślałem, że we Wrocławiu będzie tak dobry lekarz!!!

BARDZO DOBRY LEKARZ!!!

Pani Doktor przywróciła mnie do życia! Przez 3 lata męczyłem się z powodu niedokrwistości i z podejrzenia krwawienia z przewodu,czterokrotne pobyty szpitalne i nic , żadnej diagnozy ( w warszawie prywatnie wykonano mi za 4 tys.badanie :endoskopia kapsulkowa i nie znaleziono przyczyny).Dopiero trafiłem do kliniki i Pani doktor wykonała mi to samo badanie jelita z połknięciem małej kamerki i od razu wykryła naczyniaka jelita cienkiego.Szybko skierowala mnie na endoskopowy zabieg wypalenia tego naczyniaka .Od ponad roku nie mam problemów ze zdrowiem !Wielki szacunek dla Pani Doktor i jej profesjonalizmu zawodowego.Polecam wszystkim,bardzo dobry i sprawnylekarz!

Kompetentny, skromny lekarz,zaangażowana chociaż trochę zabiegana,nie wymusza żadnych gratyfikacji pieniężnych!!!,załatwila mój problem zdrowotny po jednym pobycie szpitalnym trafną diagnozą i skutecznym leczeniem (prywatnie chodzilam do dr Artura Salomona przez 2 lata-ogromne koszty,zero efektu!!).Polelecam z pełną odpowiedzilnością,bo lekarz z powołania.

bardzo dobry lekarz z powolania. interesuje sie czlowiekiem i nie jest pazerna na pieniadze . zna sie na problemy gastrologiczne.

Jak ktos jak Pani Karachadzis moze byc lekarzem na klinice i wogóle nie interesowac sie pacjentem a poza tym, zdaje sie, nic nie umieć? Pacjenci, strzezcie sie tej pani a pracodawcy zwolnijcie ja z tego 1/2 etatu!