Endokrynolog Gdynia

Medicago - Poradnia Dietetyczna
ul. Starowiejska 45-gabinet nr 5 (piętro I)
81-363 Gdynia

Pani Doktor to lekarz z powołania do tego miła uprzejma wnikliwa dokładna swój czas poświęca z indywidualnym podejściem do pacjenta jest kompetentna godna bardzo polecenia każdemu kto szuka profesjonalisty w dziedzinie endokrynologii i nie tylko. Polecam :-)

Opinia dodana przez: Paulina

PRZYCHODNIA PRZY ULICY PUŁASKIEGO
ul. Kazimierza Pułaskiego 4
81-912 Gdynia

Dzieki Pani doktor udalo sie mi donosic ciaze. Jestem jej bardzo wdzieczna za to. Niestety przerwalam leczenie ale musze znow znowic sprawy osobiste i napewno sie do niej zglosze. Osoba bardzo ciepla

Opinia dodana przez: mk
Endokrynolog Gdynia lek. med. Anita Tarnowska

lek. med. Anita Tarnowska

Diabetolog, Endokrynolog

CLINICA MEDICA
Montwiłła-Mireckiego 11
81-229 Gdynia

Pani Doktor wspaniały fachowiec,wyjątkowo ciepła osoba. Byłam już u wielu endokrynologów , ale nigdzie nie otrzymałam pomocy w walce z insulinoopornoscią i nadwagą. Schudłam i czuję się świetnie.
Polecam wszystkim!

Polecam wszystkim!

Opinia dodana przez: Jula

lekarz Piotr Minowski

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Niska 6
81-646 Gdynia

halo jestem facetem , bede ojcem blizniakow. jak na razie jestem pełen podziwu dla pana piotra, mam nadzieje ze to sie nie zmieni a moje kochanie donosi szczesliwie dwójeczke do konca, seba

Poliklinika "evi-MED"
Bp. Dominika 16-22
81-402 Gdynia

W Gdyni trudno o endokrynologa (a na NFZ to można już zapomnieć :( ). Od kilku lat jestem pacjentką lek. Rzepiak (najpierw NFZ,a teraz już prywatnie) i wspólnymi siłami trzymamy moją tarczycę w ryzach. Skutecznie. :) Polecam doktor za ludzkie podejście do pacjenta - co dla mnie akurat jest ważne, nigdy nie wyszłam z gabinetu od niej z wrażeniem, że nie miała dla mnie czasu, albo coś innego było ważniejsze. Zleca badania, no i generalnie sprawia wrażenie lekarza, któremu zależy na pacjencie. Jestem zadowolona i polecam.

lekarz Tomasz Skweres

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Laboratorium Analityczne Gdynia
Derdowskiego 7
81-369 Gdynia

Mam 23 lata i problemy z zajściem w ciążę.Lekarze bagatelizowali to, i dopiero dr. Skweres zajął się moim problemem w sposób niezykle profesjonalny, a przy tym cierpliwy i sympatyczny, co dla mnie oraz mojego męża jest bardzo ważne:)doskonale zrozumiał nasze pragnienie posiadania dziecka i teraz prowadzi moje leczenie tarczycy oraz prolaktyny.
Jedynym minusem są ceny badań, wydaliśmy już około 800 zł, ale wiemy, że warto!:)
POLECAM Z CAŁEGO SERCA KLINIKĘ GAMETA ORAZ PANA DR.SKWERESA!

dr Witold Kamiński

Endokrynolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Działki Leśne"
Warszawska 34/36
81-317 Gdynia

Bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi,dokładnie wyjaśnia przyczyny dolegliwości oraz ich skutki,lekarz z powołania ,godny polecenia

Opinia dodana przez: Alicja

PERPEDES
Armii Krajowej 33 lok. 1
80-819 Gdynia

Świetna Pani doktor, poświęca dużo czasu pacjentowi, dokładnie tłumaczy i chętnie odpowiada na wszelkie pytania.Leczę się u Pani doktor już 6lat i nie mam zastrzeżeń.Zdecydowanie polecam

al. marsz. Piłsudskiego 30
81-355 Gdynia

Bardzo dobry sympatyczny lekarz. Jedyny lekarz który rozpoznał chorobę. Dodam że inni lekarze szukali 5 lat i nie mogli trafić. Wystarczy tylko zapytać i wszystko wyjaśni i odpowiednio pokieruje. Polecam

Opinia dodana przez: Renata

gdynia,batorego24/5
Świętojańska 104a lok. 2
81-388 Gdynia

Leczę się u pani doktor ponad rok. Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor poświęca swoim pacjentom mnóstwo uwagi, czasu i w razie jakichkolwiek wątpliwości sięgając po nowoczesne leki-słusznie się upewnia. Zawsze informuje o kosztach z jakimi mogą wiązać się przypisane środki. Kieruje na specjalistyczne badania sugerując które są niezbędne a które ponad normę. Poszukując endokrynologa kierowałam się dostępnością lekarza. Pani doktor w trzy minuty ułożyła swój grafik znajdując dla mnie czas. Zawsze można zadzwonić, zapytać. Zarówno Pani Kuriata jak i Pani, która rejestruje pacjentów są bardzo miłe i sympatyczne. No i najważniejsze-moje wyniki znacznie się poprawiły a Pani doktor skierowała mnie do innego specjalisty gdyż w jej dziedzinie wszystko już zostało zrobione. Nie ciągnęła sztucznego leczenia w nieskończoność. Szczerze polecam .Ania