dr n. med. Krystyna Suchecka-Rachoń

Endokrynolog

Lekarz jak z "Na dobre i na złe" w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu. Wysoka kultura osobista. Ciepłe i pełne empatii podejście do pacjenta. Dokładnie i zrozumiale wytłumaczone - schorzenie, sposób leczenia, dalsze postępowanie, zasady przyjmowania leków oraz postępowania w przypadku pogorszenia samopoczucia. Lekarz nie patrzy na zegarek bada, pyta i tłumaczy. Zdecydowanie polecam.

Byłam dzisiaj u p. dr.pierwszy raz i jestem pozytywnie zaskoczona , bardzo dobra, miła dr.dużo tłumaczy, takich lekarzy nam bardzo brakuje - polecam wszystkim.

Po poszukiwaniach i wielokrotnych bezowocnych wizytach u lekarzy endokrynologów nastąpił zwrot-WIZYTA U P.DR.SUCHECKIEJ.Polecam z pełną świadomością.Wizyta trwała ponad 30 minut a P.Doktor zadawała pytania tak szczegółowe i sięgające prawie 'zycia płodowego' jak napisała osoba przede mną ;) Zlecono konkretne badania które mają pomóc mojemu organizmowi. Nie są one tanie ale gdybym nie robiła tych wcześniejszych zlecanych przez lekarzy z przypadku i zaoszczędziła sobie tamtych wizyt to nie miałabym teraz żalu do siebie o stracone pieniądze.P.Doktor jest osobą bardzo miłą,wyjaśniła szczegółowo jaki będzie 'program'naszego leczenia,odpowiedziała na wszystkie nurtujące pytania.To była moja pierwsza wizyta i nie ostatnia :)

Polecam Swietny endokrynolog. Po długich "walkach" z ustawieniem moich hormonow przez innych lekarzy P doktor zdiagnozowała mnie i ustawiła mi leczenie. Nie była to wizyta polegająca na tylko na pomiarze obwodu szyi, wagi i wglądzie w wyniki badań. Sam poczatek pierwszej wizyty był dla mnie szokiem.Miałam wrażenie, że pytania o moj stan zdrowia rozpoczynały sie od "życia łonowego". Porzadny lekarz, ktory jeszcze nie zapomniał że leczy sie pocjenta a nie wyniki badań i wie co to jest badanie pacjenta a nie zlecanie do zdiagnozowania drogich badań, które potem mało "wnoszą" albo nie wyjaśniają problemu do końca. Polecam.

Pani Doktor jest bardzo przyjemną osobą i chętnie bym do niej chodziła regularnie. Niesety trudno jest się do niej zarejestrować, ponieważ bardzo (!) rzadko ktokolwiek podnosi słuchawkę. Osobiście próbowałam dzwonić około 6 razy na przełomie kilka tygodni. Jak się wreszcie dodzwoniłam, to okazało się, że Doktor zapisała 100% nowych klientów i dla starych już niestety nie ma czasu - ale przykro. Najbliższa możliwa wizyta za 2 miesiące i nie było nawet możliwości zapisania sie na listę "rezerwową". Dla osoby chorej na tarczycę jest to zbyt długo. Musiałam zrezygnować.

Pani Doktor to wspaniały lekarz i cudowny człowiek,takich lekarzy mamy coraz mniej.Poleciłam wielu chorych i wszyscy są bardzo zadowoleni.

Pani Doktor to wspaniały lekarz i cudowny człowiek,takich lekarzy
mamy coraz mniej.Poleciłam wielu chorych i wszyscy są bardzo zadowoleni.

Pani doktor nie podeszła do mnie poważnie...niestety, nic konkretnego mi nie powiedziała, a okazało się ze mam niedoczynność tarczycy, hoshimoto i hiperprolaktynemię, moim zdaniem stracony czas i pieniądze. Płacąc jej za wizytę dałam banknot 100zł, 2x po 20 zł i 10 zł, łącznie 150zł, a ona do mnie z uśmieszkiem: będzie miała Pani za co wrócić do domu??? Może to dla niej nie pieniądze... ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !

Może to dla niej nie pieniądze... ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !

Pani doktor została mi polecona przez innego lekarza jako super specjalista, poszłam do niej z nadzieją, że mi pomoże. Pani Rachoń zleciał mi dużo badań i na kolejnej wizycie u niej w prywatnym gabinecie stwierdziła, że mam taką "urodę tarczycy", dała mi do zrozumienia, że nie bardzo wie co mi dolega. byłam na 3 wiyztach, z których nic się nie dowiedziałam, prócz tego że mam "taką urodę tarczycy". do tej pory nie wiem co mi jest mimo, że TSH mam ciągle niskie, reszta wyników jest ok. Ciągle szukam dobrego endokrynologa, bez rezultatów. Szkoda wydanych pieniędzy, gdyż razem z badaniami wydałam 1000zł i to 3 lata temu!!!

Polecam! Wspanialy Człowiek i lekarz. Ogromne kompetencje. Widzi człowieka całościowo, nie tylko przez pryzmat swej dziedziny. Bardzo życzliwa, poświęca wiele czasu, wnikliwy diagnostyk.

świetny specjalista i wspaniały człowiek

świetny specjalista i wspaniały człowiek