dr n. med. Krystyna Suchecka-Rachoń

Endokrynolog

Anioł nie lekarz... Tak w najwiekszym skrócie można opisąć Pania Doktor. Dziekuje Bogu, że trafiłam do Pani Rahoń.(Wczesniej leczyłam sie u innych endokrynologów, każdego z nich wspominam nienajlepiej, właśniwie wolałabym zapomieć tych wizytach.Żaden z poprzednich lekarzy nie potrafił stwierdzić na co choruje, mamiąc obietnicami rychłej pomocy.Okazało się ,że to pco..niestety, do tego niedoczynnośc tarczycy i cała reszta schorzeń o których wolałabym zapomnieć.) Dopiero dr.Rahoń wysłała mnie na oddział, w którym zrobiono mi wszystkie niezbędne badania, cały czas nadzorując mój pobyt. Co jeszcze zaskoczyło mnie podczas leczenia u Pani doktor; mianowicie ...

Anioł nie lekarz...

Tak w najwiekszym skrócie można opisąć Pania Doktor.
Co jeszcze zaskoczyło mnie podczas leczenia u Pani doktor; mianowicie mam cały czas telefoniczny kontakt, z Pania Rahoń(podczas swojego urlopu za granicą, na własny koszt telefonicznie analizowała moje wyniki badań...który lekarz podobnie?)
Od Pani doktor, bije niesamowite ciepło, szczera życzliość i współczucie, oraz niesłychana chęć pomocy.
....Pozdrowienia dla Pani doktor..Jedynej takiej.

Mimo,że dr Rachoń była niemal pewna,że jestem zdrowa, postanowiła sprawdzić czy napewno wszystko jest w porządku.Nie zgodzę się więc z zarzutami,że olewa ludzi i bierze za to kasę.

Niezmiernie kompetentny specjalista!Postrzega pacjenta kompleksowo a nie wyłącznie z punktu widzenia endokrynologa. Poświęca bardzo dużo czasu każdemu pacjentowi. Niezmiernie kontaktowa.

Wspaniały lekarz, leczy całą moja rodzinę, wszyscy mamy do NIEJ ogromne zaufanie!!!

Kompetentna lekarka, z dużym doświadczeniem, potrafi odpowiednio ustawić leczenie, zawsze uprzejma, wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania. Polecam

Polecam tego lekarza z całą pewnością

Polecam tego lekarza z całą pewnością

świetny lekarz, dzieki niej zaszłam w końcu w ciażę, zauważyłam, że jest dużym autorytetem dla innych lekarzy, budzi szacunek. I słusznie, bo naprawdę widać, ze ma wiedzę, doświadczenie i pamięta pacjentów, potrafi łączyć fakty, bada dokładnie, dobrze tłumaczy. po wielu endokrynologach, to jest dla mnie najlepszy lekarz i na pewno będę jej pacjentką .

Jeden z najlepszych endokrynologów, z którymi miałem do czynienia. Wszystko dokładnie wyjaśniła, a co najważniejsze, już obserwuję pozytywne efekty leczenia u niej. Za to jeszcze raz bardzo dziękuję. Oby więcej takich lekarzy!

Niestety nie wzbudza zaufania i mimo miłej aparycji i miłej rozmowy czeka kiedy wyjdziesz i zrobi wszystko aby płacić i nie wymagać leczenia. Jestem pośrednio przez nią kaleką bo nie podjęła leczenia o czasie a kasę brała wielokrotnie.

Pomimo uprzejmości Pani Doktor, niestety nie spełniła moich oczekiwań! Nie podeszła poważnie do moich problemów ze zdrowiem ani nie zleciła żadnych dodatkowych badań! naprawde się zawiodłam, straciłam czas i dużo pieniędzy!!!