Filtruj terminy

Endokrynolog Gdynia

Medicago - Poradnia Dietetyczna
ul. Starowiejska 45-gabinet nr 5 (piętro I)
81-363 Gdynia

Pani Doktor to lekarz z powołania do tego miła uprzejma wnikliwa dokładna swój czas poświęca z indywidualnym podejściem do pacjenta jest kompetentna godna bardzo polecenia każdemu kto szuka profesjonalisty w dziedzinie endokrynologii i nie tylko. Polecam :-)

Opinia dodana przez: Paulina

PRZYCHODNIA PRZY ULICY PUŁASKIEGO
ul. Kazimierza Pułaskiego 4
81-912 Gdynia

Dzieki Pani doktor udalo sie mi donosic ciaze. Jestem jej bardzo wdzieczna za to. Niestety przerwalam leczenie ale musze znow znowic sprawy osobiste i napewno sie do niej zglosze. Osoba bardzo ciepla

Opinia dodana przez: mk
Endokrynolog Gdynia lek. med. Anita Tarnowska

lek. med. Anita Tarnowska

Internista, Endokrynolog

CLINICA MEDICA
Montwiłła-Mireckiego 11
81-229 Gdynia

Do P.Anity trafiłam z polecenia i nie żałuje .Świetny diabetolog/dietetyk ,to jedyna osoba przy ktorej w ciagu 3 mc zgubiłam 13 kg. Najpierw zlecila mi szereg badań ustalajacych dlaczego przybieram na wadze a diety ktore sama stosowałam nie skutkuja,a potem wzieliśmy soe do pracy:).Bardzo miła,sympatyczna osoba ktora zna sie na swoim fachu i cieszy sie z sukcesów swoich pacjentów a w razie chwili słabości potrfi zmotywować.Naprawde polecam Panią Anite :)

Opinia dodana przez: aga

lekarz Piotr Minowski

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Niska 6
81-646 Gdynia

Drogie Panie, trafiłam do dr.Minowskiego ponieważ miałam problemy z zajściem w ciążę, byłam po jednym poronieniu i dotychczasowi lekarze, leczyli mnie przez 3 lata nie skutecznymi metodami. Dzięki dr. Minowskiemu zaszłam w ciążę po 2 m-cach leczenia. Teraz jestem w 8 m-cu i nie zamieniłabym dr. Minowskiego na innego lekarza. Zawsze chętnie służy radą i dokładnie tłumaczy każde zagadnienie, które mnie interesuje. Jest uśmiechnięty i uprzejmy i co dla kobiety jest najważniejsze jest gentelmanem. Śmiało mogę polecić owego lekarza, każdej dziewczynie, która ceni sobie lojalność wobec pacjenta.
Ewa Ścibiorek

Poliklinika "evi-MED"
Bp. Dominika 16-22
81-402 Gdynia

W Gdyni trudno o endokrynologa (a na NFZ to można już zapomnieć :( ). Od kilku lat jestem pacjentką lek. Rzepiak (najpierw NFZ,a teraz już prywatnie) i wspólnymi siłami trzymamy moją tarczycę w ryzach. Skutecznie. :) Polecam doktor za ludzkie podejście do pacjenta - co dla mnie akurat jest ważne, nigdy nie wyszłam z gabinetu od niej z wrażeniem, że nie miała dla mnie czasu, albo coś innego było ważniejsze. Zleca badania, no i generalnie sprawia wrażenie lekarza, któremu zależy na pacjencie. Jestem zadowolona i polecam.

lekarz Tomasz Skweres

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Laboratorium Analityczne Gdynia
Derdowskiego 7
81-369 Gdynia

Mam 23 lata i problemy z zajściem w ciążę.Lekarze bagatelizowali to, i dopiero dr. Skweres zajął się moim problemem w sposób niezykle profesjonalny, a przy tym cierpliwy i sympatyczny, co dla mnie oraz mojego męża jest bardzo ważne:)doskonale zrozumiał nasze pragnienie posiadania dziecka i teraz prowadzi moje leczenie tarczycy oraz prolaktyny.
Jedynym minusem są ceny badań, wydaliśmy już około 800 zł, ale wiemy, że warto!:)
POLECAM Z CAŁEGO SERCA ...

POLECAM Z CAŁEGO SERCA KLINIKĘ GAMETA ORAZ PANA DR.SKWERESA!

dr Witold Kamiński

Internista, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Działki Leśne"
Warszawska 34/36
81-317 Gdynia

Bardzo polecam wizytę u dr Kamińskiego. Szczegółowy wywiad, odpowiada na wszystkie zadane medyczne pytania, nie tylko związane z endokrynologią. Stara się rozwiązać problem jak najefektywiej. Oprócz pełnej fachowości oczywiście wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze. Po prostu pełen profesjonalizm.

Opinia dodana przez: Patryk

PERPEDES
Armii Krajowej 33 lok. 1
80-819 Gdynia

Pani doktor jest osobą spokojną i opanowaną.Może robić różne wrażenie na innych .Jednak jest osobą bardzo kompetentną,bardzo poważnie podchodzącą do problemu.Można mówić, że jest osoba o gołębim sercu.Sama tego doświadczyłam podczas choroby.Panią doktor polecam z czystym sumieniem.

al. marsz. Piłsudskiego 30
81-355 Gdynia

Byłam umówiona do dr Michalskiego od niecałych dwóch miesięcy (bo tyle mniej- więcej czeka się do niego na wizytę w Clinice Medice w Gdyni). Niestety, tydzień przed wizytą dr ''zgłosił nieobecność''- śmiechu warte! Zadzwoniłam do recepcji z zapytaniem, czy dr dostarczył jakieś zaświadczenie o chorobie (oczywiście było to niemożliwe- choroby zaplanować się nie da...), czy po prostu ma ochotę wyjechać sobie na majówkę (wizyta miała odbyć się 30 kwietnia)- niestety okazało się, że to drugie. Następnego dnia przyszłam do dr zapytać się, czy mnie przyjmie- wydałam sporo pieniążków na badania, żeby przyjść do niego ze ''świeżymi'', a kolejny wolny termin wizyty był na koniec maja.. musiałabym wykonać kolejny pakiet badań (na który zabrakłoby mi funduszy), bo przecież nie każę lekarzowi pracować na miesięcznych wynikach. Niestety powiedział, że nie przyjmie mnie i że mam przyjść za dwa tygodnie. Podejrzewam jednak, że potraktowałby mnie tak samo. Znać się na swoim fachu, a być dobrym lekarzem to dwie różne historie. Zero szacunku do pacjenta- jego czasu, jego pieniędzy, jego zdrowia. Na podstawie swoich doświadczeń mogę powiedzieć jedynie, że wszystkie pozytywne opinie dotyczące kultury doktora oraz jego podejścia do pacjenta są wynikiem dobrej gry aktorskiej tego pana, bo gdyby doktor naprawdę był w porządku, traktowałby WSZYSTKICH pacjentów w ten sposób. I nie należy tłumaczyć takiego zachowania gorszym dniem- ten pan z premedytacją olał wszystkich pacjentów zapisanych na 30 kwietnia nie dając im żadnej alternatywy, a do tego trzeba samemu się pofatygować, by zostać olanym po raz kolejny. Gorąco nie polecam. ''Lekarzy'' z takim podejściem należy tępić i nie dawać im na nas zarobić.

Kwestie, na których temat nie mam podstaw się wypowiadać, oceniłam na 3.

Opinia dodana przez: Maja

gdynia,batorego24/5
Świętojańska 104a lok. 2
81-388 Gdynia

Leczę się u pani doktor ponad rok. Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor poświęca swoim pacjentom mnóstwo uwagi, czasu i w razie jakichkolwiek wątpliwości sięgając po nowoczesne leki-słusznie się upewnia. Zawsze informuje o kosztach z jakimi mogą wiązać się przypisane środki. Kieruje na specjalistyczne badania sugerując które są niezbędne a które ponad normę. Poszukując endokrynologa kierowałam się dostępnością lekarza. Pani doktor w trzy minuty ułożyła swój grafik znajdując dla mnie czas. Zawsze można zadzwonić, zapytać. Zarówno Pani Kuriata jak i Pani, która rejestruje pacjentów są bardzo miłe i sympatyczne. No i najważniejsze-moje wyniki znacznie się poprawiły a Pani doktor skierowała mnie do innego specjalisty gdyż w jej dziedzinie wszystko już zostało zrobione. Nie ciągnęła sztucznego leczenia w nieskończoność. Szczerze polecam .Ania

Endokrynolodzy w mieście Gdynia