Pan Doktor jest zawsze bardzo uprzejmy, profesjonalny. Potrafi wytłumaczyć każde zagadnienie, wyczerpując temat. Serdecznie polecam!

Po żadnej wizycie u lekarza nie czułam się tak źle jak u dr Skweresa, lekarz nie miły. Zleca badania do swoich kolegów po fachu (z tej samej kliniki). Jak dla mnie to nastawiony jest jedynie na zarabianie pieniędzy, nic wiecej. Nigdy więcej nie chce mieć kontaktu z tym lekarzem. Zastanówcie siendwa razy zanim się do niego wybierzecie, szkoda nerwów.

Mam 23 lata i problemy z zajściem w ciążę.Lekarze bagatelizowali to, i dopiero dr. Skweres zajął się moim problemem w sposób niezykle profesjonalny, a przy tym cierpliwy i sympatyczny, co dla mnie oraz mojego męża jest bardzo ważne:)doskonale zrozumiał nasze pragnienie posiadania dziecka i teraz prowadzi moje leczenie tarczycy oraz prolaktyny. Jedynym minusem są ceny badań, wydaliśmy już około 800 zł, ale wiemy, że warto!:) POLECAM Z CAŁEGO SERCA KLINIKĘ GAMETA ORAZ PANA DR.SKWERESA!

POLECAM Z CAŁEGO SERCA KLINIKĘ GAMETA ORAZ PANA DR.SKWERESA!

Lekarz idealny na swoim miejscu : plusy: - kompleks badań - długi wywiad - kompleksowe badanie - miły,uprzejmy wady: - ceny!!! za monitoring cyklu kazda wizyta 120 zł to troche za drogo jak na 5 min pracy moim zdaniem , ale ogólnie jest świetnym fachowcem wiec w moim przypadku to bierze górę nad cenami ogólnie polecam

Lekarz idealny na swoim miejscu : plusy: - kompleks badań
- długi wywiad
- kompleksowe badanie
- miły,uprzejmy

byłam w Gamecie i stwierdzam, że pan doktor ukierunkowany jest tylko i wyłącznie na młode mamy, mam problemy dłuższy czas, ale o braku fachowości niech świadczy fakt, że wkładka domięsniowa Mirena (fakt myślałam, ze ją "zgubiłam" - była mocno przesunięta) i tak twierdził inny lekarz u którego bylam nie została przez dr Skweresa wykryta. Teraz po usunięciu wkładki mam normalne miesiączki. Dr Skweres stwierdził, że moje problemy to już menopauza - w wieku 44 lat. Jest miły i sympatyczny, ale jego fachowość nie jest najlepsza

Jestem pacjentką Dr Skweresa od wielu lat - obecnie przygotowuję się do bycia mamą i Dr Skweres jako jedyny zajął się poziomem moich hormonów, krwią i innymi badaniami, które dla innych lekarzy były w normie. Dzięki niemu mam siostrzenicę, sama nie pójdę do innego lekarza. Dr Skweres jest lekarzem profesjonalnym, taktownym, delikatnym, który wytłumaczy każde wątlipowści a także wysłucha pacjenta w razie ich wystąpienia. Z całego serca polecam.

Miło mi napisać że to najwspanialszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam . Podszedł do mojego problemu z zajściem w ciąże wzorowo i rzeczowo , bardzo sie ciesze że do niego trafiłam , jego sposób leczenia jest dokładny i ma sens , czuje ze wkońcu jestem w dobrych rękach i niedługo dołącze do grona szczęśliwych ciężarówek:) Serdecznie polecam Pana Doktora!

Miły, delikatny, ale i rzeczowy lekarz. Tłumaczy co, jak i dlaczego. Odpowiada na wszystkie pytanie bardzo dokładnie. Mając porównanie z innymi lekarzami badania ginekologiczne wykonuje bardzo delikatnie. Poświęca dużo czasu, nie zbywa pacjenta. Gorąco polecam!

Bardzo dobry lekarz. Byłam u kilku różnych ginekologów i dr Skweresa wybrałam spośród nich. Trafiłam do niego będąc w pierwszej ciąży sporo lat temu (ciąża zagrożona). Obecnie prowadzi moja drugą ciążę. Polecam szczególnie osobom, które mają problem z donoszeniem ciąży. Bardzo kompetentny i bardzo miły.

To lekarz specjalizujący się w leczeniu niepłodności, zaburzeń hormonalnych. Kompleksowo patrzy na problemy zdrowotne kobiet. Pan doktor zawsze jasno i dokładnie wyjaśnia problem i sposób dalszych działań. Kiedy pierwszy raz trafiłam do jego gabinetu byłam zaskoczona ilością pacjentek, które u niego się leczą a to jest chyba najlepsza recenzja. Zdecydowanie polecam!