Filtruj terminy

Endokrynolog, Diabetolog

CLINICA MEDICA
Montwiłła-Mireckiego 11
81-229 Gdynia

Do P.Anity trafiłam z polecenia i nie żałuje .Świetny diabetolog/dietetyk ,to jedyna osoba przy ktorej w ciagu 3 mc zgubiłam 13 kg. Najpierw zlecila mi szereg badań ustalajacych dlaczego przybieram na wadze a diety ktore sama stosowałam nie skutkuja,a potem wzieliśmy soe do pracy:).Bardzo miła,sympatyczna osoba ktora zna sie na swoim fachu i cieszy sie z sukcesów swoich pacjentów a w razie chwili słabości potrfi zmotywować.Naprawde polecam Panią Anite :)
Opinia dodana przez: aga

Maciej Krynicki

Przychodnia Terapii Uzależnień
Chrzanowskiego 3/5
81-338 Gdynia

Pan doktor jest niezwykle nieprzyjemnym człowiekiem. Nie tłumaczy choroby, nie spojrzy na wyniki, nie odpowiada na pytania i w rozmowie jest bardzo niemiły. Przed ciążą leczyłam się prywatnie, w pierwszym trymestrze ginekolog i lekarz rodzinna uznali, że może mam moczówkę i wysłali mnie do endokrynologa. Nie poszłam do swojego lekarza do którego chodziłam prywatnie, bo dałam się przekonać, że jeśli faktycznie jestem chora to wydam dużo kasy robiąc badania i ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Tomasz Skweres

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Laboratorium Analityczne Gdynia
Derdowskiego 7
81-369 Gdynia

Pan Doktor jest zawsze bardzo uprzejmy, profesjonalny. Potrafi wytłumaczyć każde zagadnienie, wyczerpując temat. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Sara

lekarz Elżbieta Ostrowska-Ciskowska

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Poliklinika evi-MED (nr 3)
Świętojańska 141
81-404 Gdynia

Najgorszy "lekarz", jaki istnieje. Przez wiele lat źle leczyła moją mamę. Lek na obfite krwawienia: "Proszę jeść czerwone mięso i popijać winem, bo dostanie pani anemii". Podczas jednej z wizyt okazało się, że moja mama ma polipy w macicy. Po ich usunięciu, p. Ciskowska kazała brać tabletki, które dostają panie, mające problemy z utrzymaniem ciąży. Są to bardzo silne hormony, których przyjmowanie (w przypadku, kiedy ma się wystarczająco progesteronu) powodują ...
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Iwona Butalewicz

Endokrynolog, Ginekolog

Gab.Prywatny

81-388 Gdynia

Nie polecam.
Z braku miejsc na NFZ leczylam syna i córkę przez dwa lata na niedoczynność tarczycy u tej "dr". Polecono mi ją.
Zmieniliśmy lekarza, syn nie brał już eutyroxu 2 mies. A wyniki ma dobre.
Nowy lekarz po obejrzeniu wyników od 2014 r stwierdził że synowi nic nie bylo. A wszystko na poziomie jego wieku.
Strata czasu, pieniędzy ok 2000zl.
Szkoda słów...
Opinia dodana przez: Mariola

dr n. med. Krystyna Suchecka-Rachoń

Gabinet Dr n. med. Krystyna Suchecka-Rachoń
Hryniewickiego 6C, gabinet nr 8
81-340 Gdynia

Lekarz jak z "Na dobre i na złe" w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu. Wysoka kultura osobista. Ciepłe i pełne empatii podejście do pacjenta. Dokładnie i zrozumiale wytłumaczone - schorzenie, sposób leczenia, dalsze postępowanie, zasady przyjmowania leków oraz postępowania w przypadku pogorszenia samopoczucia. Lekarz nie patrzy na zegarek bada, pyta i tłumaczy. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: HK

lekarz Jacek Michalski

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Med-Reh
Tadeusza Wendy 15
81-350 Śródmieście, Gdynia

Byłam umówiona do dr Michalskiego od niecałych dwóch miesięcy (bo tyle mniej- więcej czeka się do niego na wizytę w Clinice Medice w Gdyni). Niestety, tydzień przed wizytą dr ''zgłosił nieobecność''- śmiechu warte! Zadzwoniłam do recepcji z zapytaniem, czy dr dostarczył jakieś zaświadczenie o chorobie (oczywiście było to niemożliwe- choroby zaplanować się nie da...), czy po prostu ma ochotę wyjechać sobie na majówkę (wizyta miała odbyć się 30 kwietnia)- niestety ...
Opinia dodana przez: Maja

lekarz Joanna Pokrzywnicka

PERPEDES
Armii Krajowej 33 lok. 1
80-819 Gdynia

Pełen profesjonalizm. Dzięki pani doktor jestem po raz drugi w ciąży. Tak oddanego, pelnego empatii, kompetentnego lekarza nigdy nie spotkałam w swoim życiu.
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Piotr Szafran

Internista, Endokrynolog

Przychodnia
Armii Krajowej 35
81-366 Gdynia

Za mało poświęca czasu pacjentowi. Zadaje na wizycie tylko jedno pytanie: "jak się pani czuje?"
Czułam się niewystarczająco zaopiekowana i dlatego zmieniam endokrynologa

Poza tym nie podoba mi się, że lekarz pobiera opłatę w gabinecie. Myślę, że powinno się to odbyć w rejestracji. Bardzo niezręczna sytuacja.
Sam doktor uprzejmy i grzeczny ale zbyt mrukliwy. Nie przeprowdza żadnego wywiadu.

Ceny z wizyty na wizytę coraz wyższe,nieadekwatne do jakości wizyty.

dr Witold Kamiński

Endokrynolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Działki Leśne"
Warszawska 34/36
81-317 Gdynia

przed chwilą
Dr. Kamiński przemiły i kompetentny lekarz. Nie możemy wraz z mężem wyjść z podziwu, jak fachowo do nas podszedł dzieląc się wiedzą z zakresu endokrynologii zarówno zwracając uwagę na możliwe inne schorzenia. Nie spotkaliśmy do tej pory lekarza z takim podejściem do pacjenta ale także do człowieka. Jesteśmy bardzo wdzięczni! Z czystym sumieniem będziemy polecać Pana doktora innym. Pozdrawiamy serdecznie. K i G.
Opinia dodana przez: Karolina

Endokrynolodzy w Gdyni